Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje życie jest tak beznadziejne że nie życzę komukolwiek czegoś takiego

Polecane posty

Gość gość
dalej dajesz dooopy tępa k******o????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przez 12 lat cpalam, bylam na samym dnie. Pewnego dnia rano sie obudzilam i stwierdzilam, ze cos z tym zyciem musze zrobic bo inaczej to bedzie koniec. I stanelam na nogi wymagalo to duzo mojej pracy , bulu , placzu . Zaczelam sie modlic Bog postawil na mojej drodze dobrych ludzi ktorzy mi pimogli....Obecnie sama pracuje z ludzmi uzaleznionymi, skonczylam studia,mam meza i syna. Zmienilam calkowicie swoje zycie. Jestem zywym przykladem na to, ze mozna.Tez pochodze z rodziny patologicznej ale wszystko zalezy od ciebie masz jedno zycie wybur nalezy do ciebie ktora droga pujdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak osoba robiąca takie błędy może z kimkolwiek pracować? Chyba przy łopacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh wybaczcie ze nie odp na wasze posty...zrobie to jutro./eleanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nałogi to jest bagno i lepiej jest człowiekowi na trzeźwo możesz się nudzić i czuć pustke a i tak będzie ci lepiej niż stałe huśtawki nałogowo-kacowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałam ze mi będzie lepiej ale wcale tak nie jest mimo ze znowu jest beznadziejnie to jakoś wole ta beznadziejnosc od tej bez dragow../eleanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie tez jest beznadziejne, moja mtaka mnie nie chciala zebym sie urodzila i cale zycie daje do zrozumienia ze jestem dla niej nikim, inne osoby tez mi daly to do zrozumienia ze jestem nikim, do tego jestem brzydka z wygladu i figury tez nie mam, faceci mnie nie chca, Ty przynajmniej z kims sypiasz a ja nawet nie mam z kim, chyba ze jakis desperat, mam bardzo niska samoocene i fobie spoleczna, tygodniami moge nie wychodzic z domu, znajmych mam mało, pracuje dorywczo, nienawidze siebie, kolezanki mi dogryzaja ze one sa ladne a ja brzydula, z tego wszytskiego byl okres ze prawie co dnia pilam, bo wtedy zapominalam o problemach, myslalam wiele razy zeby sie naćpac, ze to mi pomoze ale boje sie brac , bo mam i tak wychudzona sylwetke a od cpania ponoc sie chudnie i nie wiem czy organizm by to wytrzymal, chudne ze stresu, z samotnosci, ze smutku, kiedys spalam z kilkoma facetami po pijanemu ale to chyba byli desperaci, mam prawie 30 lat , wegetuje wiekszosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie sypia tylko sie rypie z byle kim wiec czego tu zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty weź się w garść, nie ma czego zazdrościć komuś kto robi sobie krzywdę na swoje własne życzenie. Co z tego, że ona uprawia sex w Ty nie? W jej przypadku to tylko mechaniczna czynność i żadna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś w.ośrodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam slabe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co się stało z autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy ćpacie, a ja się obżeram, mam już z tego jedzenia 90 kg nadwagi, cukrzycę i chyba raka babskich spraw, którego nie wyleczę bo nie pójdę do lekarz :(, mogę śmiało powiedzieć, że wszystko w życiu przegrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
ja żyję teraz udzielam się na innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×