Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Trochę się martwię bo dwa dni żadnego ruchu nie czułam, pojawiają się a potem znikają eh :-( nie czułam jakoś konkretnie ale coś juz tam czułam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się dzisiaj na to nowe forum zalogować :-) udało się usnąć uf ale teraz pora wstac! Duży roboty przede mną jednak wyjeżdżamy jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Dziewczyny serio odchodzicie?;( ja Was czytam codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym została tu wystarczy kilka krótkich postów typu halo halo i jest nowa strona :-) widać serwer im nie wytrzymuje natłoku i jak jest kilka długich postów. Mi kilka sekund zajmuje przejście na nową stronę :-) kilka postów z jednym słowem i hop ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruzka to zaloguj sie na drugim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamczitka kilka postow z jednym slowem i juz pol kolejnej strony sie zapelnia i za chwile kolejna zawiecha. To zadne rozwiazanie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Ja tam hestem na obu poki co, lae wczoraj bylam taka detka, ze po kapaniu weszlam do wyra i koniec imprezy. Do tej pory leze. Wstawwc mi sie nie chce, bo wiem co mnie czeka. Sprzatanie i pakowanie pezentow. I tesko wieczorem, tego boje sie najabardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej mam wyniki bety z soboty wzrosła do 766, gin stwierdził ze to bardzo dobrze i wykluczył pozamaciczną , troche sie uspokoiłam. mi tez dobrze na kafe, to jakies specyficzne forum, nie uciekajcie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
chyba jednak dziewczyny sie wyniosły na dobre:( trudno fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i forum umarło, a było takie fajne- amerykańskie, żart- szkoda tak na serio, że przestałyście na nim pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jesli jeszcze ktoś tu zagląda, hmmm... Jestem juz w domciu po urlopie, ale jestem bardzo zaskoczona bo widzę, że jest po 2 tygodniach nowych 20 stron do czytania dla mnie ale poniewaz zaczęłam od końca( jak zawsze robię z książkami)to wiem, że coś jakoś słabo juz odwiedzacie to forum i , że macie już jakieś nowe na fm, no tylko mnie zabrakło i forum padło, no tego się nie spodziewałam, no nic może jeszcze bedzie jakaś reaktywacja po świętach jak juz każda sie ogarnie, wesołych swiąt, buziaki i lecę logować się na fm bo się stęskniłam za staraczkami starymi bardzo, może tam cos się dzieje więcej,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
hej elu ty miałaś wcześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou91
Dziewczyny ! Zrobiłam test :) Jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :** tak się cieszę :) co prawda będę musiała z Anglii wrócić do pl ze względu na to, że jestem oo operacji tarczycy. , ale się zrobi. Zastanawia mnie jedno... czuje tylko lekki dyskomfort w jajnika ch ni to ból ni klucie tylko dyskomfort. Poza tym żadnych objawów... normalne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet nosi ciążę bez żadnych objawów, mam takie w rodzinie, więc myślę, że tak i ciesz się że tak jest masz dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszej ciąży armagedon zaczął się dopiero po 30 tygodniu, teraz w 8 tygodniu i juz 10 tygodni co chwilę coś mdłości okropne w pierwszej ciąży prawie nic, plamienie, zmęczenie okrutne i samopoczucie tragedia w pierwszej nic, przeziębienia, zgaga zaparcia w pierwszej nic z tego. Ile jesteś po terminie OM? Wesołego dalszego świetowania dziewczyny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny :) nie odzywałam się dawno, ale regularnie poczytuję, cieszę się że wciąż dochodzą informacje o dwóch kreseczkach u kolejnych staraczka, oby było ich coraz więcej :) moje dolegliwości po metformaxie ustały i oprócz tego, że rozłożyło mnie przeziębienie (w dodatku najprawdopodobniej z zapaleniem zatok) to nie jest źle :) boję się tylko szaleć z lekami, bo niby na ostatniej wizycie Pan dr powiedział, że owulacji nie było i nie zapowiada się, by była to po kilku dniach po metformonie zmienił mi się śluz, na taki jakby płodny... @ powinna przyjść dziś lub jutro, a nie czuję nic co mogłoby zapowiadać jej nadejście, może tylko lekko wydęty brzuch, który równie dobrze można uznać za oznakę świątecznego przejedzenia ;) aha i odebrałam wynik amh - 2,48 - co prawda wizytę mam go piętro 5 stycznia, ale chyba mogę odetchnąć z ulgą, zgodnie z tym co wyczytałam :) świąteczne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
mamczitka- ja też się martwi bo przerwy między **********.muśnięciami mam nieraz 2 lub 3 dni.... i od razu schiza że się już nie rusza , ale w poniedziałek do gina mam nadzieje że jest oki pozdrawiam wszystkie dziewczyny i wesołego drugiego dnia świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Ole456________ 24______ 1_______ 1_______ @ 20.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Tralalina_________23______2_______1_______ @02.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @05.01.2015 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @05.01.2015 buka199 ________ 27 _____ 3______1 _________ @ 06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1________@15.01.2015 Anabella1989______25_______3_______1______@ 17.01.2015 gośćInka _____ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Tygrysica81______33_____0_______ 2 _______ Radosna82_______32_____0_______ 2 _______ Kate4__________27 ______5_______1_______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ___córka _____ 1.06.2015 ___ 1 __ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ____? __10.08.2015 ___ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3 elilu_________28______?________ ______2___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :* ciesze się bardzo !!! Chociaż chyba do mnie to jeszcze nie dociera totalnie i zastanawiam się kiedy dotrze i kiedy powiedzieć rodzinie :) nie spodziewałam się, że za pierwszym razem się uda, bo jak już pisałam mam niedoczynność tarczycy i miałam również wysoka prolaktyne (1000), chyba, że po zmianie dawki lekow się obniżyła... dziewczyny, jakie witaminy suplementujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×