Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

Gość gość
Czuwam in cognito, i przez nikogo nie zaproszony..chociaż mam zamiar odrzucić tę funkcję, do której sam się powołałem,...bo...bo... ok idę w slang: susza tu niemiłosierna .... susza...kusza.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: to pewnie jakis stary grzyb był. Nie przejmuj się. Trzeba było mu wskoczyć do gardła reszta miałaby nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P********y kevin spacey w kay paxsie na 4 teraz w reklamie banku. Czy to k***a przypadek? Czy remake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet zmiana na Witasa Z nie pomoże. Inżynier Mamoń czyli moje alter ego postuluje o usunięcie kolegi "GAMEOVER " z topiku, gdyż jest on nudy, a poirytowany bywa agresywny, co jest oznaką niemocy, a tego byśmy nie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełkocze po prostu próbując wspiąć się na swoje wyżyny ..a jest z nizin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tego świstak? A masz tam na ekranie radaru ze lecisz na kusze? Oraz ze jestes na kursie kolizyjnym z niejakim gościem z wyżyn?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover jest z doliny BZDURY .....jak momentalnie wszystko stało się jasne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja p*****le:D słuchajcie. Ja tu nie ląduje. Omijam chopina i jego lotnisko szeroko wysokim łukiem tudziez kusza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada kontynuacja. Nie pogrywajcie sobie ze mną dla własnych dosyc oczywistych celow bo zrobię wam na złość i wyląduje po długim parabolicznym locie nad waszymi małymi łepetynkami centralnie tam gdzie wy celujecie żałosne gnojki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam twoje posty to jako żywo przed oczyma staje mi francuski perfumowany arystokrata z peruka na wypudrowanym łbie. Gość natomiast w tej wizji pełni role dworskiego przydupasa z ambicjami do kolekcjonowania twoich fekaliow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podły gość
kruszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Nie damy pogrześć mooowyyy! Zborowski to pociotek Kobuszewskiego, za to Gołas jest samopasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×