Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Pytałam fachowcy jak to się nazywa w strazackim języku ? Sikawka? P.S . mówił że prądnica.? IREK za rzadko tu bywasz popraw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S czy myślisz że dla.mnie kobiety ma to jakąś różnicę ..ciekawe czy trafnie jesteś w stanie odróżnić części damskiej garderoby i nie mówię o bieliźnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Rogata zaglądam tu tylko dla Ciebie jestes twarda kobitka a takie lubie:-) hmm poprawie się i częsciej tu zaglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz Rogata ja tobie takiego węża nie dam bo po pierwsze zalała byś wszystko a po drugie znikneła byś mi stąd na dobry tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu widzisz jak to jest tak z dreszczem czekać?:-p .......:-D pracy ktoś chce trochę? I nie prądownica tylko prąciownica ile razy????!!!! Cześć Irek ty do pożaru altanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wiadomości Ro i pracowników-jako kadrowa mogłabym być niegrzeczna...:-p dlatego zamieniam zmiany.PSu koniec leniuchowania.zrzucam uniform obecny.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rakieto Ewo...Rogata jak na wężu polatasz źle to ciśnienie z węża może cię zabić a jak dobrze latasz to kosmos w głowie i wulkam w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z izolatki wpadłeś do mnie jako testują z pianą na ustach? Jacy silna jestem utrzymaniem wytrzymam i oby wąż nie zgłaszał z braku wody :-) Cewki to nie ostry tylko zwariowany szpital :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mój rozum miałam być cnotliwa i skromnie wzrok opuszczać Jacy doradzał...że to bardziej działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guuuupie urządzenie tak z tobą sobie skojarzyło nie chciałam, to jak z musztardą :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Awa mówiłaś że wymagania mam za duże a tu sam do izolacji wlazł tylko klucze schowaj bo się wymknie i już nie złapie chłopa tak będzie spierdalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CEWKA Ewa ha to się porobiło. Rogata ty już się zdemaskowałas aby grać tutaj laleczke niewinną zwłaszcza z wężem w ręku jak latasz ciągle i tylko byś się oblewała...za dobra w buzi jesteś ale gdzie indziej kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty a kto wariatce z wężem w dłoni zabroni :-) :-) :-) :-) Program połowię może się jakiś leszcz złapie a może nawet łoś :-) :-) Jacy ja ci jotpega dębu nie zapomniałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata jeżeli chcesz mieć nie przespaną noc to i dąb się ujawni na wietrze...tylko nie wiem czy jpeg. Obejmie go w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×