Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onagdziestamdaleko

Jak GO uwiesc, osmielic, rozgryzc ????

Polecane posty

Gość gość
Szukam Wrażeń bo mam jedno zycie. Skoro nie mam wielu rzeczy z mezem nie zamierzam tkwić i rozpaczac. 15 lat razem- juz nie da sie nic uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci coś autorko. Kiedyś też byłam w podobnej sytuacji. Był flirt w pracy, dużo niedopowiedzeń i było wydawało mi się obustronne zauroczenie, ale mijał rok i cały czas nic więcej poza flirt nie wykraczało. Też myślałam chłopak nie robi nic dalej bo nieśmiały. Myliłam się. Z czasem okazało się że to nie było tak że on był nieśmiały. On po prostu chciał być miły, chciał poflirtować sobie ze mną bo to było przyjemne zajęcie, do którego on sobie dawał prawo. Ale w rzeczywistości tylko to go interesowało i nic więcej. On nie miał zamiaru zdradzać swojej narzeczonej. Nie powiedział mi tego wprost tylko po jednym moim grubszym zapytaniu żartem wypowiedzianym ( akurat ja za daleko w tych żartach tego dnia pojechałam i bez namysłu, a on akurat był w złym humorze odpowiedział wtedy coś co zadziałało na mnie jak wiadro zimnej wody na łeb. I to była dla mnie bardzo upokarzająca lekcja pokory. To było 5 lat temu i wtedy sobie postanowiłam że już nigdy więcej nie dam się wkręcić na poważnie w żadne spojrzenia ani miłe słówka, bo to wszystko nic nie znaczy. Po latach zostało we mnie tylko niesamowite obrzydzenie do samej siebie że w ogóle pozwoliłam tym głupim myślom się rozpanoszyć na poważnie w swoim umyśle. Już nigdy nie pozwolę sobie na coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela8754
Nie wiemco tak na dziewczynę wsiedliscie.normalne pytanie zadała. W mojej ocenie sytuacja ta jest troche patowa bo oboje nie macie czasu. Wiem jakie sa panny- moj maz i moj ojciec sa- trudne znaki i wolno sie rozkręcają. Moja rada nie pospieszaj go bo go zrazisz. Musisz czekac- powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki gościu! Tylko u ciebie była taka sytuacja ze on miał narzeczona ktorej nie chciał zdradzać. U niego jego zona wystawiła mu ostatnio walizki. Cała firma wie ze on od lat praktycznie formalnie tylko zyje z zona a naprawde kocha swoje dzieci wiec w pełni to rozumiem. I wcale nie usprawiedliwiam jego zachowania bo ja nie chce sie z nim wiązać. Zbyt zajęty facet jak dla mnie i zbyt ciężki charakterowo jak i ja. Natomiast spotkania od czasu do czasu i sex jak najbardziej mnie interesują. Spotkania jako takie sa. Sexu jeszcze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz wrazen i nowego bolca, to najpierw zloz pozew o rozwod a najlepiej mezowi powiedz o swoich ciagotach, on juz bedzie wiedzial, co z toba zrobic i nie zaslaniaj sie dziecmi, bo to zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru składać pozwu bo i tak by sie prawie nic nie zmieniło. Mamy oddzielne zycia i jedynie dziecko Nas łączy. A mnie i tak prawie nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym sie nie zasłaniam - otwarcie mowię czego chce i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta , jasne, chcesz bankomat w postaci meza, bo sama z dziecmi zginelabys w butach. Tacy jak Ty, to dla mnie najgorsza kategoria-wyrachowana picza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha pierwsza rzecz mam jedno dziecko, druga rzecz zarabiam 1,5 razy wiecej niz maz!!!!! Wiec ścichnij kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad te generalizowanie ze maz musi zarabiać wiecej???? Czytać nie umiesz? Pisze ze praktycznie nie ma mnie w domu i ze jestesmy ze sobą formalnie podobnie jak facet z pracy ze swoja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga nie słuchaj tych dewot- masz jedno zycie, rob co chcesz! Tylko nie poganiaj go bo tylko go zrazisz. Mam taka sama syt wiec wiem jak sie czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja skad to masz
Autorko- jesli tak czujesz to idz w to! Nikt za ciebie zycia nie przeżyje. Zazdroszczą ci motyli i temu tak gadają;) ale nie spiesz sie;) potem bedzie lepiej smakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz nadziewać sie na obce pały to zostaw meza! Po 15latach na to zasługuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jkaby byl niesmialy to by cie czule nie dotkal i nie prawil komplementow. Ty wiesz co to jest w ogole niesmiałość ? Czy myslisz tylko kroczem ? Bedziesz moze szybkim numerkiem raz na jakis czas ale nigdy nikim wiecej. Chociaz pewnie CI to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mi chodzi jakbys nie umiała czytać. O sexs raz na jakis czas. O nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o co nasz pytasz? Jak go masz ośmielić? Klęknij, rozepnij mu rozporek i zachowaj się tak jak powinna typowa maszynka do robienia lodów. Wiesz jak czy tego też nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha coz za żal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo w dópie i sie przewraca blondynce w głowie:) Mieszkając w Polsce nie przychodziły by Ci takie głupoty do tej pustej głowy.Nie masz szacunki,gubisz sie w tym co piszesz..Dla mnie jestem gówniara i tyle. Mam nadzieje że mąż ci zasadzi kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje- jestes gowniara. A ja na szczescie nie mieszkam w Polsce ;) A ty tak i taka łamana polszczyzna piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie takie tematy. Trzydziestoletnia ladacznica ze swędzącą ci\\\pą, której mąż się znudził. Powiedzcie mi skąd się biorą takie ko\orvy? sama jestem kobietą i nie rozumiem tego. Jakbym miała męża to by mnie w ogóle inni faceci nie interesowali, nawet jakby mąż już dawno mi się znudził i mnie nie pociągał, przecież życie nie kręci się tylko wokół swędzącej piz\\zdy :O Poza tym 30letnia baba o mózgu 15 latki, ciągle tylko jęczy jak to ją psiocha swędzi i jak do wyra obcego faceta zaciągnąc, obrzydliwe i obleśne. A najgorsze jest to, że z takimi ko\orvami żenią się faceci, podczas gdy fajna wartościowa kobieta nie może znaleźć nikogo i jest samotną panną. Faceci jak wy wybieracie te żony, czym się kierujecie, czemu żenicie się z takimi ko\orvami jak autorka tego tematu, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenuś 25
Ten facet nie jest nieśmiały, on cię nie chce roz\kla\piocho szeroka na dole jak wiadro po porodzie :) On sobie znajdzie bezdzietną panienkę, po co mu dzieciata mężatka roz\klap\iocha? :D no sam pomyśl, ja bym ci mógł co najwyżej nas\rać do ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość KobietoStawiam Ci flaszkę.lepiej tego ując nie mogłaś, Mnie brakło słów jak to czytałam..Ja pier/do/le,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie chcę rozwalać ani swojej ani jego rodziny. " xxxxxx A mimo to chcesz zaciągnąć go do łóżka? Nienormalna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rzadko w domu przebywa to niech sie końcu porządkami w domu zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro czytać jak ktoś ma za dużo w doopie i nie umie tego docenić, ma fajnego męża, to zamiast ratować małżeństwo, szukać porozumienia z mężem, na nowo rozbudzić płomień, to takiej szmacie nowego bolca się zachciewa. I to jeszcze matka, aż wstyd. A inna marzy o rodzinie, mężu, dzieciach a tego nie ma bo trafia na doopków i ma pecha do facetów. I jeszcze to pieprzenie o tym jak jej się chce seksu, obleśne... uprawiaj seks z mężem, skoro mu przysięgałaś wierność do śmierci. Ale nie, bo mężuś się już znudził, już stara baba 30letnia motylków nie czuje na widok męża, mąż jest beee, trzeba szukać nowego bolca. No cóż, zachowanie godne 15 latki. Chyba nie ma nic bardziej żałosnego niż stara baba o mentalności nastolatki, myśląca dolną częścią ciała. Może znajdź sobie jakieś hobby, pasję jakąś, czytaj książki a nie tak tylko bawisz się swoją ps\iochą stara babo, czas dorosnąć kobito spójrz w lustro, pierwsze zmarszczki masz już na gębie, wypada spoważnieć. Idź z mężem baraszkuj a nie z obcym chłopem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chodzi mi przede wszystkim o jedno oczko.gif " CO AUTORKA MA NA MYSLI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha poczytajcie swoje wypowiedzi!!! Ja jestem wulgarna??? Hahhaha tepaczki- od pizzzzd, kooorew i innych wyzywają. No tak język godzien królewny;) Moje drogie czytacie co chcecie przeczytać. Napisałam ze z mezem nastąpił trwały rozkład pożycia. Poza tym skad wiesz ze moj maz jest fajny? Hhaha świetny - wez go sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy fajnej żonie dobrze mąż sie trzyma mam nadzieję,że twoj mąz znajdzie cos bardziej wartościowego,takiej która nie lata za cudzymi k****ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×