Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Zdziwiło mnie, że istnieją w Polsce ludzie którzy nigdy nie słyszeli o metalu

Polecane posty

w niektórych moich tematach wpisuje sie jakaś osoba, która pisze o muzyce metalowej tak, jakby nigdy o niej nie słyszała. Pisze słowo metal w cudzysłowiu - "metal", albo pisze "słuchasz jakiegoś metalu", reaguje agresją gdy pisze coś o metalowych zespołach, ogólnie z tonu jej wypowiedzi można wywnioskować że nigdy nie słyszała nic o istnieniu muzyki metalowej i jest to dla niej nowość. Jak to możliwe, przecież metal już od ponad 30 lat jest jednym z najbardziej znanych i charakterystycznych gatunków muzyki? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma balu bez metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszeli, po prostu wszystkich już w*******z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat, wychowana na metalu (na porządną żonę i matkę, żeby była jasność). Wciąż z sentymentem wracam do tej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie stają się z czasem dorośli i odstawiaja zabawki i taką muzykę jak metal.To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletkazczłonkiem
słyszałam ale nie używam, mam w domu wszystko z plastiku. chyba dlatego upadają huty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też plastik lub drewno. Metal to taki zimny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Ale o jakim metalu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy miast "metal" mówił zawsze "medal". ale może dlatego że miał wtedy 10 lat. dziwi mnie że są na świecie ludzie którzy nie słyszeli o istnieniu Atretochoana eiselti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ludzie stają się z czasem dorośli i odstawiaja zabawki i taką muzykę jak metal.To proste." ale dlaczego piszesz takie nie mające wspólnego z rzeczywistością bzdury? Jest bardzo dużo fanów metalu po 30. http://f.kafeteria.pl/temat/dlaczego-mimo-iz-jest-mnostwo-fanow-metalu-po-30-i-40-to-niektorzy-uwazaja-metal-p_5937206 Tu już pisałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego walicie takimi nędznymi oklepanymi sucharami, które nikogo nie śmieszą? z pierwszego postu już wynika, że pisze o gatunku muzycznym. Mozecie popełnić samobójstwo, skoro jestescie tak uposledzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ileż można metalu słuchać. po sprawdzeniu wszystkich gatunków od klasyki przez dżez do ambientu i trashu, po 40 roku życia wypada słuchać jedynie bluesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalik bity z boku
mi metal kojarzy się ze złomem, nie wiem,ale to może dla tego,że na skupie złomu pracuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako upośledzony nie widzę powodu do samobója, ponieważ jestem do tego stanu przywykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal to nie muzyka to szarpanie drutów i machanie zapuszczonymi tłustymi włosami. tylko Bayer Full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ileż można metalu słuchać. po sprawdzeniu wszystkich gatunków od klasyki przez dżez do ambientu i trashu, po 40 roku życia wypada słuchać jedynie bluesa." Ta, na pewno 40 latkowie którzy słuchają metalu, przejmują sie tym co "wypada" :D Kończ waśc wstydu oszczędź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsza muzyka to odgłos uderzeń metalowego pręta o ciało kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uposledzona to jestes ty zakladasz co chwile jakis durny temat to masz durne odpowiedzi slucham czasami metal ale slucham tez innej muzyki i nie mam z tym problemu tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypaliło to , żeby metalem wprowadzać młodzież w narkotyczny trans to wymyślono techno. takiej to bo nie trzeba ludzi -gwiazd promować. jeden głuchy to nagra w studio. prymitywne show ten metal. dobrze , że młodzież muzycznie dorasta i dostrzega , że istnieją inne gatunki i style muzyczne. bo metal to nie muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle mnie zrozumiałaś. nie przejmuję się tym czym się nie przejmują 40-latkowie słuchający metalu. rodzaj słuchanej muzyki nie ma nic do wieku, ludzie piszący o wyrastaniu są w błędzie. identyfikują fanów metalu z kolegami z ogólniaka i buntem nastoletnim objawiającym się częstokroć tzw. "okresem gotyckim". stąd tyle nieporozumień. na szczęście ani Liroy ani Ozzy Osbourne się nie zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla gimbusow .Przejdzie Ci .Będziesz się kiedyś z siebie śmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wypaliło to , żeby metalem wprowadzać młodzież w narkotyczny trans to wymyślono techno. takiej to bo nie trzeba ludzi -gwiazd promować. jeden głuchy to nagra w studio. prymitywne show ten metal. dobrze , że młodzież muzycznie dorasta i dostrzega , że istnieją inne gatunki i style muzyczne. bo metal to nie muzyka." taki bełkot że aż nie ogarniam :D co ma w ogóle metal do techno? :D metal to odmiana rocka, a techno odmiana elektroniki i obydwa mają inny target :D I zeby grać metal trzeba miec duże umiejętności, wielu metalowych gitarzystów to wirtuozi, ale co może o tym wiedzieć taki upośledzony idiota :D Że metal to nie muzyka może uwazać tylko prostak do którego trafia tylko disco polo i nic bardziej ambitniejszego i trudniejszego w odbiorze, wymagającego osłuchania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kochana Ekstremistko. jedz soczewicę, chowaj się zdrowo. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla gimbusow .Przejdzie Ci .Będziesz się kiedyś z siebie śmiała" To czemu tak dużo osób po 30 i 40 słucha metalu? Wydaje mi sie że więcej ludzi po 30 słucha metalu niż gimbusów, więc przykro mi, ale nie masz pojęcia o czym gadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanki metalu to wirtuozerki obciągania penisów. i połykają nic się nie zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirtuozi gitary powiadasz? kudy tym :wirtuozom" do BBKinga, Santany , Claptona czy Mayala a nawet P.Greena?na trzech chwytach w rytm zaiwaniac to teraz dzieciaki potrafia popatrz na youtube. jezeli to dla ciebie prymitywna niedoseksualizowana brzydoto, ktora mieni sie funka metalu by na koncertach chlopaki chcieli zapieszczac zahipnotyzowani i niedostrzegajacy twej brzydoty zreswzta im po takim koncercie metalu wsio rawno, wirtuozi to czym predzej na badania sluchu albo o inwalidztwo -kwit na gluchote sie staraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ktora mieni sie funka metalu " Aha czyli osoba która namiętnie słucha metalu od 6 lat, ma bardzo duża wiedze na temat tej muzyki gra od tak samo długiego czasu na gitarze, ma mnóstwo płyt, codziennie słucha kilka płyt/dem mało znanych zespołów nie jest fanką metalu, tylko "mieni sie fanką metalu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×