Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Słowianka ja dlatego właśnie napisałam o la Millou bo odkąd weszło czyli jak Mucha urodziła pierwsze nie mam komu kupic :-P Drogie te rzeczy bo tak jakby chciał kilka rzeczy to trzeba ponad tysiąc dać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka z tymi testami to mysle, ze kazda juz kreske widziala tam gdzie jej nie bylo. M nawet nie informowalam o zrobionym tescie - powie, ze zwariowalam. Dziewczynki przegladalam dysk z odzyskanymi danymi i jest wszystko :) :) :) poprzerzucalo miedzy folderami, ale jest!!! Jestem mega happy!!! Zamawiam papier i drukuje focie, zeby miec na papierze wywolane. Jak ja ogarne te 4 lata zdjec .... najwazniejsze, ze wszystkie zdjecia sa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megadrogie. Ale jest masa firm robiacych to samo, tzn z jednej strony minky z drugiej jakies kolorowe wzorki. mysle ze skusze sie i na metkowe i na te bez. Wyjdzie w praniu. Wogole jak mi niedobrze... tyle dzis pozarlam ze szok... ugh teraz to bym sobie rzygnela, ale nie potreafie wymuszac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonika a jak u Ciebie? Ktory to dc? Kiedy testujesz i jak sie czujesz? Maya jak weekend wam minal? Fruzia jak sie czujesz? Powtarzalas bete? Rybkunia jak dzisiaj? Plamienia minely? Daj znac jutro jak bedziesz miec wyniki z bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana to cos pojadla? Ja tez objadalam sie dzis caly dzien. Kasztanki na zamiane z ciastem z jablkami, a potem popijalam ziolkami i od nowa... Tez mi niedobrze z przejedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2
Ja wedlug normalnego schematu to przypuszczalnie we wtorek powinnam miec owu ale plodne zaczely mi sie jakos 2 dni pozniej niz sobie wyliczyłam wiec nie wiem jak to bedzie z ta owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie!!!! Radosna u mnie 19dc - za wcześnie na test,bo raczej nie wyjdzie jeszcze, pamiętam jak kiedyś testowałam to dzień przed @ dopiero była słaba kreska,ale widoczna. Dziś zrobiłam owulacyjny,bo mam ich dosyć sporo,bo dostałam od koleżanki,której już nie są potrzebne i nie są to testy z allegro tylko apteczne i wyszedł negatywny tylko kreska kontrolna, więc pewnie nic z tego,bo słyszałam,ze testy owulacyjne wykrywają ciążę. Co do objawów to żadnych nie mam, oprócz żarłoczności,ale przed @ to zawsze więcej jadam,czuję jajnik lewy i jestem też mega nerwowa to wszystko jak przed @ :-( Nie nastawiam się w ogóle , test najwcześniej to pewnie w czwartek i nie wcześniej,ale obstawiam,że nic z tego nie będzie,bo nawet piersi mnie nie bolą, jedynie trochę po bokach. Mam nadzieję,że Tobie się uda, ktoś musi zacząć listopad z dwoma kreseczkami na teście. Widzę,że dziewczyny już o akcesoriach gadają dla dzieci,ale Wam fajnie, niech bąbelki zdrowo rosną w Waszych brzuszkach. Rybkunia nie martw się będzie dobrze zobaczysz, uszka do góry. Mnie dziś jakoś ta niedziela się dłuży, choc wstałam o 9.00 nowego czasu ;-) oj pospałam sobie.Od jutra znowu kierat się zacznie od 7.00 rano. Dobrej nocki dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna....zapytaj cxego ja dzisiaj nie jadlam;D bulka z pasztetem i pomidorem, tort;D krokiet z folizanka barszczu, salatka grecka a w miedzyczasie mandarynki, jakies jablko i gruszka;D A teraz widze reklame cornflakesów i tak mysle, ze bym zjadla na sniadanoe z cieplym mleczkiem ;D (aczkolwiek dalej czuje sie przezarta;D) szalony dzien. Jutro robie ogorkowa. I sie generalnie poodchudzam, po dzisiejszym dniu szlaban na slodkie i ogranocze troche te owoce bo to przdciez tez cukier:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina- moje allegrowe owulacyjnr wykrywaly ciaze (ale nie zawsze) no i ja je robilam wiedzac ze juz jestem- tak z ciekawosci, ale to duugo po terminie okresu:) takze nic nie jest przesadzone, ja zaszlam chyba w 22dniu wiec wiesz;D jeszcze czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna! Ja tez koniec gościanka ide z Tobą od jutra na ciążowa dietę, jadłam dzisiaj tak bez sensu, że teraz czuje się jakbym rure od odkurzacza połknęła ufff. Pospałam, znów będę się kokosić do 2 giej. Wlazłam na Allegro kupilam balsam na rozstępy palmers i nie mam za bardzo co robić. Nudno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak mi ciezko, jak mi zle...w zasadzie to z dnia na dzien co raz gorzej mi sie zasypia, codziennie mam uczucie mulenia przed spaniem... nienawidze tego. A dzis to juz podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna1
Witajcie, ja też jestem staraczką, tylko u mnie to już trochę trwa ;( Staram się odżywiac zdrowo, ale różnie to wychodzi.. Udaje mi się parę dni, a pozniej jak popuszcze to nie moge skonczyć z jedzeniem tego śmietnika.. ;) Mam pytanie, jaki kwas foliowy bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
A ile się starasz cykli i ile masz lat???Pierwsze dziecko???Ja to już sporo ,bo rok i chyba znów nic, do terminu @ jeszcze 6 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
ja biorę zestaw witamin tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscianka wez do gazowanej wody literatki krople wrzatku i wypij, u mnie pomoglo uf. Stara metoda jak coś leży na żołądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Tempka dzis znow wysoko bo 37,11, ale mierzona o 6 czyli o 7 starego czasu. A wczesniej mierzylam o 5:30-6 czyli na nowy czas o 4:30-5. Dzis dzien bez duphastonu, czyli za jakies 3 dni powinna sie pojawic @. Mamczitka to posiedzialas sobie w nocy. Antoninka u mnie zero objawow na @ i zero objawow ciazowych. Piersi nie urosly jak zawsze przed @, nerwa na razie nie mam, tylko tradzik i objadanie czekolada zwiastuja nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Witam z rana kobitki:) Tym razem to was chyba nie nadrobie:O nie mozna was zostawic ani na sekunde;) Wszystko wskazuje na to ze u mnie owulacja byla wiec teraz moje najdluzsze dwa tygodnie w zyciu:O Stawiam ze owu byla wczoraj bo mialam tak okrutne bole w podbrzuszu ze masakra, chociaz trudno mi stwierdzic czy na pewno bo wyrazny spadek tempki odnotowalam w piatek, w sobote ten pozytywny test owu (wczoraj jeszcze sprawdzilam dla pewnosci i juz byl negatyw, druga kreska jasniejsza). Gdyby liczyc od sobotniego testu +24h no to owu wczoraj a wg tempki to piatek, ale to juz malo istotne wazne ze byla nooo i najwazniejsze zeby plemniczki zaprzyjaznily sie z moim jajeczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ja tez biore folik:) Rybkunia daj znac jak tam wyniki bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zebrałam małego do przedszkola i idę dalej spać bo jestem taka zmęczona, tak mi żołądek dał w nocy w d**e koniec z takim jedzeniem bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Cześć dziewczyny, my z mężem staramy się od 3 miesięcy, byliśmy na fajnych wakacjach w tym roku i myślałam, że wtedy tak jakoś samo przyjdzie, niestety okazało się po powrocie, jak chciałam sprawdzić lekarza, czy warto na kasę chorych. Lekarz wysłał mnie na badania tsh, fsh i prolaktyne. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, i za wysoka prolaktynę, wiec nawet jakbym bardzo chciała to i tak by nic nie wyszło. Biorę euthyrox i dostinex. W tamtym cyklu się nie udało, wiec w tym cyklu zaczęłam mierzyć tempkę i kupiłam testy owu. Dziś jest 18 dc, owulke prawdopodobnie miałam 15 dc, bo na teście wyszły dwie kreski 14.dc. Przytulaliśmy się co dwa dni :) Ale martwię się najbardziej tym, iż boli mnie strasznie lewy jajnik, kluje mnie tak, nie wiem co to może być. Nigdy nie czułam takich bóli, może dlatego ze nie miewałam owulacji... Co wy o tym myślicie? Test najwcześniej w dniu miesiączki, czy robicie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Bajkaanna no z tymi testami to zależy od naszej silnej woli a jak widać we wcześniejszych wpisach to nam jej brak na pewno :P Z reguły te 2 dni wcześniej nam się zdarzało nie które robiły wcześniej ale powinno sie w dniu spodziewanej @ testować. Wczoraj wieczorkiem to jakoś dziwnie się czułam brzuch bolał mnie jak na @ i jajniki raz jeden raz 2 kuł i miałam tak wzdęty brzuch ,ze szok powiem wam ,że po raz pierwszy tak intensywnie to odczuwałam. Rybkunia czekam z niecierpliwością na twoją betę :) mamczitka to miałyśmy to samo ja to nażarłam się świeżych pączków bo teściowa upiekła (jaka stara taka głupią) nigdy więcej od dzisiaj znowu dietka.Śniadanko już dietetycznie się trawi i zielona herbatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkana witaj :-) ja po leku na regulację prolaktyny zaszłam od razu :-) cudem jakimś! Taki ból miałam po tej udanej owu w dniu zagnieżdżania u mnie była owu około 16 dnia zagnieżdżanie 21 bo tak mnie jajnik bolał, że myślałam że się skończę :-) rzucało mną dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja chce takiego domowego paczka! W ostatniej ciąży w tłusty czwartek byłam kilka dni po testowaniu i zjadłam pączków chyba z 20 w ciągu dnia aaa chce takiego paczka! I wytrwać tu w diecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia daj znac co u Ciebie. Z pamietnika wariatki: dziewczynki czy wy tez tak macie, ze jak zrobicie test i jest jedna kreska to go nie wyrzucacie i co jakis czas na niego patrzycie probujac zobaczyc ta druga kreske??? Ja tak od wczoraj chodzilam i patrzylam co chwile...w koncu wypierdzielilam test do kosza, bo mnie wkurzalo to ciagle zerkanie na niego. Ja juz barszczyk ugotowalam. Ogarnelam siebie i mieszkanie. I zrobilam dwie czytanki z testu z angielskiego. Zaraz siadam do kolejnej czytanki. Mysli mam gdzie indziej... wiecie gdzie. Moze dla relaksu zrobie porzadek w ciuchach i kosmetykach - powyrzucam co niepotrzebne. Moge jeszcze szyby umyc, zeby zajac czyms rece. Mysli skutecznie zajmuje mi pinterest - ostatnio chyba sie uzaleznilam, tyle tam pieknych obrazkow...od ciuchow po urzadzenie mieszkania. SKUP SIE DZIEWCZYNO....Angielski, testy, egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×