Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

A co do prady- chodzi nam o ta sama. Na opakoeaniu jest taka babka z kreskowki a sam perfum ma pomaranczowaty kolor, czarna dziwna nakretke i napis prada na fuksjowym tle . Ja wogole strasznie duzo czytalam o tym zapachu i bylam mega zajarana bo on sie sklada z paru zapachow tylko. Jest cudowny w cholere. I jak zrobia jakas wersjie extrem czy intense to sobie strzele, o ile faktycznie bedzie trwalsza, bo babki na wizazu tez narzrkaly na trwalosc z tego co kojarze (chociaz glowy sobie uciac nie dam;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja cale wakacje mialam zamair ogarnac nasz balkon i zorbic z niego przytulny zakatek... tjam... wsadzilam 3 doniczki.... kwatki sobie rosly ale na tym koniec..m a takie mialam plany...o sorry hamak jeszcze kupilam za diwe dychy....tylko ze po 2tygodniach deszczu jak sie na nim polozylam to deski trzymajace te sznurki sie polamaly bo ponasiakaly woda buahahaha ;D ale obiecuje ze w 2015 to ogarne;D bede miala czas ;) tylko nei wiem jak z silami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah nie nie najgorzej jest do 4 miesiąca! Potem jest bardziej taki stan debila :-P zawiechy wkładanie talerza do pralki, ja piekłam chociaż nigdy tego nie robiłam! Rogaliki ciastka :-D to wicie gniazda jest męczące ale też fajne hahah i jest siła tak kolo 6 miesiąca początku przychodzi power :-D Jak płakałam na reklamie wioski dziecięce tam gdzie dziewczynka wysyła światłem ten sos chleb mama tata :-( Boże ale wylam...jakoś człowiek tak dużo wtedy myśli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamak! Marzenie moje i ten ma drewnianym stelażu na 2 osoby :-D kurcze ja chcę ten hamak! Dzięki Krystyna! <3 low ju! Będę w nim karmić fasolę :-D spalas w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarzyło mi się płakać po 4 miesiącu w 1 ciąży tak żeby armagedon w domu zrobic i teraz tez juz mija ten stan w tamtej ciąży miałam 3 takie akcje konkret a teraz czekaj chyba dwie...zdarzyło mi się szklanke herbaty na ścianę wylać i szklankę o podłogę bo mój mąż powiedział Ty się cieszysz ze tak sobie leżysz co? To fajne! Oj miałam apogeum wkurwu a drugi raz w galerii jak rozmiaru kurtki nie było! Szłam i wyŁam :-D poziom hard level :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spalam, bo stwierdzilam, ze jak nie bede spac w dzien to zasne w nocy, o jakze sie myliłam;D ta reklama tez mnie wzrusza. A co do dziwnych rzeczy to moj tomke mi zwrocil uwage ze coraz czesciej gadam od rzeczy, albo chce powieziec podaj mi wode, a mowie podaj mi kapcie. Albo cos rownie debilnego. a nieraz jak do niego pisze co ma kupic po pracy to do mnie dzwoni i sie upewnia czy na pewno faktycznie chce te rzeczy, bo 2 razy tak bylo ze sie pytalam po co kupi bodajze raz domestos, a raz mleko czy cos jak jest w domu. A on na mnie jak na downa i" no przeciez mi pisalas " -.- Takze zamawiam tran z omega i dha niech mi naoliwi lleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana idę spać Ty też spróbuj bo jutro maraton sklepowy, ja też to gardło spróbuję podleczyc bo nie pojadę nigdzie :-/ dobranoc! Kutfa leje! Deszcz normalna ulewa jak w lipcu! Nie ogarniam! :-/ Milej nocy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rzewbe lzy wylewalam tylko raz, jak mi rzygsnie przeszlo i sie wystraszylam ze cos jest nie tak, co pisalam tutaj ze sie wbilam na wizyte u lekarza. A tak to raczje rozdwojenie jazni wczoraj gruba akcja byla, bo sie kurier spoznial...za to tomek byl wczesnien w domu... to dostal za kuriera... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez normalne! Ja mam rewelacyjna pamięć i wśród znajomych z tego slyne a teraz proste rzeczy u mnie leżą! Potrafię zapłacić na allegro payU i sprawdzam czy to zrobiłam :-/ hahah po kilku sekundach gorzej z tabletkami! Liczę od początku opakowania dniami czy juz brałam dzisiaj czy nie :-P Do jutra :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co roku obiecuje sobie ze wcześniej kupie prezenty na allegro a potem chodzę i ciśnienie 500! Standard :-D buzi dupCi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczita ja sobie na poprawe humoru i na swieta zamowilam przesliczny kuferek na kosmetyki z allegro, taki w kolorze fioletowy krokodyl, bo mam biale plytki, fioletowe fugi i dekor z fioletowym storczykiem. I ten kuferek bedzie wisienka na torcie :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mialyscie jako objaw ciazy zapalenie pęcherza ? Albo takie ciągnięcia nieprzyjemne w dole brzucha ... ? Bo albo sobie wmawiam albo to na okres ... :) super się Was czyta, ale też odpisujcie czasami ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
witajcie gratuluje wszystkim o się udało piękny prezent pod choinkę:) mam pytanie do Elu tyś urodziła wcześniaka ja też tylko który tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Wesolych Swiat dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczynki Wesołych Świąt wam życzę. Narazie znikam ale po swietach zaraz wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisi strona? Czy już nikt nie zagląda? Ja się obudziłam takie suche powietrze jest zero spania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×