Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Najgłupsze "mądrości" zasłyszane na kafeterii

Polecane posty

mysle że każdy na tym forum, podczas jakże wspaniałych dyskusji, natknął sie na imbecyli. Myśle że warto aby każdy dla smiechu zrobił liste największych debilizmów jakie wypisywały inne osoby w toku dyskusji :) Ja zaczne: -w muzyce metalowej nie ma czegoś takiego jak gitarowe riffy, nie istnieją, sa tylko w rocku :D :D :D -istnieją 3 gatunki ciężkiej muzyki -heavy rock metal, rock metal i rock a ja ich nie odróżniam bo jestem gimbusiarą i nie mam pojęcia na temat metalu :D :D :D -Chorwacja nigdy nie była częścią Jugosławii, to osobne państwo i nie ma z Jugosławią nic wspólnego, a ja jestem głupia i niewyedukowana skoro sądze inaczej :D :D :D -Jestem głupia i nudna bo interesuje sie historią, tylko przygłupy sie tym interesują, inteligentni sa tylko inzynierowie, a jak ktos czyta ksiązki historyczne to jest mało inteligentną osobą :D :D :D -Bathory grało death metal, tak samo jak Glittertind gra death metal, w dodatku prawdziwy death metal, a nie ten amerykański komercyjny, taki jak Nile czy Death, który ja, gimbusiara pozerka słucham :D -skoro większość moich znajomych to faceci i mam mało koleżanek, to jestem cudakiem, mam za dużo testosteronu i pewnie koledzy mnie ruchają i jestem dziwką, bo normalne kobiety zadają sie tylko z żeńskim towarzystwem :D :D :D -żeby grac metal nie trzeba potrafić grać na instrumentach :D :D -faceci noszacy długie włosy to zwolennicy ideologii gender :D :D :D -słowo "hejter" używają tylko dzieci z podstawówki, a ja jestem gimbusiarą skoro mam je w słowniku :D :D :D -jak facet ma długie włosy to jest hipisem. Nawet jak zdjęcie tego faceta jest z festiwalu metalowego, i ma on ubrana koszulke metalowego zespołu :D :D :D -nikt po 30 nie słucha metalu, to muzyka tylko dla nastolatków a potem każdy z niej wyrasta :D :D :D -glany to tylko i wyłacznie obuwie robocze :D :D :D -nigdy nie znajde chlopaka jesli nosze glany i koszulki metalowych zespołów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest uważnie metalu za muzykę :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Najśmieszniejsze jest uważnie metalu za muzykę usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif x To muzyka instrumentalna.Kiedyś zrozumiesz,Choć bywają ciężkie przypadki,z góry współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Szarpi druty i garko tłuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładając takie wątki jakie zakładasz, bardzo dobrze cię oceniają. największą imbecylką jesteś ty. To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edekzfabrykikredek dziś Szarpi druty i garko tłukiusmiech.gif x Edek,a jak tam twoje rybki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xen ,rano wczoraj polapalem i na kolacje zjadlem :-) . Teraz okropnie leje dzis odpuszcze. Moze na grzyby sie wybiore z rana jak przestanie kidać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:),na grzybach trzeba się znać,Nie zatruj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Zbieram od 45 lat i zyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edekzfabrykikredek dziś Zbieram od 45 lat i zyjeusmiech.gif x Aaa to super,zazdroszczę wiedzy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo o metalu :o uparłaś się żaby uświadomić wszystkim jaka to ambitna i górnolotna muzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spór (o rodzaj muzyki) rzeczywiście trochę na poziomie gimnazjum, starsi, dojrzalsi ludzie podchodzą już bardziej racjonalnie do gustu muzycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na poziomie gimbazy, a to dziecko twierdzi, że studiuje.... buaha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, Twój poziom to dno i wodorosty... Zobaczcie sobie jej foty na fejsie, Katarzyna Rydzkowska. Nic dziwnego że jest taka dziwna bo wygląda strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, Twój poziom to dno i wodorosty... Zobaczcie sobie jej foty na fejsie, Katarzyna Rydzkowska. Nic dziwnego że jest taka dziwna bo wygląda strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×