Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość słowianka89
Witajcie :) Gościana masz rację jeśli chodzi o buty... Ja wolę kupić jedną parę porządnych butów i żeby służyły długo. Pamiętam jak kupiłam sobie trampki z River Island, dałam chyba nie całe 100 zł i rozwaliły się w miesiąc :o Później kupiłam conversy i służą mi już 2 lata. A jesli chodzi o jesienne botki i zimowe buty, to uwielbiam buty aldo - też służą mi baaardzo długo. Czasami lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić droższe buty, bo na dłuższą matę to się opłaca. My z mężem nigdy nie oszczędzamy na butach, kurtkach i torebkach (tu chodzi o mnie :P ), bo oszczędzanie na tych częściach garderoby po prostu się nie opłaca. Radosna i Mamczitka rozmawiałam z mężem, ale tak bardzo pobieżnie. Wspomniał coś, że możemy się starać od wakacji... Niby niedługo, ale zawsze po co czekać... Przecież nie wiadomo kiedy nam się uda... No nic zobaczymy jak będzie. Tabletki wylądowały w koszu i nie zamierzam więcej brać. Póki co mam jeszcze okres, ale jeszcze dzień-dwa i mąż zacznie się "przymilać". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak chce niech sam się zabezpiecza. Na wszystkich świętych jedziemy do rodziców. Pewnie będzie poruszony temat wnuka, zawsze ja coś odpowiadałam na tego typu pytania, teraz będę milczała i niech M się wykaże :P Rybkunia - trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh dziewczyny jak ja marzę o dziecku i nie jest to jakiś kaprys, bo ta decyzja dojrzewała we mnie już długo. No nic, trzeba czekać, bo czas w moim przypadku wszystko wyjaśni, ale ja to z tych niecierpliwych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka ogladalam te wozki na bobowozki,D podobal mi sie, ale fakt ze to jedyny wozek w jakim NIE PODALI ceny muso znaczyc ze cena jest horrendalna;D Cichopkowa chyba z takim smiga;) słowianka- swiete slowa. mi sie podobaja buty i z sieciówek, ale nienawidze reklamowac rzeczy. jak sie rozwalaja-wyrzucam (zawsze gubie paragon) dlatego wole kupic takie ktorych nie bede musiala reklamowac ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to super pomysł! Dlaczego Ty się masz truc? Niech się zaopatrzy może będą mu przeszkadzać i kilka razy zrezygnuje z gumki co zaowocuje ciążą ;-) jakby się pytał czemu nie bierzesz tabletek to mu powiedz, że minimum pół roku przed ciążą organizm się musi oczyścić chociaż to go cholera może utwierdzic w przekonaniu, że trzeba poczekać! Eh i tak źle i tak nie dobrze. Powiedz, że chcesz się oczyścić! No ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Gościana ja zawsze trzymam wszystkie paragony w metalowym pudełku po angielskich ciasteczkach :D Niestety muszę ze 2 razy do roku wszystkie paragony przejrzeć i niepotrzebne wyrzucić, bo po prostu już się nie mieszczą :P Dziś testuję nowe żelazko i parowar - ciekawe czy obiad będzie dobry - będzie kurczak i brukselka :P Mój mąż to mięsożerca... Ciekawe czy jemu podpasują takie dietetyczne obiadki, niestety mam wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka ja już tabletek nie biorę 3 miesiące i stąd miałam taką fazę, że może coś mi tam wykiełkowało :D Niestety nic z tego nie wyszło :( Miałam zacząć nowe opakowanie, ale powiedziałam NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka 5 tysięcy ale nie wiem czy wszystko jest w tym zestawie, bo tam są ten takie obszycia na zimę śpiwory cuda i rękawiczki dla mamy w fasonie wózka. Ja mam quinny i gondole może 10 razy użyłam, myślę co robić cholera :-P teoretycznie wózek mam jak nowy ale ten po prostu a dokładnie ten biały mnie przyprawia o zawrót głowy :-D piękny i ta skórka. Myślę tylko czy w tym dziecku nie jest gorąco i na ile ta spacerówka starczy ;-) najchętniej kupiłabym sama spacerówkę, bo gondole mam naprawdę śliczna! A w tym mima największy szał robi ta spacerówka :-P W mojej gondoli mnie nikt nie widzial tu gdzie mieszkam wiec prawie jakbym miała dwa nowe wózki! Cholera jak quinny można kupić oddzielnie to dlaczego tego nie!!!!! Chcę spacerówke! A jakbym już miała dziewczynkę, to biała ❤️ a!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka to tego się trzymaj! I działaj kurna po kryjomu :-P ostatnio czytałam post jak laska wzięła materiał i sobie strzykawka strzeliła hahaha boska <3 przecież jakbyś już była to on wtedy powie, że tak miało być w końcu to Ty będziesz w tej ciąży nie on hellołłł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz qinny mooda???? dobrze kojarze???ej. bo on mnie kreci tez ;D mow mi wszystko! 5tysiecy. o chryste;D ja odpadam;D ale design ma cudowny, to fakt. no i wyglada na taki, za ktory trzeba słono zapłacic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do butów jeszcze uwielbiam gino rossi. Własnie nazbieraliśmy z mężem na karcie stałego klienta rabat na 150 zł i mam zamiar na dniach wykorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy parowar od tesciowki, ale teraz czesciej uzywam garnka z nakladka na pare, bo parowaru nie chce mi sie wyciagac. brukselke uwielbiam! i jedzonko parowane lubomy oboj***ardzo:) ja dzisiaj nie gotuje, zostaly mi z wczoraj krokiety i barszczyk - mezu opędzluje, ja mam ochote na salatke grecka, to sobie strzele jak zglodnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka aż tak zdesperowana nie jestem :) Mój mąż to dobry chłopak i wiem, że jakbym go przycisnęła, to zgodziłby się bez problemu, ale wolę, żeby była to też jego decyzja. Dlatego dałam jemu jasny sygnał, że jestem gotowa. Teraz czekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowianka moj mezu do garniaka tylko z gino kupuje:) (dobra ma 3 pary na krzyz, no ale zawsze tam:D) ostatnio w outlecie fajne wyhaczyl, fakt ze z kolecji z zeszlego roku, no ale stosownie tansze byly;D a wesel i chrzcin to u nas od groma co roku... wogole we wro fajny outlet gino i kazara jest.... a o tej karcie to nic nie wiem;D jak to dziala?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ok :-D to pewnie to my też poczekamy na jego decyzje! Ale od nas nie uciekaj :-P Nie mam mood niestety nie było jeszcze takich bajerów. Mam buzza na 4 koła z tej nowszej wersji a spacerówkę miałam speedi ten quinny ;-) Zobaczymy :-P ja też wstępnie odpadam! Ale ale ale :-P będę kombinowac! Myślę tylko czy ta spacerówka jest pojemna i wygodna bo sztywna jak cholera! Wygląda tak mega twardo zresztą mood też, mood mnie tak kręci od roku, ale blisko mnie mieszkają takie dwie p***y i jeżdżą codziennie na spacerki kolo mnie! Jeździ też jeden bugaboo....musze coś innego wymyślić! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xari w wersji bialej 3800 w jakims iternetowym sklepie dino:) spacerowka z glebokim. to za dodatki chyba doplacasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mood przeraza ze taki maly no i gdziestam czytalam ze wywrotny. ale jak zobacze w sklepie to na pewno sobie jakas runde strzele;) zwlaszcza ze jest tanszy. aaa i zgodze sie wygladaja na twarde. o tym co mi sie podoba czytalam na forum ze ma cienka gondole (ze chyba nieocieplana wystarczajaco) ale i tak bede miala czerwcowe dziecko wiec..... whatever;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana Z tą kartą jest tak, że za każde zakupy zbierasz punkty i jak wydasz łącznie chyba 1000 zł (dokładnie nie pamiętam), to masz rabat na nową kolekcję 150 zł. Mamczitka nie uciekam :) Dużo przydatnych rzeczy mogę się od Was dowiedzieć :) A mój może zdecyduje się szybciej niż myślę, przynajmniej mam taką nadzieję. Jeszcze jutro i koniec okresu, zobaczymy co mój M będzie cudował :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka i Gosciana znalazłam link do tego wózka z ceną. Całkiem fajny. Mamczitka nie można kupić samej spacerówki, bo to z gondoli się rozkłada spacerówka - pierwszy raz takie cuda widzę. Dla mnie najważniejsze to wygodne koła - najlepiej pompowane, skrętne z przodu, lekki z rączką przy gondoli - mieszkam na 2 piętrze i wtedy mogę sobie osobno gondolę z dzidziusiem a potem stelaż wnieść (windy brak :( ) Teleskopowo wysuwana rączka wózka (jestem wysoka i M też i te z teleskopową wygodniejsze niż z taką co się wygina). No i łatwo ma się składać - jak muszę do auta spakować. A i spacerówka montowana w obie strony (bo takiego maluszka co ma 6 m-cy nie chciałabym wozić tyłem do mnie). Ja miałam Maxi Cosi Mura 4 i byłam zadowolona. Jedyny minus to mały wybór kolorów. teraz podoba mi się Mutsy Igo http://mutsy.com/plpl/igo/#configure-seat:col-color:ipu-finishing:bla taki fiolet dla dziewczynki :) :) :) http://www.maxi-cosi.com/pl-pl/produkty/wózki/wózki-spacerowe/mura-plus-4.aspx taki czarny z szarym dla chłopca :) Mima http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-glebokospacerowy-mima-xari-flair-2014-stelazspacerowka-gondola-zestaw-uzupelniajacy-fotelik-cabrio-kurier-gratis-p-18015.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka wózek mi tez sie podoba wizualnie ale cena mnie odstrasza :)Tym bardziej gondola może z 5 miesięcy będzie używana. Jak dla mnie to kosz na zakupy to musi był duży a tam jest malutki.I w tym wózku mam wrażenie ,ze siedzisko jest płytkie maluszek wystaję ,ze jak śnieg czy deszcz to ciężko będzie ukryć pisklaka ... ja jak młodego po raz pierwszy posadziłam do spacerówki to wpadł tyłeczkiem ,ze go nie było w ogóle widać :P i miał duża budkę ,ze jak zakryłam to mu nie wiało itp najlepsze ,ze spacerówka jest tak skonstruowana ,ze jak rozłożysz to ma taka łódkę ,ze może służyć jako gondola.I dla mnie najważniejszę jest aby można było spacerówkę przekładać ,ze zimą nie wiej w buzie a latem obracasz i świeci słonko.My dużo jeździmy po lesie,spacery po parku itp wiec ja mam wózek taki masywny pompowane koła itp z coneco.Ten to mam wrażenie bardziej miejski chociaż nie jeździłam takim to nie wiem na pewno.Miałam ochotę go sprzedać i kupić dla 2 nowy(teraz są takie śliczne) ale chyba zostawię bo gondola parę miesięcy bedzie a spacerówkę bardzo lubię.A młodemu na wiosnę kupiliśmy graco taka spacerówkę lekka bo więcej mi chodził niż jeździł wiec coneco był za ciężkie tylko na zakupy po pieczywo i wędlinę:) Spanie do 8 to moje marznie a ty do 10 hm....pozazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo xari to 2013 ;-) ale dajesz mi nadzieje hahah! W maju może uda się jeszcze taniej! U nas nawet stokka nie widziałam, wiec tego na bank nikt nie będzie miał! Ha! A ten co Mucha ma np mi się nie podoba ja lubię cała rączkę a nie dwie pojedyncze, można grzebać w torebce, pić jeść loda, jedna ręką wycierać dziecko i dalej jechać! Tego mnie nauczyły obydwa quinny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała właśnie on jest mega płytki! Zamiast chować dziecko to dziecko wystaje! Dlatego też patrze na mammas&pappas, Jane, concord :-) ale znając życie nie będę pawiana świrowac, zostane przy tym co mam i kupię jakaś fajna spacerówkę nie parasolke na po zimie ;-) i dalszy okres ;-) Mura mi się tez bardzo podoba tylko właśnie kolory ;-) zobacze mam jeszczę czasu a czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny ,ze mamy podobne gusta mi zawsze podobały się wózki na stelażu w kształcie odwróconej L .Te wszystkie roany,marietty i te wszystkie podobne budową wózki jakoś mnie odstraszały takie wulgarne mi się wydają.A te wyglądają ja by był lekkie jak piórko.I wszędzie się zmieszczą chodź by w markecie przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka nie wiem czy gondola z twojego quinny nie pasowała by do mury??? bo to ten sam producent. Nie wiem z zaczepami. Mogłabys wtedy spacerów mure wziąć i swoja gondolę podpiąć. MAxi Cosi największy minus to kolory - dla chłopaka jest co wybrać, ale dla dziewczynki - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo adaptery do fotelika maxi cosi są te same co do gondoli ;-) może coś z kolorystyka do przodu pójdzie, a masz trzy czy czterokołowy? I jak on się składa w bagażniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie lubię parasolek my kupiliśmy teraz na wiosnę małemu spacerówkę Graco Mirage jestem z niego mega zadowolona bo zajmuje mało miejsca w bagażniku i jest lekki.Kupiliśmy go z myślą o wakacjach na morzem aby mało zajmował i był praktyczny.A tak miałam coneco V4 chameleon jak ja go kupiłam to zestaw był po 2700 a teraz już po 800zł a używki po 500zł stoją wiec nie opłaca mi się go sprzedawać bo w ogóle nie jest zniszczony.A jak się rozsypie to najwyżej pomyśle o nowym.Bo jak widzę te wózki teraz to jestem chora jakie sa śliczne.Chyba ,ze wygram w totka to od razu zmieniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Maxi Cosi od lat z kolorami dla dziewczynek kuleje. Ale tak to u mnie się sprawdził w 100%. Jak na targach dziecięcych byliśmy to M po dwóch latach pamiętał ruch do składania wózka - takie to łatwe. Potem go sprzedaliśmy za 2/3 ceny. Dobrze, że nie trzymałam wózków dla 2 dziecko, bo teraz znowu mogę wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Mure 4 - czyli czterokołowy. Musisz w sklepie zobaczyć, ale jak Ci fotelik Maxi cosi bez adapterów wchodził to może twoja gondola do stelaża mury będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×