Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja ta sama

Forume

Polecane posty

Gość to ja ta sama
oj tam, oj tam... czas to czas, zawsze płynie, leci, ucieka...a taka kobieta tajemnicza... wiesz w pamięci zostaje na dłuższy czas:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
Kusza🖐️ ssać pauke przez ustnik mi każą😭 jak? no jak się pytam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bądź tu k***a miły. To se sama lizte zwisy. W*****a mnie ten nadety sarkazm zdaje sie ze wynikający z założenia ze zjadło sie Wszystkie rozumy. P*****l sie rowniez sama i mnie ie denerwuj bo tragicznie wpłynie to twoja karierę na erotycznym popierdywaniu starych zwisow do wyschętnych nimfomanek z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
Sarkazmu się boisz?? czy ja Cię zwyzywałam TEMPAKU? zwisy moje są moje! wara Ci od nich:O dobra bo straciłam wątek, o czym miało być..a tak, o śniadaniu... co proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palant-cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
idź zjedz wpierw, bo istnieje taka możliwośc że po obejrzeniu mego zdięcia nic nie przełkniesz :classic_cool: zmykam🖐️ i dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palant - cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam z tego pedofilskiego zakątka erotomanow intelektualistów. nawet w kwestiach ruszania dupa musicie epatowac swoim w waszym mniemaniu oryginalnym intelektem. Wielki długi rzyg na was przeautoreklamowane c***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta sama
wystarczy! najlepszy jest ignor;) nie piszę na forum aby obrażac kogokolwiek, wypsneło mi sie i tak za dużo, przepraszam :) forum jest dla odreagowania dnia codziennego jak dla mnie:) dobrej nocy i mam nadzieje do następnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydlak :) Śmieć Prostak Pedał Gameover :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Poza tym właśnie uwalniam sie od pewnej niczym nie uzasadnionej obsesji więc w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kłoce bo taki mam plan taktyczny. Jak juz wszystkich stad w*******le to sie pokłoce sam ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedał kutafon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałem właśnie. A Ogólnie jak zdrowie? Dopisuje? Samo z siebie czy moze bywasz regularnie u specjalistów? Albo oni u ciebie? Czego chcesz? Od życia. Od siebie. Od innych. A moze jakoś sie to pokrywa? W jakims punkcie? He? I czy jest to rowniez zgodne z pragnieniami innych ktorzy mieli pecha zaistnieć w twoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko k***a proszę nie pisz ze to wszystko zbiega się w twoim punkcie g o ile to nie jest miejsce w kosmosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny intelekt? Hipokryta jesteś jak pluskwa, którą rozdepcze wyłączając neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie zwlekaj. Przyszłość należy do pluskw. Wyłączysz sam czy ci jakoś zdalnie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest szczoch? On jedyny mnie tu rozsmiesza! Szczochu wracaj tu kuzwa i polej to forum parujaca uryna! Uhhaa hhaa hhaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecisz spać? w cieniu ziemi? Dobranoc o ile to adekwatny zwrot . To mnie nie spotykaj. gdybyś się zalogował a to moglibyśmy się unikać a tak to twoje słowa zakrawaja na kokieterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojetnie? Jaja se robisz? Nie umiem przejsc obojętnie nawet koło twoich myśli ktore materializuja sie dookoła mnie jakbym siedział ci w głowie. Moze wreszcie mnie przezujesz i wyplujesz? Albo po prostu powiesz o co chodzi? Czy sam mam do tego dojść? Ale to długą droga i ciagle sie rozgałezia. Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to szło..? Dawna atmosfera flirtu i nutka erotyzmu? Elyta intelektu sie zebrała żeby sobie powspominać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×