Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mizianka

gdybym miala wieksze piersi, moj facet...

Polecane posty

Gość gość
te całe prawictwo wkleja tutaj figury o modelowych super kształtach jakich nawet Jessica Alba nie ma i nigdy nie będzie miała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a one mają łade figury? jakby przytyły to niektóre zn ich talii by zupełnie nie mialy.. ratuje je tylko to że żebra im wystają i na maksa są szczupłe więc coś tam ledwie się uwidacznia. druga z prawej to Miranda kerr jest bardzo zgrabna. Figura super Pozostałe dziewczyny wyrażnie gorzej.. Wyróznia się jeszcze druga od lewej ( ta blindynka ) Całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
Dzieki :) to nie tak ze moje ego zalezy od faceta. To po prostu podwazylo moja samoocene i to mocno bo kto jak nie noj wlasny facet powinien mnie uwazax za atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychologa i powiedz mu o swoim kompleksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Miranda nie ma wcięcia. Tylko wychudzenie ją ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta blondynka się wyróżnia bo ma wcięcie.. Miranda go nie ma, ale ma fajny dół i harmonijniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Ta ma zgrabną sylwetkę .. Jedyny jej mankament to brzuch , który powinien byc gładki ( u niej jest taki niezbyt ciekawy ) , ale jej kształty mi sie podobają http://www.youtube.com/watch?v=R4ON6rYTNkM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już nic nie czaję.. przecież ona ma ramiona szersze od bioer, a brzuch płaski ale wcięcia mało.. w dodatku ma malutkie biodra (poniżej 90 na oko ale jest wysoka to moze i ma te 90) i chudziutkie nogi PRAWICTWO tobie się podobają po prostu drobniutkie i szczuplutkie, z chudymi nogami, i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie wystarczy że ktoś ma LEKKI zarys bioder, niezalezie czy są szerokie czy nie, byleby było widać że to dziewczyna, i chude nogi i ogolnie drobna sylwetka i juz powiesz, że to ładna figura :) i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona_____
Nie wkleiło mojego komentarza - przeklęte forum. Pisałam, że prawie każdy facecik w Polsce żąda by jego dziewczyna była bardzo szczupła (jak autorka), ładna (jak autorka) i do tego cycata, co jest typowe raczej dla kobiet z nadwagą/otyłych i której to cechy autorka nie posiada. Ja mam figurę typu gruszka/dzwon i jeszcze żaden facet nie potrafił tego tak naprawdę docenić. Rozumiem, że to nie będzie się podobało jakiejś grupie facetów, ale to się nie podoba żadnemu, bo moja sylwetka jest po prostu niemodna. Małe piersi, grubsze nogi i duża pupa, to dla polskich facetów synonim bycia totalna pokraką. Była krytyka, sugestie że nie wszystko ze mną w porządku, co najlepsze ta krytyka i wymaganie idealnej sylwetki rosły wraz z brakiem atrakcyjności krytykującego fagasa. Ten twój facet autorko jest idealny: ma piękne męskie rysy twarzy, jest wysoki, proporcjonalnie zbudowany, szczupły, ładnie wyrzeźbiony, obowiązkowo z dorodnym sprawnym przyrodzeniem? Założę się, że nie ma nawet połowy wymienionych przeze mnie cech, a ty jesteś niemal idealna, a w zasadzie to jesteś idealna, bo czy ten twój biust jest brzydki, obwisły? Pewnie nie, on jest po prostu mały - PROPORCJONALNY do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiedziona, sama prawda. Ja też mam trochę figurę gruszki.. w każdym razie jesli idzie o nogi o biodra.. ale mam piersi takie mniejsze C. mój 1 facet jak się przy nim 1 raz rozebrałam to mi mówił że mam REUBENOWSKIE kształty.. rozumiesz to? przy wadze 56 kg/171!!! bo mam większe uda i szersze miednicę (ale bioder otluszczonych nie mam). Bez komentarza, on za to miał mało męską sylwetkę, i brzydką mordę, ale chujek musiał się na kimś wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tp juz.wiem c zemu pelno zbokow na mnie leci duzy biust wciecie w talii i szerokie biodra ja sie.mecze bo przy takiej figurze dochodza sklonnosci do tycia ciezko dobrac ciuchy staniki nie wygodnie cwiczyc i nie wygodnie w upaly autorko czas sie rozstac z tym facetem bo za chwile znajdzie swoj ideal albo cie zdradzi nie placz przy nim nie pokazuj ze.to.cie zabolalo ale w pewnym momencie odejdz bo to juz teraz nie ma przyszlosci a co bedzie dalej znajdz kogos wartosciowego kto pokocha ciebie.cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie wiedzieć, że za atrakcyjnoscia kobiety stoi wcięcie w talii WYTNĘ sobie żebra i będą na mnie lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona____
Ty i rubensowskie kształty? To ja już się nie dziwię czemu nigdy żaden facet mnie tak naprawdę nie docenił. Dla nich jestem po prostu grubaską z grubym tyłkiem i małymi cyckami. No trudno, ja inna nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co chciałabys żeby myśleli o tobie jak o obiekcie seksualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak mi powiedział. Szok, nie? wiesz jak ja się poczułam>? 1 raz w życiu rozbierasz się przy chłopaku i takie coś słyszysz. a ja biodrach mam 94 cm, w udzie - 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona____
Każdy facet leci na duży biust, tylko napaleńcy bardziej rzucają się w oczy. Prawda jest taka, że każdy chce mieć u boku dziewczynę z piersiami w rozmiarze co najmniej 75D - piep**one pokolenie por/no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
prawie każdy .. Mi obojętna wielkosc biustu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona____
Nie lubię facetów. Po prostu ich nie lubię. Kiedyś bardzo chciałam być z kimś związku, obecnie tylko relacja oparta na seksie. Niezbyt dobrym seksie, skoro dla każdego mogę być co najwyżej wybrakowanym towarem. Baba bez cyców, toż to nie baba - f/u/ck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś faceta,od którego słyszałam np.,,czemu masz takie małe cycki?czemu masz takie krótkie nogi''itp.Byłam młoda i wpadłam przez niego w kompleksy,więc zakończyłam związek.on do dziś się chyba dziwi,dlaczego.Najlepsze jest to,że sam nie był misterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona____
Prawictwo, skończ waść. Ty masz wymagania bardziej wyśrubowane od niejednego cycofila, więc po prostu zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewik
po takim tekście dla mnie byłby to koniec, zawsze jakby chciał mnie nawet przytulić przypominały by mi się jego słowa. D**ek z niego i nie ma tu o czym dyskutować. Kopnij w doopę frajera, taka rada. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że poznałam kiedys na necie faceta, przystojnego naprawdę, z twarzy, i z cialem wyrzeźbionym na siłce. Szczery gosc strasznie podesłałam mu swoje zdjęcie i mimo że mam kompleksy, to wcale mnie tak źle ie ocenił. Powiedział, że wyglądam nieźle, choc nie jestem cudem. No cud po prostu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam mały biust i tym się nie przejmuje, bo ktoś ma mnie Kochać a nie moj biust. Nie podoba mu się to niech sobie wymieni z duzym biustem i po kłopocie. Kiedys moj ex ciagle meczyl mnie aby przefarbowala sie na blond, ale nie zrobilam tego bo fatalnie bym sie czula w blondzie, pozostalam wciaz brunetka. Po co zmieniac w sobie wyglad dla kogos, chcesz zmienic to zmien dla siebie abys czula sie z tym dobrze, a nie jak ta marionetka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×