Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnamarika

Nie wiem czy rzucić chłopaka z powodu penisa

Polecane posty

Duch cafe? To cie pamietam :) Czemu mi kazesz pracowac? Daj mi cos po angielsku, zebym nie musiala tlumaczyc, myslisz, ze bede w stanie jutro po nieprzespanej nocy? A tak, kreuje sie na osobowosc forume, tyle razy pisalam, ze mam Anglika, ze wszyscy powinni wiedziec. Ale oczywiscie nie jestem Zdesperowana Zona tylka jakas smieszna Te Vredne. Ja nawet pic nie musze, zeby sie zachowywac jak pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Nie nawijaj smutku ośla pało gościu he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Te verde nie przypominam Cie o tym nicku.Kiedy pierwszy raz przyszłaś tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Inteligenta jesteś .Pamietam Cię doskonale he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam mala robilam test na iq i wyszlo mi 130, ale to taki nieprofesjonalny byl, oczywiscie. Mile wspomnienie. Alez ja mam dzis szczescie do ludzi, niech mnie ktos kiedys zapyta, po co siedze na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby na to nie patrzec, te verde sie udziela intensywnie w tematach o penisach. Moja mama moze to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
hahahahahhahaha dowciapna jesteś.Stara wiara jeszcze pamieta fiksum dyrdum kafeteryujne he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Odszedłem stąd poniewaz nieopieżone młode wolczki narobiły syfu a Michała Briańskiego już nie ma aby temu przeciwdziałał.Ironia niesamowita kobieta przejęła rządy i sie rozsypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Bardzo mi miło było te verde i sympatycznie.Całuje rączki powabna ,ładna i urocza. kiss]))Dziś mam randke z przemiła ,wiec trzeba być wypoczętym.Id e spanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie, ja pojecia nie mam o kim mowisz i skad masz takie informacje. Czyzby powstala jakas tajna organizacja o ktorej nie wiem? :D Skoro masz takie dobre zdanie o mnie, to powinienes nie uwierzyc, ze ja straszzzzznie rzadko takie komplementy slysze. Przez 'takie' mam na mysli dokladnie takie, jakie chce uslyszec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Wyobrażnia jest u mnie na wysokim pozioie poniewaz kobieta potrafiaca sie zachować musi być ta co wymieniłem.Jest pewna swojej urody i śmaiło sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Poznałem nie dawno kobiete ok.60 letnią co miała urode a była zakompleksiona w swojej ocenie.Uzmysłowiłem jej że tylko urodziwe poznaje he he he .Taka jest prawda he he he I poooooooooooooooooszło.jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraznia tak, ale komunikacja szaleje :D Co mnie osobiscie, okazuje sie, kreci. Gdybym nie miala meza, to bym sie zakochala. Dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona ośla pała
Pa pa słodziaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwicz mięśnie kegla, będziesz ciaśniejsza i będziesz go czuć mocno. Wypróbuj różne pozycje od tyłu, np na pieska, pochylona oparta przy ścianie. Baw się w trakcie łechtaczką, spróbuj mu trochę pomóc. Mi też zajęło parę miesięcy żeby się dopasować. Próbuj, nie uciekaj, mały rozmiar to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamarika
a ty z jak małym miałaś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałam na początku wogóle go nie czułam, ale zaczęliśmy próbować po kilka razy dziennie, różnych pozycji, różnych zabaw, poznaliśmy się lepiej, on nauczył się co ja lubię i gdzie i jak mnie dotykać, a ja też wyczytałam na necie jak ćwiczyć mięśnie Kegla i teraz jest super. Mój też ma około 8-9cm, też nie używamy gumek ani gadżetów i ja też wcześniej miałam partnerów z wielkimi, ale teraz widzę, że oni nawet za dobrze nie wiedzieli co się z tym w ogóle robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą 3 razy w ciągu miesiąca, to trochę słabo się staracie :D Namawiaj go, próbujcie pod różnym kątem, pełniejsze ruchy, różne pozycje itd, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą 3 razy w ciągu miesiąca, to trochę słabo się staracie :D Próbujcie, namawiaj go pod różnym kątem, pełniejsze ruchy, różne pozycje itd, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×