Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zabiegać o Jego względy

Polecane posty

Gość gość
Jak nie jesteś jakąś mimozą to rób tak jak natura ludzi stworzyła instynkt kobiecy nic ci nie podpowiada że się musisz pytać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njapierw zrób ten krok w przód. A pozniej...jak najabrzdiej..! Nie widze w tym nic zlego, wrecz przeciwnie, normalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Sasarenka za wsparcie i pomoc :) Zależy mi na nim strasznie, dlatego te obawy o tym, by nie wyjść na jakąś nachalną laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
A co w sumie mozesz o nim powiedziec? To, ze jest pracowity i studiuje dobry kierunek wskazuje jakbys chciala z niego ciagnac tylko kase, zycie to nie tylko praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam o tym, że jest pracowity i że dobrze się uczy z uwagi na to, że da sobie radę w życiu i nie będzie ciągnął i żył na garnuszku rodziców. Widziałam jego CV, chwyta się każdej możliwej pracy nawet w trakcie studiów, żeby odciążyć rodziców. I nie pieniądze są dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Czyli nic nie mozesz o nim powiedziec jako o czlowieku tylko o maszynie do zarabiania hmm interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się :) Jest rodzinny, ułożony, troskliwy, towarzyski, ma ogromne poczucie humoru, ale potrafi zachować się w każdej sytuacji. Daje sobie radę pod każdym względem, jest odpowiedzialny i rozrywkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, ze jest mezczyzna który umie o siebie zadbac...tez bym nie chciala faceta, ktory ma dwie lewe rece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie siedzi w domu i nie narzeka, że chciałby pracować, a nie ma pracy.. Jak się nie szuka, to się nie ma pracy. On jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfv
facet musi być zaradny i pracowity, więc nie zarzucajcie jej, że to materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
O ciebie mi chodzi, ze nie piszesz o nim jako czlowieku, tylko w perspektywie jego pracowitosci. Kobieta tez musi byc ale to jakos one czesciej wymagaja i wychodza z bogatszych, gdzie tu rownouprawnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ważna jest zaradność, więc uznałam to za stosowne i napisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sie mu przeleciec niech i twoja pchicia k***ska poczuje i sperme polirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoleke
Ale Wy ludzie macie nasrane w głowach..Zarzucacie dziewczynie która myśli poważnie o facecie, że jest dziecinna, a sami piszecie takie teksty,które są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342r4
głupotę sie nabywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez dziwi, że dziewczyna mając 18 lat mysli o tym, że jej facet szuka pracy itp... ja w tym wieku totalnie o tym nie myślałam, liczyło się dla mnie uczucie, wspólne zainteresowania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest dojrzała i niepowierzchowna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzenie na wspólne zainteresowania oraz uczucie to niedojrzałość i powierzchowność? :D super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak ktos kogos "darzy" szacunkiem, nie uzywa sie w przypadku tego typu zaimkow duzych liter:D tepota,wszedzie tepota.Moze nie robi kolejnego kroku, bo sie poznal i wie juz,jaka jestes "gUpia"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno patrzy na ich wspólne zainteresowania, jakieś pasje na pewno mają wspólne, coś ich łączy :) ale zarzucanie komuś materializmu przez to, że napisała, że chłopak jest pracowity to chyba przesada. chyba lepiej, że jest pracowity niż jakiś śmierdzacy obibok który jej nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna z pewnością się zakochała w chłopaku, nie chce go pewnikiem stracić. Fakt, trochę niepewnie się zachowuje z tego co tu przedstawiła, dojdzie do wprawy i pozna jego mentalność i da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez 2 strony tematu autorka nie napisała ani słowa o tym, co ich łączy, za to o jego pracy i trudnym kierunku (po którym pewnie zarabia się nieźle) kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nie napisała. Niemniej, nie wydaje się być jakąś blachara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Nie jestem żadną materialistką, nie lecę na jego pieniądze ani na to, że po studiach będzie miał taką, czy owaką pensję! Doceniam to, że jest na takim kierunku studiów, podczas kiedy wiele osób w tym wieku olewa szkołę i ma gdzieś edukację. To dla mnie oznaka dojrzałości i tego, że chce coś osiągnąć w życiu- nie dla mnie, tylko dla siebie. Pozatym znamy się stosunkowo krótko bym mogła już snuć plany odnośnie naszej wieloletniej przyszłości. Napisałam swoje spostrzeżenia odnośnie jego stosunku do pracy nie po to, by snuć sobie gniazdko na bogactwie. Rozmawiałam nawet z nim o kwestii finansowej, że nie czuje się komfortowo kiedy ktoś mnie czymś obdarowuje. Łączy nas wiele, dogadujemy się bez słów. Bywa tak, że wiemy co powie drugie zanim wypowie to na głos. Mamy jednakowe zdanie na wiele tematów. Słuchamy jednej muzyki, oboje w przeszłości uprawialiśmy jednakowe sporty, oboje lubimy gotować, biegamy, preferujemy zdrowy tryb życia. Dużo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Jasne, wszystko sie konczy kiedy to facet zarabia mniej i wtedy facet sie staje nieudacznikiem w jej oczach podobnie z wyksztalceniem szczegol, ze to kobiet jest coraz wiecej na uczelniach tylko wybieraja kiepskie kierunki. Co to za bzdura o wspolnych zainteresowan, jesli lubia rozne filmy albo jedna osoba jezdzi na rowerze a druga na nartach nie ma szansy na zwiazek? O zainteresowaniach nic tez nie bylo mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba popełniłam błąd pisząc tutaj z zapytaniem. :) Dzięki wszystkim, którzy napisali tu coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1435
Pan Fikuśny Marian chyba właśnie dzięki swoim chorym przekonaniom i uprzedzeniom jest osamotniony i właśnie tu próbuje wpłynąć na kogoś innego. Panie, lecz się Pan. Z pozdrowieniami, Aga. PS. Autorko pytania- otwórz się, delikatnie go podkręcaj, bo szkoda by Ci taki Skarb uciekł sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
A co czytasz mi w myślach czy mnie sledzisz? Nie pytam tutaj o pierdoły, nie opisuje mojego zycia za to widze pelno idiotycznych pytań, ale to w końcu babskie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie postarać, a wszystko przyjdzie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie spotkasz z nim ponownie, to uściśnij go pocałuj i powiedz że milo go znowu widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×