Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

Gość gość
Kurtka Twoja niebieska! dopiero na 23-ciej stronie mówisz,że już jesteś zakochana? i gdzie mam teraz iść stroszyć piórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można skaleczyć się słonecznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wingardium Leviosa
Pójdź do mnie, chodź do mnie chłopczyno bez obaw! Znam ślicznych gier mnóstwo, chodź pobaw się, pobaw! Na początek możesz podmuchać mi paluszek, a potem sie zobaczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówcie się na chat, bo mi się źle robi jak non stop widzę ten mdły topik. Ani to śmieszne ani ...., hmmm, żadne w sumie, bełkot pseudo erotyczno-intelektualny. Bez obrazy, ale zjeżdżaj stąd Kusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet info na tym żenującym topiku nie chodzą ;) idźcie do 1 z Dziesięciu się wykazać, tam wasze miejsce i nie wbijajcie się z tymi bredniami na erotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wingardium Leviosa
Brakuje mi świstaka... a Kusza mi nie przeszkadza...:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świstak to alter ego Kuszy !!!! Świstak pisze jak nie ma Kuszy, Kusza pisze jak nie ma Świstaka... zdarza się, że piszą razem, ale wtedy w krótkich odstępach, tak to działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wingardium Leviosa
Jeśli nie ma świstaka to mógłby być ten Tulismanore. Znam go o tyle o ile - stoi za mną w kolejce do świstaka, to czasem zamienię z nim słówko.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma świstaka, nie ma Kuszy,faktycznie dziwne ... A wy się nie połapaliście? marionetki kafejkowe?, bez urazy, rzecz jasna. Uwolnijmy ją z tego topiku, męczy go nieszczęsna, męczy ....sprawmy, żeby poczuła się wolna, nic więcej nie możemy dla niej, nich zrobić.. RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ludziki. Ja nie do świstaka tylko do Kuszy wpadłem z bełcikiem;) pyszny wisniowo wystrzałowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz, Kusza or Świstak whatever, zwał jak zwał ...kończcie waści, wstydu oszczędźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakżeż te cztery lata wyładniała tak jak ja to musi byc suprlachonem. Niestety oznacza ze dystans miedzy nami sie nie zmniejszył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żesz w mordke.... Co za złośliwy smatfon. No ale to podobno Idzie w parze z inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Z grubsza plan jest następujący: uczynić z tego topa tak monstrualny "bełkot pseudo erotyczno-intelektualny."[cytat, gość], żeby redakcja nie miała innego wyjścia jak go usunąć. I to jeszcze zanim ktoś nie wytrzyma i zrobi sobie krzywdę. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Wam zamydliła oczy, a wy się na to złapaliście i jak ćma do ognia brniecie tam, gdzie was tak naprawdę nikt nie chce ;) Załóżcie topik: niespełnieni-bełkoczący, wróżę sukces, może nawet dołączę..ale wtedy jak mi się martini wstrząśnięte skończy, bo inaczej się nie da tu pobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×