Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

No dobra. Skoro niczego nie mogę z siebie zdjąć, bo nic na sobie nie mam i nie mogę niczego na siebie założyć, bo jak coś założę, to nie będę mógł tego zdjąć, bo znowu nie będę miał na sobie niczego, co mógłbym zdjąć, to chyba pójdę spać z banem. :-o Można z wami zwariować. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący już ban
śpię od ściany, albo nie, śpię na tobie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
Oddaj kołdrę, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący już ban
oddam jak mi się oddasz, sprawiedliwość musi być:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co zrozumiałem to ********** czy świstaki uprawiają grę którą kończy gameover? Kusza upolowałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak,gwiazdki zrozumiałem....,ech... *j/e-b/a/n/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Mogę być. Potwierdzam. BDSM z mielonym w łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ona zalozy rozowa sukienkie tylko po to zeby swobodnie moc usiasc na nim okrakiem? A on sie w niej spelni, ona z nim, a komary wykorzystaja ten moment ich zapomnienia...Kto wie...Potem pewnie ja porzuci na jakims obskurnym przystanku PKS. A mogla zalozyc zielona, a mogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozgonna wierność gwarantuje jedynie czarna sutanne natomiast zielona sukienka musi byc potwierdzona tym co sie pod nia znajduje. Krkotko mowiac chodzi o głębsze relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Od razu lepiej. 👄 Co się zaś tyczy twojego pytania, kobieta nie może być księdzem, bo słownik nie przewiduje takiej możliwości. Może być tylko księżniczką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski wczoraj Pamiętam większość jej wcieleń i żałuję, że jej tu nie ma. świstak zbanowany wczoraj Młot na pomarańcze. Nikt nie potrafił wycisnąć z nich tyle jadu co Vera oczko.gif A nie mówiłem???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Poproszę o wyprodukowanie statutu stowarzyszenia, na rozgrzewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Banalna to mało powiedziane. Jedna baba z Mrągowa miała punkt G na wysokości połowy stopy dorosłego rezusa. Zrobiła karierę za oceanem. Nie wiem niestety którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Udało mi się ustalić że był przedstawicielem handlowym międzynarodowej firmy z branży sanitarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się przywitam.tak na moment tylko przykucnę,posłucham....eh to przyzwyczajenie.:-p Zaproszenie skserowane.przypominam.:-D Awa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Za sznurki albo za spłuczkę. Nie dajmy się zwieść ewentualnej szarej eminencji (ani podejrzanej proweniencji rezusa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezus to do mnie?bo..skojarzył mi się z gibaniem z filmu:-D dlatego nawet się nie próbuję logować....dopiero bym usłyszała powitanie. Ale luz.:-D Awa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Kusza, to jest dobry trop. Jeżeli z Albatrosa było siedem spłuczek, to znaczy że rezus był także w Augustowie. Pozostaje nam odnaleźć Beatę znad Necka. Czy Janusz Laskowski zagląda na ten topik? On na pewno wie co się stało z pozostałymi pięcioma spłuczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
A na Kremlu wciąż nie mogą się doliczyć pięciu walizkowych głowic nuklearnych zapodzianych w okresie upadku ZSRR. Nie myślmy sobie, że tylko my mamy takie problemy. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodliwy towar. W razie jak którąś zdetonuja na ukrainie to przynajmniej bedzie wiadomo ze to nie ruscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Po 500 km w PKSie i trzech butelkach wódki udało mi się w końcu trafić na pana Mietka, który w 1960 roku był akolitą w w Parafii Prawosławnej w Mrągowie. Pan Mietek wyjawił mi w porywie szczerości, że Hunter Tylo tak naprawdę pochodzi z Mrągowa, a jej prawdziwe imię i nazwisko to Huberta Tyłowska. Wyjechała do Stanów w niejasnych okolicznościach w roku 1977, gdy Janusz L. odbierał nagrody za "Beatę z Albatrosa" na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Utwór został skomponowany trzynaście lat wcześniej, zatem nasz rezus musiał odwiedzić Polskę przynajmniej dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×