Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onagdziestamdaleko

Jak GO uwiesc, osmielic, rozgryzc ????

Polecane posty

Gość gość
W Anglii nie przywiązują wagi do takich p*****l dziecinko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rebus: facet, którego z żoną łączy tylko dom i z która żyje na tyle źle, że ona wystawia mu walizki z domu nie bzyknął panienki, która jest piękna, mądra i chętna. Jaka może być przyczyna? a) panienka jest tak naprawdę podtatusiałym facetem; b) panienka nazywa się Conchita; c) panienka wprawdzie jest kobietą, ale jeszcze kilka lat temu była facetem (co widać i czuć). Jest inne rozwiązanie rebusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Z mojej strony uważam ze moje małżeństwo sie rozpadło! Natomiast maz próbuje na sile jakos mnie przekonać wszystkimi sposobami, zebym nie odchodziła. Nie chce z nim byc i tyle. Mieszkamy bo na chwile obecna i tak bym musiała ciagle go widywać bo mamy dziecko które oboje nas kocha. A ja nie mam czasu praktycznie na nic po dwoch pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W Anglii nie przywiązują wagi do takich p*****l dziecinko oczko.gif x To wyjechałaś z Polski tak dawno, że zapomniałaś PODSTAW polskiego języka? Od urodzenia jesteś upośledzona umysłowo, czy cechę tę nabyłaś dopiero za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie to znaczy mowa potoczna? Hm? Zajadłe ze złości menagerki z Polomarketu z PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta druga praca to Ci się chyba godzinę temu urodziła, bo wcześniej tylko on miał drugą pracę ;) Robi tego dla zabicia czasu bo czasu nie mamy! Oboje pracujemy na kierowniczych stanowiskach plus jak pisałam on ma druga prace a weekendy mamy dla dzieci - jedyny czas to pt wieczor kiedy i tak spotykamy sie ze wspólnymi znajomymi lub on ma treningi. x Może i jestem i z Polomarketu PL (obojętne co to miałoby znaczyć), ale za to nie muszę żebrać o to, żeby mnie jakiś facet bzyknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytacie? On sie chyba zakochuje- wszystko robi powoli i rozważnie, stopniuje. Mowi, ze mu bardzo zalezy na mnie i podejrzewam, ze oczekuje czegos wiecej niz tylko seks. Calujemy sie, spędzamy lunche- czasem kawa po pracy- nawet na piwo nie mamy cAsu bo trenujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mowie potocznej od "a więc" zaczynają tylko niedouczone buraki dziecko... Nawet przedszkolak o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybacz! Nie napisałam jeszcze, ze w weekendy chodzę na basen z dzieckiem, ze lubie nosic stringi, ze mam 4 razy w wmiesiacu wyjazdy na obozy fitness i tysiace innych rzeczy nie napisałam! A i wybacz nie wiesz jescze tego ze uwielbiam wino i krewetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, to on się zakochuje... aha... A po czym to poznałaś? Po tych samych oznakach, które są u Twojego męża? Że nadal bardzo chce z Tobą być i ma na Ciebie ochotę, ale w tym samym czasie układa sobie życie i bzyka inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A WIEC taka niedouczona jestem w tym języku polskim- straszne ;) dobrze ze w angielskim chociaz lepiej mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie rozmawiamy o moim mężu;) mało mnie obchodzi co z kim i jak. Nie kochalam sie z nim od 9 Miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Ciężka sprawa. Uratować Cię może chyba tylko impreza integracyjna. Albo może on z tych, co nie potrafią iść do łóżka bez zaangażowania emocjonalnego. Przestań cisnąć na seks, zacznij urabiać grunt od kumplowania się. Wyciągnij go na piwo po pracy udając, że chodzi o zwykłe spotkanie rozrywkowo-socjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga13 dziś A Ty autorko kłamiesz i mylisz się w zeznaniach. Ubaw po pachy. x To prawda. Najpierw spotykali się tylko w pracy, później już też po pracy (przestaję rozumieć po co napisała do niego list, żeby się spotykali po pracy, skoro się spotykają, ale to nieistotne). Wcześniej tylko on był trenerem fitness, teraz ona też jest. Cóż za fascynujący rozwój sytuacji w ciągu kilku godzin pewnej pięknej, letniej soboty. Za godzinę napisze nam, że od roku uprawiają seks i już jest jej mężem :). A około północy on okaże się niestety kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i na 4 stronie ktos w koncu normalnie odpowiedział. Dzieki. Tak mi sie wydaje, ze on taki jest. Ze jest bardziej uczuciowy niz przypuszczałam. Niestety babska tutaj wrzucają wszystkich do jednego worka twierdząc ze jak facet od razu nie Przeleci laski to ta musi byc brzydka, głupia itp mało znacie facetów widac. Nie kazdy od razu chce wybzykac jak widac. I sa tez rozne kobiety jak ja- które wola od razu przyjsc do rzeczy bez zbędnych ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A WIEC taka niedouczona jestem w tym języku polskim- straszne oczko.gif dobrze ze w angielskim chociaz lepiej mi idzie oczko.gif x To już rozumiem. W Polsce byłaś debilem, a za granicą Twój mózg nagle zaczął pracować i zostałaś menagerem w bankowości. To równie fascynujące jak inne elementy Twojej historyjki. Czy możemy nieco przyspieszyć akcję i przejść do etapu jak próbowałaś wejść mu do łóżka a on uciekł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ze nie rozumiesz i nie widze powodu zebym od razu musiała ujawniać wszystkie fakty ze swojego zycia. Pow o tym bo wynikło To w trakcie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i na 4 stronie ktos w koncu normalnie odpowiedział. Dzieki. Tak mi sie wydaje, ze on taki jest. Ze jest bardziej uczuciowy niz przypuszczałam. Niestety babska tutaj wrzucają wszystkich do jednego worka twierdząc ze jak facet od razu nie Przeleci laski to ta musi byc brzydka, głupia itp mało znacie facetów widac. Nie kazdy od razu chce wybzykac jak widac. I sa tez rozne kobiety jak ja- które wola od razu przyjsc do rzeczy bez zbędnych ceregieli. x Jaki z tego wniosek? Jak normalny, fajny facet trafi na kurwę to jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem to ty jestes koleżanko. Poziom twojej wypowiedzi jest tak samo niski jak praca i zycie które posiadasz. Jedyne co potrafisz zazdrosnico to ubliżać innym. Zenada stworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przykro mi ze nie rozumiesz i nie widze powodu zebym od razu musiała ujawniać wszystkie fakty ze swojego zycia. Pow o tym bo wynikło To w trakcie postów. x Czy można prosić o te wypowiedź po angielsku? może będzie choć trochę zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha i wy mnie wyzywacie? Spojrzenie na poziom swoich wypowiedzi? Skad takie słowa wulgarne znacie sflaczałe i zapuszczone kafeterianki? Bo normalna kobieta w zyciu tak sie nie wypowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Debilem to ty jestes koleżanko. Poziom twojej wypowiedzi jest tak samo niski jak praca i zycie które posiadasz. Jedyne co potrafisz zazdrosnico to ubliżać innym. Zenada stworze! x Czego Ci zazdroszczę? Tego, że nie chce Cię bzyknąć nawet facet, któremu się narzucasz? Tego, że nie potrafisz posługiwać się jeżykiem ojczystym na poziomie chociaż podstawowym? Czegoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahaha i wy mnie wyzywacie? Spojrzenie na poziom swoich wypowiedzi? Skad takie słowa wulgarne znacie sflaczałe i zapuszczone kafeterianki? Bo normalna kobieta w zyciu tak sie nie wypowie! x A Ty masz kolejny odlot? kolejne fantazje? bo tylko w nich chyba możesz widzieć to jak wyglądają Twoje rozmówczynie... Na takie ataki dobrze żebyś miała mocniejsze leki. A może potrzebujesz zmienić psychiatrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo "normalne" wyzywają od sflaczałych, zapuszczonych stworów kobiety, których na oczy nie widziała :D Naprawdę, takie kretynki istnieją, czy to projekt jakiegoś faceta mający na celu ośmieszenie kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję autorce, jest naprawdę biedna. Składa się jak może, żeby uwieść bogu ducha winnego człowieka a tu nic. Nawet na kafeterii nikt nic nie doradzi, po prostu znikąd pomocy. Jaka ja jestem szczęśliwa, że nigdy nie musiałam uganiać się za facetem i to jeszcze zajętym. Ja to jednak mam szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah ja mu sie jeszcze nie narzucam to po pierwsze. A drugie to ze nie wiedziałam ze na forum nie mozna używać języka potocznego. Bez wulgaryzmów wiec szmaciary! ;)wasz język to dopiero uliczny- zenada typowe kogos pouczają a same wypowiadają sie jak z rynsztoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko :( Mamusia ma dla niego tylko weekend (jak sama pisała), a ta spędza całą sobotę na kafeterii snując fantazje na temat tego jaka jest fantastyczna i szukając sposobu jak bzyknąć jakiegoś biedaka. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deszcz padał - grałam Z biednym dzieckiem w gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×