Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIGDY nie uzalezniaj swojego szczescia,od faceta .PAMIETAJ !!

Polecane posty

Gość gość
ODPOWIDAJACIE NA TEMAT ,anie znow zanudzacie ta BROKEN... nuden jak sledzie w oleju .. :O Facet to szuka :sprzataczki,sluzacej,zeby mu kobieta wypraal,ugotowala,wychowywala dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZANUDZCIE ta Broken... :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''nie udaję projektu, ja to myślę wszystko co piszę'' Ja tez. Ale mimo tego te verde to nie jest dokladnie ta sama osoba, ktora naprawde jestem, kafe jest do rozmawiania o p*****lach i w tym sensie kazdy jest projektem, czy to nie piekna mysl? Ja bardzo lubie te verde, to moj ulubiony projekt. Nawet z moim kontem na fejsbuku nie bylam tak zwiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Broken, to czemu z nimi nie spędzasz czasu? znajomy to niekoniecznie wylącznie ktoś kogo znamy i zkim sie nie widujemy x a skąd wiesz czy nie spędzam:D? a Ty, kochanie?:D x z tego co pamiętam Twoja matka jest ostro j*******a i Ty masz najwyraźiej to po niej, jak dla mnie patologia. x bo niewiele w życiu widziałaś, aha, co mam po niej też wiesz, zadziwiasz mnie:D x nie wszystko musi kojarzyć się z piciem itd Mentalnie tez jesteś dziwicą, kochałaś kogoś spoza rodziny? x tak, byłam raz zakochana x wiesz co to znaczy? wątpię biorac pod uwage Twoje wypociny x wiem, wiem. żeby kogoś kochać trzeba go nienawidzić za spełnianie swoich potrzeba a nie NASZYCH:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te verde, mi się szczerze mówią bardziej podobały moje poprzednie nicki, brokeninside mi się czasem wymyka spod kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Mentalnie tez jesteś dziwicą, kochałaś kogoś spoza rodziny? x tak, byłam raz zakochana'' Łoooo, broken, zakochanie to zadna milosc. Bylo czytac Anie z zielonego wzgorza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnie tez jesteś dziwicą, kochałaś kogoś spoza rodziny? x wróć, co ma chuj do pierogów? :D każda miłość z kimś poza rodziny kojarzy Ci się z d*****niem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo, broken, zakochanie to zadna milosc. Bylo czytac Anie z zielonego wzgorza oczko.gif x ja tam nie wiem, ważne, że jest magia i jest bez spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam poprzednich, dlatego kocham verde. Nie mialam kafeteryjnych projektow, tylko raz chyba zalozylam nick inny niz verde, na diety, bo nie chcialam zaburzyc imageu zlosliwej, ale w miare atrakcyjnej jedzy. Teraz juz sie moge przyznac bo mi nadwaga przeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było bardzo miło, flirtowaliśmy, było coraz cieplej, coraz bliżej, coraz magiczniej, myślę, że byłam zakochana, podekscytowana, zafascynowana i chciałam go przytulić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego pewnie takie masz podejscie do zwiazkow, bo zwiazki to spina, masz racje. Gdybys posluchala opowiesci o moim to bys w zyciu nie spojrzala wiecej na mezczyzne, co byloby bledem, bo daleko nie kazdy jest taki jak moj, ale ja tez nie jestem taka jak wszystkie, i mi to pasuje idealnie. Bo ja mam te 'spine' z natury, zwiazek juz nie robi duzej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego pewnie takie masz podejscie do zwiazkow, bo zwiazki to spina, masz racje. x spina w chuj, drogie koleżanki;) x Gdybys posluchala opowiesci o moim to bys w zyciu nie spojrzala wiecej na mezczyzne, co byloby bledem, bo daleko nie kazdy jest taki jak moj, ale ja tez nie jestem taka jak wszystkie, i mi to pasuje idealnie. Bo ja mam te 'spine' z natury, zwiazek juz nie robi duzej roznicy. x hm, no nic, cieszę się z Twojego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, dla 90% ludzi na świecie miłość ma wiele wspólnego z seksem. 1% to homo i as, a 9% to mogą być osoby mające problem z emocjami, tzn. niewiele z nich odczuwają (to da się sprawdzić poprzez badanie mozgu). tak jest nasz mózg zaprogramowany potrzebujemy miłości i dla psychiki, i dla celów ewolucyjnych. a wręcz to swoiste koło się tworzy i wybacz, trzeba pisac o pojedynczych jednostkach które "raz zakochane" madrują się o miłości? to jakaś głupia poprawność polityczna? jak napisze, że kobiety lubia penisy to będziesz mnie pouczać, ze 1/100 woli pochwe? sądziłam, ze tu pisza dorośli ludzie z minimalnym doświadczeniem i chociażby podstawową wiedzą z biologii o ludzkim układzie nerwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co sie stalo z twoim kolega? Tylko nie mow, ze z jakichs dziwnych i lub niewyjasnionych przyczyn jakos ci sie odechcialo i zaczelas sie oddalac, bo bede musiala powiedziec 'a nie mowilam'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BROKEN nie zasmiecaj tego watku swoimi problememi ,NUDNA JESTES!! jak chceszu o sobie poopowidac to idz na priv !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broken, dla 90% ludzi na świecie miłość ma wiele wspólnego z seksem. 1% to homo i as, a 9% to mogą być osoby mające problem z emocjami, tzn. niewiele z nich odczuwają (to da się sprawdzić poprzez badanie mozgu). tak jest nasz mózg zaprogramowany potrzebujemy miłości i dla psychiki, i dla celów ewolucyjnych. a wręcz to swoiste koło się tworzy i wybacz, trzeba pisac o pojedynczych jednostkach które "raz zakochane" madrują się o miłości? to jakaś głupia poprawność polityczna? jak napisze, że kobiety lubia penisy to będziesz mnie pouczać, ze 1/100 woli pochwe? sądziłam, ze tu pisza dorośli ludzie z minimalnym doświadczeniem i chociażby podstawową wiedzą z biologii o ludzkim układzie nerwowym x już się zbrandzlowałaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''dla 90% ludzi na świecie miłość ma wiele wspólnego z seksem. 1% to homo i as, a 9% to mogą być osoby mające problem z emocjami, tzn. niewiele z nich odczuwają'' High quality teorie naukowe, co? Jestem przekonana, ze to nasze powiazanie milosci z seksem jest co najmniej w duzej mierze uwarunkowane kulturowo, a moze powinnam powiedziec: wzgledami praktycznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co sie stalo z twoim kolega? Tylko nie mow, ze z jakichs dziwnych i lub niewyjasnionych przyczyn jakos ci sie odechcialo i zaczelas sie oddalac, bo bede musiala powiedziec 'a nie mowilam'. x umarł:( nie,no żartuję:D nie wiem, bo sobie pojechaliśmy do innych miast, pewnie wolal tę swoją co miał w związku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie wszyscy dowod jaka jestem naiwna i nadpobudliwa, tak mna wstrzasnelo, ze nie doczytalam i wyszlam na idiotke. Pomysl o mnie, drogi czytelniku, zanim nastepnym razem napiszesz 'czytanie ze zrozumieniem'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie swoje prywatne gadki zasmiecajace urzadzac gdzies indziej ,a nie psuje watku !!!! BROKEN Nudna babo jestes !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie:D bo.. oj no k***a tego się nie da wyjaśnić:( on mnie podrywał, ja się wstydziłam, on mnie podrywał, ja się wstydziłam, było parę dziwnych sytuacji, on się trochę na mnie obraził, ja się przestraszyłam i się wycofałam i on chyba na mnie troszkę c***a położył:( nie potrafię się bić o serce mężczyzny, dupa ze mnie nie tygrysica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, chłopak mnie lize jak czytam kafe. taki fetysz. ale spoko za merytoryczne odniesienie się ;) te verde, dobre potomstwo=dobre geny, stąd pociąg seksualny. ALE potomstwo trzeba wychować, by zapewnić optymalne warunki rozwoju (żeby było duże i mądre :P) potrzebna bylo kobieta dająca cyca i tatus biegający po lesie (zapewniający byt i przetrwanie). jedynie silny związek łączacy rodziców mógł zapewnić dziecku jak najlepsze warunki rozwoju w niebezpiecznym otoczeniu (rola rodziców obu płci jest bardzo istotna w rozwoju - by doczekali rownie udanych wnucząt). to jest ewolucyjnie zakorzenione, potomstwo trzeba jak najlepiej wyposażyć i ewolucyjnie wykształciła się para jako najlepsza metoda do zaspokojenia tej potrzeby. wszystko co mamy ewolucyjnie zostało dobrane jako najlepsze dla gatunku, jednostki mające odmienne "zdanie" wymierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ale tygrys już zrobił swoje i chyba czekał na mój drapieżny ******* ja uszy po sobie i uciekłam w dżunglę czy coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy środowisko jest zasobne i jeden męzczyzna jest w stanie zaspokoić wiele kobiet i wiele dzieci wychowac to była i poligamia. jednak te czasy skonczyły się :P i to na dłuuuugo przed panowaniem tuska. zresztą intelekt i psychika w pomyślnym zyciu odgrywac zaczęła większą rolę, stąd i udział obojga rodziców musiał być większy. i ladnie widać czy społeczeństwa monogamiczne czy poligamiczne wyszły na tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×