Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szlachetna paczka to totalna głupota

Polecane posty

19:23, bardzo madra wypowiedz. to chodzi o sprawienie przyjemnosci, a nie pozbycie sie rupieci z szafy. ja poza zywnoscia, chemia, posciela i ubraniami dla dziecka kupilam gitare - dziewczynka marzyla o niej od dawna :). radosc dziecka bezcenna, nawet jesli ma nieodpowiedzialnych rodzicow (choc tutaj akurat nie bylo moim zdaniem tej sytuacji, bo matka byla niepelnosprawna, a ojciec zmarl). nie bylo mnie stac, zeby kupic komus nowa kuchenke czy pralke, wiec nie wybralam takiej rodziny. pamietam, ze byla starsza pani do wyboru, ktora marzyla o ksiazce konkretnego autora. poza tym przewaznie jesli sa duze rodziny i maja duze potrzeby, to paczki dla nich robia instytucje. np. szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze ja ogolnie jestem idiotka w waszym rozumieniu tego slowa, bo kiedys kupilam nieznajomej kobiecie obiad i zrobilam zakupy, a na wakacjach wdzucilam sporo kasy na leczenie chlopca z rakiem szczeki. moze jestem glupia i naiwna ale wole byc taka niz byc zywym przykladem totalnej znieczulicy spolecznej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachetna paczka to nic innego ale żywienie leni matki które umieją tylko rodzić dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×