Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

chyba przesądzilas es z ta dyskrecja:) jeszcze ktoś pomyśli ze jesteś złodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. Daleko nie ma. O. Tu jest. Złap mocno i spróbuj go wyrwać. Jest...przykrecony do...Czegoś tam. Nie przejmuj się ze ciepły dopiero co zgaszono świece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zrobimy tak. Bierz tego fanta Razem z podstawa a ja poszukam zyrandoli. O cos sie tu buja to twoje? Niezła robota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty! Nie za ciężkie to trochę ?:P Się mi nic nie buja:P Zaświećmy lepiej światło,zanim narobimy bałaganu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria taki zajebisty top chcesz zjebać? Gdzie się pojawiasz tam się syf robi. Daruj sobie. Uszanowanie pozostałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Over the top. To pomarańczowe w dole to wyciek ze składowiska odpadów radioaktywnych pochodzących z elektrowni atomowej:) chcesz zobaczyc jak usuwa sie tego typu zanieczyszczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie juz wypromieniowało:( Szkoda bo chciałem sie popisać z wdzięczności za dźwiganie kandelabru. Ufff jestes w tym z******ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sejak syzyf dzwigajacy wielkie żyrandole w gore gdzie spadają w doł i tak w kółko. Krótko mowiac przepycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z******ta w dźwiganiu :D Tego jeszcze nie słyszałam :P Bardzo wyszukane ;) Co do żyrandoli,są na swoim miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta "wielowarstwowa" intryga zaczyn mnie nuzyc. Nie wiem czy mam sie z ciebie śmiac czy co. T tak na poważnie? Kafe ci tak żyło beret biedaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
W istocie: na jednej było "Polonaise Polmos Łańcut", na drugiej "Putinoff Premium Vodka", za to na trzeciej "Dobra Szklianka Original" - kuzyn pana Mietka (oprócz bycia kierowcą białoruskiej ciężarówki) kładł tapety w RFN, a w Mrągowie dorabiał klucze na odpustach zabytkową maszyną marki "Hefajstos". Było nie było małe druczki nigdy nie wydorośleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich jazd nie Miałem nawet w trakcie paranoi postnarkotycznej...szacun. Próbowałbym może nawet to rozszyfrować gdyby nie to ze chcę mi się ******* To wyłącza niestety wyższe funkcje mózgowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×