Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onagdziestamdaleko

Jak GO uwiesc, osmielic, rozgryzc ????

Polecane posty

Gość gość
Niektórym to już w d****h się przewraca od dobrobytu, mają wszystko dom, pracę , rodzinę a i tak im mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak- pasuje mi jak jest- chce aby tak zostało- nie chce sie z nim wiązać. Pasuje mi ze on ma dom i ja mam dom. Natomiast jesli chodzi o wierność to nikomu jej nie przysiegalam! Poza tym to skoro jestes taka fajna, ładna i inteligentna to czemu nie umiesz znalezc sobie faceta? Nie mówiąc o mężu? Bo nikt cie nie chce- chyba znasz z autopsji słowo rozklapiocha nie? ;) wartościowa kobieta nie ma problemu ze znalezieniem faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O no i prosze - mamy zawiść polaczkowa;) typowe. Laski, które zarabiają marne grosze, musza jeszcze tyrać w domu po pracy, nie maja mężów lub ich nikt nie chce - to stad wasze ublizanie- zazdrość nie? Ze mam tyle, ile niejedna z was by chciała. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj frajerko ze zrozumieniem. Ales ty niekumata,dobrze,że takich debilek nie ma w Polsce. To Zenus 25napisał>Royklapiocha:,,Sam by Cie nie chciał. Siedz w tym Londynie i psuj statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaro spuść z tonu, Widocznie sytuacja w Polsce cie zmusiła,żeby wyjechac i tam szukac bolca W POlsce jest ok bez takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah wyjechałas przez takie zgorzkniale k*****y jak wy, nadskakujace mezusiom z brakiem tolerancji i zepsuta psycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kolega z pracy jest idiotą, to nic nie musisz robić...jest twój. Podobieństwa zawsze się przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechałas Nie wyjechałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechalam miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to łowca, zdobywca. Podajesz się na tacy? Odechciało mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinakayy
Kurde dziewczyny ale wy jestescie wulgarne - maskara. Czy wam oceniać jej zycie? Wyluzujcientroche- napisała ze z mezem nic jej nie łączy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałabym, gdybyś została uwiedziona. Może bym nawet zrozumiała, gdybyś uwiodła wolnego faceta. Ale planowania zdrady, w dodatku z żonatym facetem, nie rozumiem. Nie szanujesz jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego rodzina jak i Moja to dzieci! Partnerzy nie istnieją! Maja zreszta chyba swoje zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że to, że kolega z Tobą flirtuje nie jest równoznaczne z tym, że chce Cię przelecieć. A takie narzucanie się raczej nie spowoduje, że zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinakayy dziś Kurde dziewczyny ale wy jestescie wulgarne - maskara. Czy wam oceniać jej zycie? Wyluzujcientroche- napisała ze z mezem nic jej nie łączy! x Ale Wy kafeterianki jesteście obłudne. Jak pojawiają się wpisy zdradzonych kobiet to zdradzający facet zawsze jest s*********m, nie szanującym instytucji małżeństwa. A kobieta jak chce bzyknąć na boku to jest okej, bo przecież "z mężem nic ją nie łączy". A może ten zdradzający z pierwszej historyjki, też czuje, że z żoną się już wypaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym, ze chce mnie przeleciec ;) flirt staje sie coraz bardziej ze tak powiem agresywny seksualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... wiesz a mimo to jęczysz od rana na babskim forum. Fascynujące. Tak jak ktoś poradził wyżej - zrób mu loda. Jakoś w oczy razi gdy zwykła .... udaje księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że Twoje dzieci na tym nie ucierpią. Ok, niech Ci będzie. Ale kobieto, uszanuj jego dzieci! Chcesz się z kimś bzyknąć na boku, to znajdź sobie kogoś wolnego. Nie ryzykuj rozwalenia dwóch rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno: masz rację, oczywiście Ci zazdrościmy. Tylko nie wiem czego bardziej: tego, że żyjesz w związku w którym partner nie chce Cię nawet tknąć czy tego, że nie przeleciał Cię nawet facet, któremu dajesz wyraźne sygnały, że może to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie w dałam w takie romanse w pracy . Niby fajnie ;-) Tak długo dałam aż osiągnęła m co chciałam ;-) I to zawsze. Może zaproponuj mu wyjście po pracy na piwo w jakieś miejsce zaciszne . Albo napisz mu smsa . Zacznij najpierw spokojnie a potem Kuś go .... ;-) Nie znam faceta który by się nie złamał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gździj się z kim popadnie. Kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla twojej wiadomosci moj maz stale próbuje ale ja nie chce. Odejście to i tak kwestia cAsu jak i u niego. Czytacie? Jego rodzina jest rozwalona. Zona mu walizki wystawiła ale to jego dom wiec sie nie zamierza wyprowadzić na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksualnie na pewno na niego działam, mam fajne ciało bo jestem trenerka fitness w drugiej pracy- zreszta jak on ;) tylko boje sie ze on sie zakochuje a tego bym nie chciała. Wiązać sie z nim nie chce. A on wszystko tak wolno stopnieje napięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, co bierzesz? Też bym chciała. Pieprzysz tak trzy po trzy, że chyba straciłaś już kontakt z rzeczywistością. Najbardziej podniecającą częścią organizmu kobiety jest jej mózg. Oceniając poziom Twoich wypowiedzi chyba wiemy dlaczego facet nie chcę Cię dotknąć. A Twój mąż tak za Tobą lata, że już znalazł sobie inną (jak sama napisałaś) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało mnie to interesuje kogo sobie znalazł. Jeszcze poblogoslawie :D Naprawde??? Mózg? No co ty? Wlasnie dlatego sie mna zainteresował bo jestesmy menagerami w bankowości i połączyła nas praca nad wspólnym projektem ;) a o ciele wspomniałam jakby któraś z was zaczela gadki ze jestem paparuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on19801980
najbardziej najbardziej podniecające sa cycki i dupa prosze ja ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jesteś menagerem. Mam nadzieję, że posługiwanie się angielskim idzie Ci lepiej niż polskim ;) "paparuchu" (obojętne co to by miało nie znaczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nic ich nie łączy, ich małżeństwo dawno się rozpadło, ale on wiecznie chce się z nią bzykać ;) choć od dawna ma własne życie. Nie lubię oceniać na forum. Zawsze tylko wyrażałam swoje zdanie i to w sposób kulturalny. Ale. .. Tępa strzała z Ciebie autorko. Jesteś zadufaną w sobie idiotką, która poza wysportowanym ciałem nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menager zaczynający wypowiedź od "a więc" :D. Dziecinko, nie pora już spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×