Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

Gość usenouse
Tulismanore jest debeściarski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ci sie dziecko cos pomylilo... nie parada tylko prada. kazda kobieta wie, co to prada 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza ty facet czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Czy nie jest za wcześnie na przypisywanie ról społecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awaria w piwnicy
Się przywitam 🖐️ szukając grupy wsparcia. Zagra ktoś coś na pocieszenie w ten świąteczny dzień pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Nie od dziś wiadomo, że Kusza Myślivski to pseudonim artystyczny Kacpra Kuszewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopernik też była kobietą.chcę wierzyć,że to kobieta,która oryginalnie bo z kuszy strzela. Kusza dostałam do myślenia,dziękuję za zajęcie:-) i już wymyśliłam.ja się w sumie też nie nudzę.myśli mam nieuczesane i nie wiem dokąd z nimi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dobrego fryzjera:) Awa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzie można dostać te zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmm, to zostanę tu na stałe, poczekam aż sama mnie wykopiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakie to ja mam zboczenia. Wierność, szczerość, raz mi się śnił seks z moją siostrą i mi się to podobało ;-) CiZia, też cierpisz na tą chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spokojnie, nie opowiem. Niestety ;) ma już męża... Ale czy kazirodztwo powinno być karane? Według Biblii wszyscy jesteśmy potomkami kazirodczych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza co to dla Ciebie oznacza, że Biblia merytorycznie to bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzieś w internecie przeczytałem (czyli to musi być prawda), że dzieci urodzone w kazirodczych związkach wcale nie mają tak dużo większej szansy na wadliwe geny, jak to się powszechnie myśli. Zresztą antykoncepcja w dzisiejszych czasach jest dość skuteczna. Jeśli to miałaś na myśli pisząc o konsekwencjach dla osób trzecich to może to być nietrafiony argument. Czy jesteśmy pruderyjni na tle Europy? Tutaj korelacja z religijnością rzuca się w oczy. Jeśli Ci od małego mówią, że dotykanie samego siebie w przyjemny sposób to grzech to nic dziwnego że będziesz mieć zahamowania przez całe życie. A może nie jesteśmy bardziej pruderyjni, tylko jesteśmy większymi hipokrytami i w sypialniach polaków dzieje się dokładnie to samo co na zachodzie? Tego nie wiem, nawet sąsiadka zaciąga zasłony, więc nie mogę mówić za nikogo oprócz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zauważam, że osoby, które używają słów:' bełkot', 'skandal'i 'merytorycznie' w sąsiadujących zdaniach, uprawiają skandaliczny bełkot bez merytorycznych podstaw na dziele, które stanowi podwaliny kultury europejskiej, jest źródłem dla największych religii świata . Nie rozumiem, czemu się oburzać na Biblię, skoro została uznana przez całe pokolenia i większe od nas umysły za dzieło wyjątkowe. Koran to też skandal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiytrew
1:0 dla gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zasnąłem szukając tego o czym mówiłem, ale nie znalazłem (czyżby internet kłamał?). Znasz się na genetyce? Z tego co pamiętam to wytłumaczenie było takie, że w takich związkach szansa na chorobę genetyczną jest dużo większa, ale dalej jest to tylko ułamek procenta. Mechanizm jest taki, że aby doszło do takiej niechcianej ciąży oboje rodziców musi posiadać wadliwy gen. Jeśli zwykle w populacji jest na to szansa jedna na tysiąc, to biorąc przypadkowo poznaną parę mamy prawdopodobieństwo jeden na milion, ale gdy rodzice są spokrewnieni wzrasta ono tysiąc razy. Tylko że dalej jest to jedynie promil... Oczywiście liczby wyssałem z palca, ale chodzi o mechanizm. Może jest na sali jakiś genetyk, który to rozjaśni :P A co do reszty bluźnierstw... Jak mogłaś? "Czerwony Kapturek" nie jest perełką literatury? Jestem zgorszony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony Kapturek nie tworzy podwalin dla kultury europejskiej, tylko Biblia. Obydwie można uznać za perełki literatury, tylko Kapturek jest perełką literatury dziecięcej, Biblia ponadczasowym dziełem, z którego wywodzą się różne gatunki literackie. Biblia jest niewyczerpanym źródłem inspiracji i dyskusji dla artystów z wszystkich dziedzin sztuki, nauki filozofii. Prezentuje również zasady moralne, które ludzkość uznaje za ponadczasowe. Dla ludzi wierzących jest świętą księgą. Jak można opierać swoją wiarę na niej? A czym jest religia? Od kiedy ludzie istnieją wierzą w coś, zeby wytłumaczyc sobie to co niezrozumiałe i czego nie ogarniają. Religie pozwalają na wyjaśnienie pytań o to po co istniejemy, dlaczego musimy umrzeć i jak mamy żyć, co jest dobre, a co złe.Skąd się wzięliśmy. Religia dawała poczucie bezpieczeństwa odpowiadając na pytania czy i co będzie dalej po naszej śmierci. Religie nie powstały dziś w rozwiniętej cywilizacji, kiedy na wiele pytań można sobie odpowiedzieć dowodami naukowymi, tylko u jej zarania, kiedy ludzie nie wiedzieli. Dzisiaj religia w laicyzującej się Europie to bardziej element tradycji i kultury, aniżeli ślepej wiary. Oczywiście na każdej religii robi się biznes, pod tytułem warstwa duchowieństwa. Nie widzę sensu się oburzać na to, że ludzie wierzą w Biblię. Zapewniam o mojej sympatii dla Ciebie i przepraszam, że się wczoraj nie zalogowałam, ale myślałam, że skoro prezentujesz tak zdecydowaną postawę, to zasypiesz mnie Kuszo argumentami krytyków Biblii, czy w ogóle religii, i wyjdzie jaką ignorantką jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×