Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Do tej idiotki co wyzywa mnie od gimbazy

Polecane posty

Gość gość
zacznij się zachowywać jak dorosła to przestaną Cię wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, co za down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co chcesz mieć napisane Kasiaszatanistka1994 że rzygi takie różnią się tym że te drugie nie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, je nie jestem gimnazjalistką, a w gimbazie słuchałam Iron Maiden, Huntera i tego typu rzeczy. Teraz słucham blackened thrash metalu, thrash metalu, death metalu, black metalu, thrashcore i podobnych rzeczy. Ale czego ja to wam tłumacze, wam, fanom disco polo te nazwy nic nie mówią :D A więc czekam na jakiś profil last fm, profil na facebooku, cokolwiek nalezacego do gimbusiary słuchającej np. Death albo Krisiun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszatanistka nie powinnaś już czasami depilować klaty przed pierwszymi wf-ami we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dziewczyno, weź ty się już nie ośmieszaj dalej na forum, bo zaczyna mi być ciebie trochę żal :D Najlepiej zmień nick, bo ten już jest spalony na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec tematu, nie karmimy trolla. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zacznij się zachowywać jak dorosła to przestaną Cię wyzywać" tyle że jedna kretynka wbija mi sie z takim wyzywanem nawet do tematów zupełnie neutralnych, w których toczy sie normalna, dorosła dyskusja, np. ten o grach. i co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z gimbusa, gimbusa, nie trolla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwał, tak zwał. Szkoda w sumie czasu na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta... :D Idź już Kasiu, nie widzisz jak z ciebie szydzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 no to zacznij ignorować, czy to takie trudne? Nie miej pretensji, że ludzie chcą ci dopiec, skoro specjalnie zakładasz takie idiotyczne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to, że nikt z gimbusem nie rozmawia, tylko każdy ignoruje i poniża. Mam nadzieję, że nie rzuci się z piaskownicy na główkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to zacznij ignorować, czy to takie trudne? Nie miej pretensji, że ludzie chcą ci dopiec, skoro specjalnie zakładasz takie idiotyczne tematy..." Ale ta idiotka jest strasznie upierdliwa, NIGDY nie napisze nic na temat, nigdy nie odpowie na argumenty, tylko zawsze "heheheh gimbusiara hehehehe gimbusiara, jak tam podreczniki i tornister". W kazdym moim temacie co zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najśmieszniejsze jest to, że nikt z gimbusem nie rozmawia, tylko każdy ignoruje i poniża. Mam nadzieję, że nie rzuci się z piaskownicy na główkę" zwłaszcza ci co dyskutują ze mną o metalu, grach komputerowych, neopogaństwie, ksiązkach i innych rzeczach. Idź sobie, po prostu wypjerdalaj raz na zawsze z moich tematów z twoja żałosną osobą, która nigdy nie potrafi merytorycznie sie wypowiedzieć, i nie ma widocznie życia poza internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie posraj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie masz "tematów neutralnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci pomóc a ty mi zrobię ci hiszpana a ty co mi zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem te zespołu mając 14 lat i będąc w gimnazjum, nie ważne co znasz i czego słuchasz, gimbaza to stan umysłu, który Ty reprezentujesz chociażby chwaląc się znajomością tychże zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie. a co jest przejawem tego gimbusiarskiego stanu umysłu? Troche staram sie zawsze sprowokować bo mi sie nudzi, dużo dorosłych ludzi tak robi, trolli w internecie jest sporo, nigdy nie uważałam ze jak ktoś nie słucha metalu to jest gorszy, co czesto mi sie tu zarzuca, uwazałam zawsze tylko że to najlepsza muzyka(ale nie zamykam sie muzycznie, słucham tez innych gatunków). Nosze glany i bluzki zespołów, nawet gotyckie kiecki, czy obroże z kolcami, ale do cięzkiej cholery dużo dorosłych osób tez tak robi. Często zakładam tu dyskusje na powazne tematy dotyczace religii, neopogaństwa, flozofii, historii, literatury, gier komputerowych, kina i innych takich. Moge podać przykład kazdego mojego tematu na takie tematy. więc o co do cięzkiej cholery chodzi wam z tym gimbusiarstwem? Na tym forum jest o wiele więcej osób zasługujących na takie wyzwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno. Większość mrocznych gimnazjalistek chwaliła się znajomością wymienionych przez Ciebie zespołów, dla mnie jesteś cesarzową gimbazy, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona myśli że sobie pogada, czym się różni iron maiden od napaldeth k/u/r/w/a kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma coś z deklem od tej jakże mrocznej muzyki naparzanie w gary jak zwierzak z mapetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to inaczej - Voodocult, Atomkraft, Exumer, Demolition hammer, Vektor, Lich King, Violator, Holy Moses, Nocturnal Mortum, Destroeyer 666, Atomizer, Grai, Vanir, Chaos Creation, Dekapitator, Merciless death - te zespoły tez słuchałam w ostatnim czasie, też gimbusiarskie i znane przez gimbusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ona myśli że sobie pogada, czym się różni iron maiden od napaldeth k/u/r/w/a kogo to obchodzi." Fanów metalu, których sporo jest na tym forum, jak wynika z moich poprzednich dyskusji. z czarnych nicków chociażby Vikernes, Moorland, troche Cynicfm, Kinga Stefanka Fanka, Noxelia i kilka pomarańczek też :) Jakoś sporo moich poprzednich dyskusji o metalu na tym forum przyciągnełu dużo merytorycznych ciekawych wypowiedzi na temat tej muzyki, więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty rozumiesz, że to nie ważne co słuchasz? To nie gust muzyczny czyni człowieka dorosłym, a jego zachowanie. Twoje posty brzmią jak pisane przez gimnazjalistkę, która bardzo szuka uznania u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś przygrzałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięłaś kiedyś pod uwagę, że nikogo nie obchodzi to co słuchasz, a to jak się zachowujesz? Mogłabyś równie dobrze napieprzać posty o Dodzie i kolekcji mrówek, dalej byś była irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak gimbusiarskie zespoły, podałaś nazwy wielu "renomowanych" black i death metalowych kapel (sporo tego znasz). Raczej chodzi o kwestie obnoszenia się z tym i odnoszenia do tego. Ludzie pisząc gimbusiarskie mają często na myśli infantylne i natarczywe zachowanie w stosunku do poruszanych przez Ciebie tematów. Można kogoś sprowokować, raz drugi, trzeci ale jak robisz to po raz kolejny i w tym samym temacie to męczysz ludzi i dajesz do zrozumienia, że potrzebujesz uwagi. A kto potrzebuje uwagi? Tak, moja droga, dzieci a.k.a. gimbusy. Nie mam nic do Ciebie, sam słucham podobnej muzyki, wychowałem się na kapelach o których wspominałaś więc wiem o czym piszesz i nie uważam Cię za chodzące wcielenie diabła tylko dlatego, że słuchasz czego słuchasz. Nie wpychaj ludziom tego w gardło. Mam nadzieję, że nie uraziłem Cię tym co napisałem, każdy zasługuje na szacunek nie ważne jakie ma poglądy i czego słucha. Nie prowokuj (tak często) i szanuj zdanie innych, a wróci to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×