Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adwokat w Poznaniu rozwód

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w Poznaniu od niedawna i jestem tu sama.Czy znacie adwokata w miare niedrogiego prawnika , który doradzi i napisze pozew. Będę wdzięczna za każdy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

w Poznaniu po doświadczeniach z wrocławskim oddziałem mogę śmiało polecić kancelarię Klisz i wspólnicy z mec. Teller na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.08.2014 o 11:41, Gość gość napisał:

Mieszkam w Poznaniu od niedawna i jestem tu sama.Czy znacie adwokata w miare niedrogiego prawnika , który doradzi i napisze pozew. Będę wdzięczna za każdy kontakt

Mąż Cię zdradzał? To teraz będziesz potrzebowała nowego kootasa. Chcesz skorzystać z mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwody

masz małoletnie dzieci? chcesz rozwód z orzeczeniem jego winy? jak nie to napisz sama, że chcesz rozwód bez orzekania o winie, powierzenie władzy rodzicielskiej obojgu rodzicom z ustaleniem miejsca pobytu dzieci przy matce, wezwij dwóch świadków na okoliczność, że dzieciom nie dzieje się krzywda, dbasz o nie, są czyste, wykształcone, zadbane, zdrowe, odżywione i luz.

 

szkoda 300 zł na napisanie pozwu, sama to dzis napisz.

masz 600 zł na opłacenie czy chcesz napisać wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych i wypełnić druk z sądu 'oswiadczenie majątkowe'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×