Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIGDY nie uzalezniaj swojego szczescia,od faceta .PAMIETAJ !!

Polecane posty

''wszystko co mamy ewolucyjnie zostało dobrane jako najlepsze dla gatunku, jednostki mające odmienne "zdanie" wymierały'' Na przyklad tacy homoseksualisci, Bog ich stworzyl ale teraz, po kilku tysiacach lat juz ich nie ma. Wybacz, ze ironizuje, ale jak zarzucasz mnie calkiem madrymi, ale nudnymi wywodami o rzeczach, o ktorych wszyscy mamy dosc dobre pojecie, nie bardzo zachecasz do rzeczowej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken, ja tam zawsze wolalam jakosc niz ilosc, wiec powiedzialabym raczej, ze wole urozmaicenie. Cztery i pol roku zwiazku, jeden obcy facet mi zawrocil w glowie, przyznaje, ale jeszcze mi sie moj nie znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie lubię dyskryminować, uważam, że monogamia jest smutna:( Twój partner każe Ci traktować gorzej jakichś fajnych mężczyzn:( bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy? A o wolnych zwiazkach kolezanka nie sluchala? A o ludziach, ktorzy zyja tak, jak maja ochote, a nie tak, jak sie przyjelo? Owszem, jest w zwiazkach niepisana zasada, ze sie nie sypia z innymi, ale niepisane zasady maja to do siebie, ze mozna je zniesc, zapisujac wlasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec czekaj na takiego, ktory nie bedzie. Chyba nie sadzisz, ze jestes tak wyjatkowa, by byc jedynym czlowiekiem na swiecie o takich pogladach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie, a jak się zakocham w takim monogamiście?:) to będę z nim, tylko po prostu bez związku i sprawa załatwiona! a w Waszym świecie, gdzie trzeba mieć związek, trzeba do siebie pasować żeby była miłość. i w związku z tym facet będący z aską nie może sobie jak człowiek zamoczyć w seksualnej, musi albo askę gwałcić albo se uciąć członka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow tak do mnie, jestes na tyle inteligentna zeby zrozumiec miedzy wierszami, ze moj facet zadnej wiernosci nie wymaga, a ze rozmawiasz juz pratktycznie tylko ze mna, to to jest prawie obrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogolnie tak jest, a wy maluczcy nie macie swoich rozumkow i zyjecie jak wam kaze ciocia basia i inne 'ogolnie'. Gdybyscie sie dobrze pozastanawiali zrozumielibyscie, ze rzadko sie zdarza, ze sie czlowiek ni z gruszki ni z pietruszki zakochuje w kims, z kim niewiele ma wspolnego, i to tak bardzo, ze zyc bez niego nie moze. Zal mi was, bo polowa z was konczy przed trzydziestka z sympatycznym, ale malo interesujacym facetem, bo uznala, ze lepszego nie znajdzie. Nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, zadaje ci pytania na ktore sama bym nie odpowiedziala tu. Ale to tylko dlatego, ze konwersacja umiera. Czy usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bOinaczej bedziesz nieszczesliwa na wlasne zyczenie.. >>>>>>>>>>>>>> jak to się ma do związku ? ktory trwa już trochę raz lepiej ,raz gorzej jak to w związku ... i co? jak być racjonalnie myślącą aby nikogo nie urazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''jak być racjonalnie myślącą aby nikogo nie urazić?'' Nie da sie. Forum to doskonala lekcja jesli o to chodzi, zobacz ile ludzi by powsadzalo innych do wiezienia za inna opinie (tematy anty-anty-szczepieniowcow pierwsze przychodza mi do glowy). W kazdym obozie sa tacy idioci, ktorzy chca wszystkich zmuszac do swoich wyborow. Zyj dla siebie, a jak ktos czuje sie urazony twoja osoba, to niech to bedzie jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×