Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123456123

bol prawego jajnika (?) w 11 tyg.ciazy co to jest..

Polecane posty

Gość gość123456123

witam. mam problem...od momentu, jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, to niestety czesto narzekam na bol z prawej strony. prawdopodobnie jest to jajnik, bo bol umiejscowiony jest nisko. nawet podczas bolu jak delikatnie naciskam skore to boli mnie jeszcze bardziej- bol przypomina kolke albo taki skurcz. w nocy budze sie, bo np nie moge za dlugo lezec na prawym boku albo w ogole nie moge tak lezec. gorzej jak zbiera mi sie mocz i jeszcze nie czuje parcia na pecherz, to lezac na tym prawym boku czuje bol i po niedlugim czasie musze JUZ isc do wc. tak samo przy kichaniu czasami boli mnie z prawej strony...jak mnie boli to musze polozyc sie na plecach i delikatnie wyprostowac nogi i poki bol nie przejdzie, to nawet nie moge wstac, czy usiasc. co to moze byc??:/ czytalam, ze wszystko moze w srodku sie rozciagac, ale dlaczego boli tylko z jednej str? miala ktoras tak i wie co to jest? tak jak w temacie- jestem w 11 tyg. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dokladnie to samo tylko ze z lewej strony! powiekszajaca sie macica uciska jelita, tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bolały jajniki raz jeden raz drugi prawie do 25 tyg. ciąży i po prostu to był ból spowodowany rozciąganiem się wszystkiego tam w środku(mimo że to była druga ciąża). Pewnie masz to samo ale na najbliższej wizycie opowiedz dokładnie dolegliwości lekarzowi niech on to oceni, zrobi usg i będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, tez jestem w 11 tc i wlasnie wczoraj i w nocy mialam bol w okolicy jajniki, klujacy, dosc silny, ale przeszedl. Mysle, ze u Ciebie to tez nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wraz c ciążą zrobiła Ci się torbiel na jajniku , ja tak miałam znikła w 24 tyg, a bóle jajnika był okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×