Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość jussio
Dzien dobry Kobitki!!!!!!!!! Wracam po mega "ciezkim" (w sensie psychicznym) weekendzie:( Mam MEGA dola😭 nie dosc ze szlak trafil moje wykresy temperatur na laptopie i wszystkie notatki odnosnie sluzu itd bo M sciagnal jakis durnowaty program i wszystko poszlo sie jeb... :( to na dodatek bylam pewna ze to rozowe plamienie to byla owu bo wszystk sie zgadzalo i sluz i bol i nawet tepmpka szla powoli w gore, az tu nagle wczoraj temp poleciala w dol i to sporo a dzis jeszcze nizej:( I znow stracilam nadzieje na ten cykl:(😭 Dziewczyny a wy jak testujecie??? Slowianka, Buka, Anabella???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) u mnie wczoraj piekne II kreski na teście owul. a tu mój M skapitulował:) jak myślicie dziewczynki czy jeśli dziś bedą przytulanka to może coś jeszcze z tego być, może załapać? Rybkunia TY to masz wyraźne objawy owulacji coś mi się zdaje że ten cykl będzie Twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny Mala ma racje;) moze jeszcze ktoras napisze skarge na forum. Ja juz napisalam, ale narazie nie mam odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jestem całkiem ogarnięta jak już, a owulacje miałam 14-15dc a nie listopada, naucz się czytać ze zrozumieniem "ogarnij się" bete robiłam 11 dni po, więc jest jak najbardziej wiarygodna, a, że jest negatywna to cóż, czekam na @ i staram się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Hej dziewczyny :) Jussio widzę, że nie tylko ja tak mam. Ten cykl jakiś dziwny, temp. też lata jak zwariowana, nie było żadnego porządnego skoku, tak wiec raczej obstawiam bezowulacyjny cykl i się nie nastawiam. Jussio powiedziałabym ze może zagnieżdżenie miałaś dlatego spadła, ale w sumie za wcześnie, bo ty masz cykl jak ja... Jak tam dziewczyny testujecie w tym tygodniu? U mnie weekend imprezowy, bawiłam się do rana i nie myślałam o codziennych rzeczach. Dziś jest powrót do normalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
ja andrzejkuje dopiero w weekend, juz się nie mogę doczekać, żeby się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki. Ja w tym tyg testuję. Pewnie dłużej niż do czwartku nie wytrzymam (choć dobrze by było wytrzymać do soboty chociaż ). Chyba, że mnie wcześniej @ zaskoczy. Ogólnie jestem nastawiona na nie - więc za dużo o tym nie myślę, i nic nie czuję. Ale na pewno się pokuszę żeby sprawdzić :) Jakieś pozytywy by nam się przydały, więc trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
2kawy trzymam kciuki za Ciebie, może chociaż Tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GościInka nie przejmuj sie głupimi komentarzami i przede wszystkim zarejestruj nick, bo za chwile ktos sie bedzie podszywał. Nie reagujmy na tego typu komentarze bo to działa jak u małych dzieci, ktoś zobaczy że sie burzymy i zacznie puszczać pie. rdy cały czas . Kate4 mam deadline do końca roku więc to ostatni cykl:D haha musi być szczęśliwy!!!:D Wiem, wariatka jestem, ale wszystko co sie dzieje, zaczyna się dziać w naszej głowie:-). 2Kawy a czujesz że cos mogłoby być?? Jussio może czas wyrzucić termometr?? ja miałam zacząć go uzywać, ale to chyba bardzo by mnie stresowało... nie ma sensu az tak wnikliwie wszystko analizować...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczynki melduje że czekam na prezent dziś mój urodzinowy :) kto mi go dostarczy no kto???ucieszyła bym się nawet z jednych dwóch kreseczek ale każdy kolejny pozytywny test mile widziany :0 przyjmę wszystkie prezenty w takiej postaci :P i wszystkiego naj naj naj drugiej dzisiejszej solenizantce:* ja mdłości raz mam raz ich nie mam... na wadze nie tyje ale brzuch mam już jak w 6 miesiącu przy pierwszym dziecku... w pracy dostałam wolne do środy bo w piątek mnie takie choróbsko wzięło że w 6 godzin zużyłam dużą pakę chusteczek i rolkę papieru na katar... mężuś kupił mi syrop prenatn czy jakoś tak dla kobiet w ciąży i brałam jeszcze oscylococinum ,już mi lepiej ale kichawę to mam taka czerwona jakbym rok piła non stop :P i znowu mamczitka i gościnna się zagubiły...?mamczitka sama mnie tu z ciągnęłaś a gdzie Ty jesteś kochana teraz? ja mam wizytę w środę pierwszą prywatnie pod czas tej ciąży...i w końcu mój mąż wejdzie ze mną i zobaczy co tak jest na właśnie oczy bo na nfz to ostatnio nawet mi zdjęcia nie dał:( pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki teraz idę ogarnąć i idę spać:)a o 12 30 po córeczkę do szkoły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Ja dziś mam 31 dc, jakiś przeźroczysty lekko ciągliwy śluz, dzis 1 dzień po odstawieniu Luteiny. Czy któraś brała- jeśli tak to po ilu dniach ? dostała @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży brałam, po 4 dniach od odstawienia dostawałam okresu, aż raz nie dostałam i mam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na @, jak się pojawi i skończy jadę do ginekologa, niech mi raz jeszcze wszystkie badania zrobi bo minął już rok, więc najwyższy czas znów się przebadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Beta84 i Lily90 wszystkiego najlepszego kochane! Jeszcze nie testowałam, po prostu się boję :o Proszę nie bądźcie na mnie złe, ale wole jeszcze poczekać. Jak jestem w ciąży to i tak niedługo się wyjaśni. Panicznie boję się jednej kreski, bo wiem, że później wpadnę w szał testowania i będę robiła kilka testów dziennie, prześwietlała lampką, rozkładała na czynniki pierwsze i wygrzebywała ze śmietnika, bo a nóż widelec ujrzę jakiś cień cieni. To nie na moje nerwy :P Coś czuję, że pewnie nie tym razem i po prostu cykl mógł się wydłużyć, ale ciągle mam taką małą nadzieję. Jeśli ewentualnie przyjdzie @ nie będzie to dla mnie tak stresujące jak I kreska. Mam nadzieję, że mnie chociaż trochę rozumiecie i nie jesteście na mnie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosćInka...a po odstawieniu Luteiny w którym cyklu zaszłaś? wtedy tez tak się starałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikt mi nie odpisze na moje pytanie:( dziewczyny, które stosujecie testy owulacyjne jak wam wychodzą II kreski na tym teście to kiedy są u was przytulanka? jeśli są w następnym dniu to czy są szanse że się uda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a te kreski są takie same czy testowa jaśniejsza? Jak jaśniejsza, to negatywny niby. Najlepiej nie patrz na te testy i przytulaj się co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że takiego samego koloru są:) no chciałam co 2 dzien bo w piatek były i miały być wczoraj ale mój mąz nie miał sił delikatnie mówiac :)dlatego zast. się czy jeszcze jest szansa żeby łapnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta ja wtedy to przeszłam prawie piekło, 7lat starań, 2 operacje, 2 zabiegi,masa leków hormonalnych, zastrzyków i nic, oj długo by mówić, no ale z samą luteiną to 7 miesięcy zajęło mi i się wreszcie udało, nie wiem czy dzięki luteinie czy tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W instrukcji jest napisane, że pozytywny test jest wtedy, gdy kreski są takie same lub testowa nawet ciemniejsza od kontrolnej. Wtedy w ciągu 24-36 h może dojść do owulacji, ale nigdy nie wiadomo czy do owulacji faktycznie doszło. Najlepiej przytulać się od razu po pozytywnym teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate szanse zawsze są, u mnie to jest tak, że jak już widzę na teście owul 2 takie same kreski, lub testową ciemniejszą od kontrolnej to przytulam się codziennie przez te 5 dni, potem to już normalnie jak ochota złapie, ale w owu to przymusowo, choćbym miała na głowie stanąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 ja Ci odpisałam:P ja się staram 3 dni pod rząd, ale żołnierzy jest dużo mniej niż za pierwszym strzałem:-( nie martw się, jak ma pyknąć to pyknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 gośćInka _____ 33______ 14_____ 2_________ @ 26.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 2kawy __________30_____3________2________@02.12.2014 ewelka_898______25_____1________1_________@02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________24 ______5_______1_______ @06.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 25______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruzia____ __________ ______ 2 _______ @ mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka zmieniona zgodnie z życzeniami :) Beata no cóż co ci mogę życzyć 2 kreseczki już były to tylko zdrowo rośnijcie :) Wiec ci też wiek zmieniłam :P Jak wszystkie to wszystkie ;) Czy któraś ma jeszcze jakieś życzenia co do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - ja myślę, że szanse są duże - bo z tego co pamiętam pisałaś że wcześniej były przytulanka, więc to nie szkodzi, że pominęłaś jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×