Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Uwielbiam wcinac parówki

Polecane posty

Gość gość
dlatego jestes gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w cipę se parówki lubisz wkładać, jednocześnie wpychając serdele do paszczy, zapomniałaś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We/ge/tarianizm :-o co wy macie z tego we/ge/tarianizmu, oprócz tego, ze dobrowolnie pozbawiacie sie pysznego mięska? :-o to jest co najmniej tak dziwne, jak oglądanie chińskich bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia zawsze bierz przynajmniej dwie to jedną sobie zjesz....a może lepsza by była świeca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chińskie bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vikernes jest maszkarą dlatego by nie mieć libido bo i tak żaden nie zaspokoi nie je mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Libido mam i to wysokie. :D Racja, nie każdy może mnie zaspokoić, ale wina leży po stronie mężczyzn z małymi fiütami. Na szczęście, spotykam również Tych höjnie obdarzonych. ;) No ale nie zbaczajmy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem hipsterem, nimi również gardzę. Jeżeli jesteś takim drapieżnikiem, to sama sobie upoluj i przygotuj to mięsko, bez użycia czegoś więcej niż zębów i pazurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatumseparatum, zwróć uwagę, czy nie zawiera E120, czyli koszenili, szelaku czy karminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeah, czyli jednak będzie walka. Bez szczątków robaków. Mamy umowę. Gwarantuję Ci, że kisiel będzie bio. ps. mogą być chociaż czaszki po bokach dla zbudowania napięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko jest z tworzywa sztucznego. Skombinuję maczety do tego kisielu. Też z tworzywa sztucznego. Byle walka była ą naturel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×