Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onagdziestamdaleko

Jak GO uwiesc, osmielic, rozgryzc ????

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Hahah ja mu sie jeszcze nie narzucam to po pierwsze. x Rzeczywiście, cała inicjatywa leży po jego stronie. Ty tylko zapisałaś się na jego godzinę lunchu i tylko napisałaś do niego list z propozycją spotkań pozasłużbowych. Ale naprawdę, całą inicjatywę posiada on. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komediodramat hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także dziękuję najwyższemu, że nie jestem desperatką. Na tym przykładzie widać, jakie to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam się ze śmiechu czytając riposty ktosia od "x". Dobra/dobry jesteś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jesli ten temat
jest pradziwy to rzeczywistosc wyglada pewnie tak, ze autorka sie za nim ugania, on z grzecznosci poflirtuje i tyle. Piszesz autorko te wszystkie gupoty o spotykaniu sie po pracy (a przeciez w pierwszym poscie wyraznie napisalas ze chcesz sie z nim spotkac dopiero po pracy), calowaniu, zakochiwaniu sie w tobie bo kafeterianki na ciebie wsiadly i chcesz by wyszlo na twoje:P Jednym slowem nie chcesz wyjsc na zdesperowana laske. Niestety taka jestes. I ja nie jestem z tych swietoszek co cie beda umoralniac, bo sama meza zdradzalam swego czasu, ale zdradzac tez trzeba umiec. I co najwazniejsze trzeba miec do tego chetnego faceta. Dorosli ludzie chcacy uprawiac seks w sytuacji gdzie maja rodziny nie bawia sie w posylanie spojrzen, usmiechy, chichy i przeciaganie napiecia seksualnego. Po prostu sie bzykaja, wy tego nie robicie, jedno z was chce a drugie? Wychodzi na to ze nie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym chyba umrzeć niż tak nisko upaść hahaha facet pewnie ma ubaw po pachy jak widzi taką desperatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym. .. Nawet jeśli to wszystko prawda* . .. jeśli faktycznie on się zakochuje a Ty wcale a wcale mu się nie narzucasz, tylko subtelnie próbujesz go uwieść... to powiedz czemu chcesz uprawiać seks bez zobowiązań i bez uczuć z facetem, który się w Tobie zakochuje? przecież dla niego to nie będzie czysty seks, tylko jakiś chory układ. //// * a nie wierzę w 70% tego, co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostawiłaś pytanie bez odpowiedzi. Wierzę w ludzi - może postanowiłaś zakończyć ten durny wątek, przestać kłamać i się poniżać a w zamian zacząć w końcu myśleć. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoyyyy
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze czuje do niego z******ta chemię- dlatego chce sie z nim bzykac. I nie kazdy facet jest taki sam- chyba facet nie podchodzi do laski i nie mowi czesc chcesz sie bzykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpadło Ci do głowy, że facet, który do tego, żeby pójść z kobietą do łóżka potrzebuje uczucia nie będzie szanował panny i bzykał się z panną, dla której to jest sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoyyyy
Olaboga hehe dobry nick, dobre odpowiedzi :) jesteś the Best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz poprostu poczekać. Nie kazdy facet jest samcem ktory mysli tylko o jednym. Tzn myślą ale nie od razu chca robic to. Faceci maja tez uczucia;) poczekaj a finał bedzie tego wart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
Ale głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
134 odpowiedzi na wymyślony temat. Nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol Ciezki temat;) I dziewczyny tez nie pomocne;) Ja zgadzam sie z niektore mi wypowiedziami, ze powinnas: let it be ;) Widac to taki typ faceta;) trzeba poczekac, poudawac przyjaciolke, pow spiewa Ci dalej flirtowac- bedzie Twoj tylko wrzuc na luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
olaboga ty p**do zasranaq. myślisz, że jak skończylas UJota to soię możesz wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej autorko. szczerze, co myślę. skoro ten facet zachowuje się jak panienka, to Ty rozegraj to jak stereotypowy facet - bądź seksualnie agresywna. po prostu zamieńcie się rolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jak to możliwe, że ten temat jeszcze "żyje". nie jest przewcież ani fajny ani jakoś bardzo kontrowersyjny, być może nawet nie jest prawdziwy. czy wy lalunie jesteście aż tak puste, że chce Wam się na ten temat w ogóle gadać. laska-autorka to przecież chhyba jakaś zdzira, która uwodzi żonatych i dzieciatych facetów. sama nie ma czasu dla własnych dzieci, ale chce jeszcze więcej czasu spędzac z facetem z pracy zamiast z dziećmi. i tyle :) głupia pipa jak większość tu na forum a wy się podniecacie. nie, to się nie dzieje naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga13 2014.08.30 " Nie chcę rozwalać ani swojej ani jego rodziny. " xxxxxx A mimo to chcesz zaciągnąć go do łóżka? Nienormalna jesteś? """"""" xxxxxxxxxxxxx zagadzam się!!! xxxxxxx no powiedz, nienormalna?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to dns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dns, bo dns jest z łodzi a nie z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol temat jeszcze zyje. Tak- nie chce rozwalić ani swojej rozwalonej rodziny ani jego- bo nie chce sie z nim wiązać. To ze ja nie zyje z mezem a on z zona nie świadczy o tym, ze chce cos zmieniać. List poskutkowal. Otworzyl sie przede mna i zaczal działać. Znalazł troche czasu, ja tez. Zaczal byc bardziej natarczywy i bezpośredni. A ja specjalnie sie wycofuje co go kreci. Powiedzial czego chce ale wciaz ogólnikowo wiec dalej sie boje ze czuje wiecej niz ja. W piatek idziemy do klubu po pracy bo skancelowalismy nasze treningi. A na sobote poprosił zebysmy zabrali nasze dzieci i pojechali za miasto. Takze potrzeba mu było kopa i jasniejszego przekazu zeby uświadomił sobie ze z mojej strony to nie tylko chęć do flirtu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: A na sobote poprosił zebysmy zabrali nasze dzieci i pojechali za miasto" xxxxxxxxxx co za poroniony pomysł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę jesteś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo? Oboje spędzamy czas bez naszych współmałżonków i tak. Czytałas Co napisałam? Trwały rozkład pożycia u mnie i u niego. Pojedziemy na piknik- dzieci sie pobawią bedzie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, strasznie nienormalna jestem- bo pod wpływem jego feromonow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo - wyraźnie napisałaś, że to ma być czysty seks i że nie chcesz się z nim wiązać ("chodzi mi tylko o jedno") a teraz zamierzasz go włączać do rodzinnych spacerów za miasto?? a co powiesz dzieciom? "skarbki, to jest wujo co ma fajnego chujo" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obraź się, droga autorko. sama miałam romans w pracy, więc wiem jak jest. ale poprzedniczki-goście mają rację. spotykanie się za miastem z dziećmi??? to zły pomysł, bo prowadzi to do przyjaźni, związku, pogłębienia więzi a Ty przecież chcesz tylko romansu... W ogóle to całkiem bezsensu, że wzięłaś się za żonatego i dzieciatego. nie łatwiej zasmakować niewinnego seksu z młodszym, wolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×