Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILA11

Wspaniała dieta!!! Kto się przyłączy ! :)

Polecane posty

Moje drogie panie! Nadszedł w końcu taki czas, ze postanowiłam zabrać sie za swój wygląd ! ważę 76 kg, przy wzroscie 176:( jak dla mnie to naprawdę bardzo duzo !! Postanowiłam iz kończe ze słodyczami, pieczywem, smażonym miesem, solą i cukrem. Będę jadła gotowane mieso, rybki bo sa bardzo zdrowe, owoce( ale nie wolno jesc bananów poniewaz sa bardzo kaloryczne) , warzywa ( pomidorkow dużo ponieważ maja duzo potasu) białko( sery, kefirki, jogurty naturalne) weglowodany( jedynie ciemne pieczywo, otreby, musli) Mam nadzieje ze ktos sie dołaczy do mnie w tych zmaganiach, wszystkie swoje postepy bede zapisywać. Aaaaa i zapomniałam bym o najważniejszym, oczywiscie duzo ruchu, nie siedzimy przed telewizorem !!!! spróbuje z 6 Weidera ale nie jestem pewna czy przetrwam !! :D Zapraszam do wspólnego odchudzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na początek spróbuje troche skurczyć żołądek, dużo wody pić, ograniczyć słodycze i pieczone mięso, postaram się przyzwyczaić do gorzkiej herbaty i kawy, i spożywać nie więcej jak 5 posiłków dziennie aaaa no i dużo ćwieczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie, żadnych suplementów, kiedys brałam jakies ziolowe tabletki na odchudzanie, niestety nic mi nie pomogły i stwierdziłam ze nie bede brala zadnych suplementow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na diecie ułożonej przez dietetyka- można jeść banany, ale nie tonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tez jestem na diecie od dietetyka i niestety nie mam ich u siebie Kamila ja z checia sie dolacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tez jestem na diecie od dietetyka i niestety nie mam ich u siebie (bananow) Kamila ja z checia sie dolacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam np. owsiankę z bananem i kiwi lub shake' a również o takim smaku, oczywiście nie codziennie, ale raz czy 2 razy w tygodniu jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wspomagam sie spalaczem tluszczu ale nie takim z apteki bo tez bralam i nic nie daja (Stosowalam therm line forte i linea 20+) Pozatym pije czerwona herbate 3*dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nadaj sobie nick :-) Jaka wartosc kaloryczna masz diety i z jak duza nadwaga sie zmagasz Napisz moze cos o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek88, bardzo sie ciesze ze sie dołączasz :D Gościu, ja jednak uważam ze banany nie sa zbyt dobrym owocem podczas diet :D ale kazdy mam swoj sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdroscic diety Ja nawet mleka nie mam w swojej diecie bo laktoza zawiera duza ilosc cukrow Kamila co sadzisz aby zrobic tabelke i wazyc sie raz badz dwa w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
wartość kaloryczna mojej diety to ok 1550-1600 kcal na początek, a potem docelowo ok 2000, a wagę mam sporą bo 82 kg przy 175 cm- efekt brania hormonów i sterydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
izulek a Ty od kiedy dietujesz z dietetykiem? jeżeli chodzi o mleko, to jak najbardziej i to nawet 1,5%, ogólnie jadłospis mam ok, choć na niektóre potrawy już patrzeć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, To jest bardzo dobry pomysł, możemy sie ważyć raz w tygodniu, tylko ustalmy odpowiedni dzień, może poniedzialek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D od bananow ja jestem caly czas na hormonach i az dziwne ze masz banany w diecie Jak dlugo jestes na dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tabletki antykoncepcyjne i wiem ze to tez jest pewnien problem jesli chodzi o odchudzanie ale jakos dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
na diecie jestem 3 tydzień, moja dietetyk twierdzi, że można jeść wiele rzeczy, które "oficjalnie"są zakazane, byleby z umiarem, a zamiast nagminnego ważenie (bo to oczywiście nie jest moja pierwsza dieta) zaleciła mi mierzenie i widzę pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D..... no cóż, moze i twoj dietetyk jest świetny, ale każdy ma inne wymagania jesli chodzi o odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 26.08.14.........72.0kg.........-0,0...............72.0kg......69 Dziewczyny skopiujcie i sie wpiszcie Data rozpoczecia czyli dzisiaj Waga startowa spadek waga obecna cel Ja mam narazie maly cel zeby pierw ta 6byla z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
ja brałam sam progesteron w dużych dawkach+sterydy i mimo ograniczania się w jedzeniu, puchłam wręcz w oczach, przerobiłam już MŻ ( choć na tym byłam właściwie cały czas i moja dietetyk za głowę się złapała, jak jej powiedziałam ile jem więc teraz 5 posiłków to dla mnie czasami za dużo), OXY, allevo, wszelkie ziółka, acai, zieloną kawę, ehhh i tak właśnie doszłam do ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazdy dietetyk jest inny Ja jestem po dlugoletnim braniu hormonow pozatym mam pcos wiec tez jest inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
Kamila ja nie twierdzę, że mój dietetyk jest świetny, bo to będę wiedziała jak przerobię program, tylko piszę o tym, co mi mówiła, przecież nie karzę Ci się do tego stosować. Chyba na tym polega tego typu topik, że wymienia się spostrzeżenia i poglądy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D odbananów
izulek też mam PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.. taaak rozumiem oczywiście, zgodze sie z Toba w 100 %, każdy dzieli się swoimi spostrzeżeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×