Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja ta sama

Forume

Polecane posty

to ja zrobię kupę. zesram się na rzadko. potem złuszczę swój naskórek. mam łuszczycę. przyrządzę z niego potrawę. raczej posypie jak koprem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
jestem taka sama od urodzenia:classic_cool: Kusza, echhh.. tez bym polizała monitor, Warczypies dawaj jpg, se poliże:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes met vakantie
twoj ptak bedzie mial halucynacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
OMG tego mi brakowało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocek przeinaczył się w wodnistą sraczkę. wybaczcie że o sraniu ten erotyzm powoduje sraczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
taa:classic_cool: Wiesz, lizak niczego sobie kolory, kształt tylko ciekawe jak smakuje, opisz smak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
Nie zaganiaj mnie w "kozi róg" cffaniaku:P mój lizak, ale w prezencie od Ciebie, niestety nie rozpakowany jeszcze, opisuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
Koniec miuości, majty na doope i spati pora🖐️ miło było;) Warczypies ty ty ty .....lizaku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warczypies
myślivska jakią masz tą fote że się napatrzyć nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes met vakantie
hahaha, to nie wiesz jaka i do kogo wysylales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Jak tak czytam, to aż mnie między nogami ściska, że nie należę do tych starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta p
Motto dzisiejszego dnia Sciskam ja Sciskasz ty Starzy my :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
forum było fajne ale to było tak dawno 😭 że już nie pamietam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktór Znadwago
brakuje bowiem florka i Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było fajne dopóki rok temu takie kretynki jak Żyleta i Vi nie wylansowały Jukena na forumowego gwiazdorka. Wtedy zaczęły się n*******lanki a większość starej ekipy odeszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopernik (była kobietą) powiedział(a) "zła moneta wypiera monetę dobrą" Erotyczne postrzeganie świata sprzed 10 lat jest inne, w latach 70 byli gitowcy i hipisi, dziś są dresiarze i hipsterzy... Zmiany zmiany, zmiany;) Tymniemniej oddałbym wiele za powrót Rolnika;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipsterzy 💤Jak ja ich lubię :D To przeważnie chłopcy w rurkach, różowych koszulkach polo, i wayfarerami na nosie...Zgadnijcie w jakim kolorze oprawek? :P Oczywiście, że kolor różowy :D Ja z kolei, jako ktoś krótko ścięty, noszący się po męsku, jestem przez nich uważany za jakiegoś "wyrokowca" :D Kiedy niechcący szturchniesz takiego w autobusie czy tramwaju podczas gwałtownego hamowania, ten od razu wyciąga iphone'a 5s w kolorze niewinności - czyli bieli :P Pokazuje różową tapetę z kontaktem na polizei, z tekstem na facjacie..."jeszcze jeden ofensywny krok, a będę musiał zawiadomić organy ścigania wobec takiego nieprzyzwoitego zachowania"...:D To ewidentnie rozdygotani chłopcy, z manią domniemanej wyższości o sobie :D No to ja mu na to odpowiadam, chłopaku wyluzuj, to tylko normalne zgromadzenie ludzi w tramwaju, są wakacje, masz przy sobie kumpele, złap koleżankę za kolano, zobacz jak jest jędrna i uśmiechnięta ;):D Wtedy on odpowiada..."no wie Pan co, a fee"...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już zawsze będę pomarańczowa
Ja też należę do tych co juz tylko podczytują od czasu do czasu :( A kiedys było tak pięęęęknieeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to walczcie o klasę tego forum, zdominujcie je swoją świetnością. Bo na chwilę obecną rzeczywiście, oprócz 2- 3 osób, mało kto już na forum potrafi walić takie przeintelektualizowane smęty o niczym jak wy. Teraz panuje prosty przekaz-jak piszę o podcieraniu tyłka, to nie dorabiam do tego historii o głaskaniu rzeźby Wenus z Milo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×