Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
hop hop up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opopooopopppo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu ja bym nie wytrzymała w takiej niepewnosci do poniedziałku:( u mnie na szczescie wyniki bety mam zawsze po 2 godzinach i osobiscie odbieram, chociaż skierowanie z przychodni:) Na twoim miejscu poszlabym do innego laboratorium gdzie szybciej bedzie wynik. A z tego co mi wiadomo to pecherzyk już widac przy becie 1000-1200 wiec jak bys miala wynik to zawsze mozesz isc do innego gina z lepszym sprzętem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
pójde do sasiadki ona przcuje w labo to mi sprawdzi te wyniki wtedy bede myslec co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakaJa86 kochana nie gniewaj się ale nie wiem jak inne dziewczyny ale ja mam sentyment do tego topiku i Kafe :P i jakoś nie chciałabym się przenosić na inna stronę www i inne forum... Jestem ci wdzieczna że sie postarałas i załozyłaś nowe ale... jest jakas blokada i tu mi jest dobrze, mimo zawiech. Dziewczyny a jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus i nie wiem gdzir mam pusac. Przed tamtym forum piwstrzymuje mnie tylko lenistwo i fakt, ze tam wszystko jest w ramkach i zle mi sie to czyta na telefonie;) Mamczita. Dawaj plec bo umieram z ciekawosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Gościana BABA 🌻 Nie ma cukrzycy, mozna zreć :P :D O ludu czuje się jakby mnie z 3 dni w domu nie było, u lekarza się naczekałam 2 godziny..on jest taki spokojny i tak dokładnie bada, usg juz mi prawie połowkowe zróbil bo znów badał mierzył ważył, mam 10 zdjęć i łuhuuuuuuu w końcu przez powłoki brzuszne ;) Mały pyrdolot wazy 154 gramy, ale mi nie zmierzył :( BU! 100 gram w miesiac, teraz chyba coraz więcej będzie przybierać :) wizytę mam 15 stycznia i 12 lutego, juz na 2 się zapisałam bo do tego mojego lekarza się zapisac to graniczy z cudem ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nienawidze zwiech a tam pisania na telegonie. Nie weim co gorsze kuzwa. Swoja droga ja raczej myslam o nowym temacie ale tez na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa jak ekstra!!!!!!!!! Mamcxitka gratki!!! Strach sie bac, dla dizewczynek TYLE tego fajansu.... cudownie:) Tym bardziej czeksm na swoja wizyte:) Ale zaraz,zaraz.. mialas 1wszy raz przez brzuch usg? Ja bylam pewna, ze Tobie juz tez jedno tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram nowy temat tez aleee na kafeeee.... Tam jakoś mi tak nie ludzko pisać... krejzolka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo;) za daleko jeden wpis od drugiego. Ja mam wielki telefon naprawde jak dla slepego, ale tam musze przewijac palcem kilometry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi cos poradźcie. Za 2 dni mam.miec @ wiem wiem niedlugo ale nienaaleze do cierpliwych osob.Jakis tydzien temu mialam brazowe plamienie dziwne i taki krotkotrwaly bol brzucha kilka razy piersi tez bola mniej niz zawsze robilam w poniedzialek test była 1 krecha ale po godzinie zobaczylam znow i 2 wiem ze po godz juz sie nie patrzy ale ja go pieprzlam i moze akurat w ciazgu tych 15 min sie pojawila a ja zobaczylam później mam nadzieje bo kochalam sie z mezem w dniu plodnym a sluz byl jak bialko kurze. Ehh wiem pewnie glupia sb nadziejerobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyjdzie negatywnie norma :( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki zapiernicz w pracy ze nie ma kiedy taczek załadować jak to u nas się mówi:) od tygodnia (z weekendem) pracuje po 14h. Na szczescie koniec tego szalenstwa. Dzis ostatni dzien harówki mialam i kolezanka mi sie zwierzyła w pracy, że jest w ciazy. O pierwsze dziecko dlugo sie starali (5lat) leczenie, clo, zastrzyki i sie udalo. W tej ciazy tez sie leczyla clo i zastrzykami i...bedzie miala trojaczki!!! Mowi ze jest przerazona a ja sie ciesze, jakby conajmniej to moje byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko- czy jeśli test jeszcze nic nie pokazuje to mimo wszystko mogę już mieć podwyższoną temperaturę??? mierzyłam przed chwilą "pod językiem" (dwa razy) i mam 37. Wiem, że ta tep. musi się utrzymywać kilka dni ale od nowa zakiełkowało ze mnie ziarenko nadziei :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - ogolnie powinno sie mierzyć temperaturę rano bo wieczorkiem moze juz byc calkiem inna. Radzę zmierzyc jutro rano ;) Na kiedy masz termin @? Na piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć , chodziłam sobie po tamtym forum, ale nie będe mieć czasu wszystkiego czytać wszędzie chciała bym mieć WAS wszystkie w jednym miejscu.... bo już się do WAS przywiązałam...mam nadzieje ze albo tu się przestanie zawieszać albo spotkamy się tam wszystkie , idę córeczce poczytać bajki ... aha ja na pierwszej wizycie niby 6 tydzień a gin tez mi powiedział że nic kompletnie nie widać.... czyściutko ....jak by nic...... a inny za tydzień potwierdził że dzidzia jest:0 więc głowa do góry!!pomimo że betę miałam już 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - rano mierzyłam ale źle :/ aż wstyd się przyznać ale dopiero teraz wyczytałam, że nie mierzy się pod pachą tylko w ustach, pochwie lub odbycie:) no ale nigdy tego nie stosowałam więc skąd mogłam wiedzieć ;D rano oczywiście też zmierzę. Z tą @ to jest tak że powinna być między piątkiem a niedzielą...tak dokładnie to nie wiem bo z miesiąca na miesiąc cykl mi się skraca. Wg ostatniego cyklu wypada mi na piątek a biorąc pod uwagę średnią z trzech ostatnich miesięcy to na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - nie ma co sie wstydzić ;) Zmierz sobie jutro i sie okaże. Poza tym niekoniecznie musisz miec powyzej 37 stopni. Chyba juz sie tu wypowiadala ktoras z nas, nie panietam ktora, ze ona miala temperatury ponizej 37 stopni. Kazda jest inna i dla niektorych 36,8 to juz bardzo wysoko a dla innych 37. Ja mialam bardzo wysokie temperatury, powyzej 37,3 ale teraz mi sie ustabilizowala tempka i mam 37,2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 - jutro rano na 100% zmierzę :D Czytałam, że najlepiej zrobić to przed 7 rano, przed wstaniem z łóżka i tak właśnie zrobię:) Nastawie sobie budzik na 6:30 i do dzieła!!! Jak wyjdzie podwyższona to pewnie wybiorę się do apteki i kupię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalina
Hej dziewczyny! CzytamnWasze posty i aż tak radośnie się na duchu robi :) na innych forach same pesymistyczne posty, a tu - bardzo przyjemnie :) będę się bardzo cieszyć, jeśli przyjmiecie mnie do swego grona :) chyba już potrzebuję wsparcia. Bardzo krótko się staramy z mężem, bo od września w zasadzie. A wtedy był szalony czas, niesamowity rozwój zawodowy, co wiązało się niestety z małżeństwem na odległość... Ale listopad i grudzień - zasuwamy w pracy nad bobasem :) byłam u dwu ginów i obydwoje powiedzieli mi, że mam perełki na jajnikach, ale że miesiączkuję regularnie - widocznie taka moja uroda i mam się nie przejmować. W poprzednim cyklu dzidzi nie było, ale być może zbyt późno po miesiączce się zabraliśmy za nie. Po ślubie kupiłam testy owi w Rossmannie i po ostatniej miesiączce podczas rozpakowywania rzeczy po przeprowadzce wpadły mi w ręce. I tak zrobiłam test 12.12 (10 dzień cyklu) z ciekawości. A tu - dwie grube krechy. A byłam pewna, że owu mam, jak apka mi pokazuje, tzn.w okolicach 14 dc. To wzięliśmy się do roboty ;) zastanawiam się tylko co z alkoholem na święta (ojciec zawsze jakieś ekskluzywne whiskey otwiera)... Zrobić test przed świętami, to zbyt szybko, prawda? Allleee się rozpisałam... Ale chciałam, żebyście mnie poznały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano:D ja odstawiłam alko przy staraniach, a nawet na urlopie mimo all inc zero drina, wina/piwa;p tylko soki i woda, ale ja za alkoholem nie przepadam wiec u mnie nie był to problem. kiedys ktos pisal ze do dwoch tygodni uzywki raczej nie szkodza, bo organizm uszkodzone komorki wydala (cokolwiek to znaczy).. ja osobiscie do konca nie wierze i sama bym sie swiadomie nie napiłam, ale szanuje odmienne opinie no i niech kazdy robi co uwaza za sluszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Tralalina - Witaj :) Miło Cie poznać, oczywiście, że możesz dołączyć do naszego grona. Każda nowa "staraczka" jest tu mile widziana. Dopisz się do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalina
:) chodziło mi o to, jak tu odmówić. Oczywiście, że nie będę pić! I już z mężem nie pijemy ;) nie chcę, żeby rodzice się domyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalina
:) chodziło mi o to, jak tu odmówić. Oczywiście, że nie będę pić! I już z mężem nie pijemy ;) nie chcę, żeby rodzice się domyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalina
:) chodziło mi o to, jak tu odmówić. Oczywiście, że nie będę pić! I już z mężem nie pijemy ;) nie chcę, żeby rodzice się domyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez raczej wolalabym zostac na kafe bo tam to mi sie strasznie zle czyta w tych ramkach:( wiec mam nadzieje ze nie pouciekacie stąd wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×