Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmamuśśka

Karmienie w miejscach publicznych

Polecane posty

Gość gość
Ale ja nie jestem nudystą :) Zażenowanie... Gdzie ty żyjesz, że pierś gorszy ludzi z twojego otoczenia? Jak oglądałaś Titanica to zemdlałaś przy piersiach Kate Winslet gdy pozowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyje w świecie, gdzie widok moich piersi jest zarezerwowany TYLKO dla mojego męża. i przeżyłam Titanica- byłam na nim w kinie gdy miałam 11 lat. Trzeba mieć trochę klasy, t naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każda ma swoje argumenty i swoje racje." i za chwilę "Na siłę udają nowoczesne". Gdzie ukrywasz swoje prawdziwe zdanie? :) Pejoratywnie wypowiadasz się na temat karmiących, a udajesz liberalną. I taki właśnie jest ten wasz świat 'zakrywania' - udawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, tylko dla męża... Dobrze, że on może sobie spokojnie popatrzeć na inne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet patrzymy razem ponieważ uwielbiamy oglądać mocne erotyki. raz jeszcze życzę troszkę pokory i klasy. bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady zeby np koledzy meza widzieli twoje cyce na spacerze...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Led Zet dziś Chyba jednak troszkę jesteś usmiech.gif A co robisz jak obok ciebie i twojej rodziny rozłożą się na plaży trzy "Afrodyty" topless?" Od tego sa specjalne plaże. Miałam raz taka sytuacje i powiedziałam babce ze jeśli sie nie ubierze to zadzwonię po policje . Jej facet kazał jej sie ubrać i było po kłopocie. Nie mam ochoty ogladac cycków jakiejś paniusi . A do matek karmiących nic nie mam ..tylko dobrze jak zakryją sie jakas pieluszka zeby nie peszyć innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne erotyki, a gorszą ją karmiące publicznie kobiety. No hipokryzja jakiej nie powstydziłyby najświętsze dewotki :) Bye poprawna piersiowo Pani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałaś kiedyś to powiedzenie? Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez uwazam ze ten widok powinien byc zarezerwowany tylko dla partnera... to ze on popatrzy to co... to nie on sie obnaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:46To nie ciebie gorszyły te piersi, tylko gorszyło cię to, że twój facet mógł na nie zerkać! Kobiety nie może zgorszyć identyczna część ciała jak jej własna. No chyba, że ta u innej jest lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led Zet jak tak lubisz pokazywać cycki to stań pod lampa :) przyjemniej pare groszy zarobisz. Pewnie z pozywaniem cipki tez nie masz problemow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przychodzila pora karmienia, szlamdo samchodu lub bralam malucha na rece i szlam gdziesna ubocze... nie pozwole zeby ktos moje cyce ogladal..ale,jak kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Led Zet dziś To nie ciebie gorszyły te piersi, tylko gorszyło cię to, że twój facet mógł na nie zerkać! Kobiety nie może zgorszyć identyczna część ciała jak jej. No chyba, że ta u innej jest lepsza usmiech.gif" A gdzie ja napisałam ze bylam na tej plaży w facetem ? Bylam z koleżanka i zarówno ja i ona nie miałyśmy ochoty oglądać cycków jakiej żle wychowanej panny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne koleżanki i biedna ty. Taka obleśna sprawa jak piersi młodej dziewczyny... FUJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mialam to samo napisac, ze led zet chyba lubi cyce pokazywac, i z tym 2 tez pewnie nie ma problemu. A twojmaz pewnie zadowolony ze ktos twoje cyckioglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaa
Karmilam kilka razy w parku albo w aucie .Zawsze mialam piersi zasłonięte chusta bo tego wymaga kultura . Raz ze ja nie mam ochoty zeby ktos inny oglądał moje piersi.Dwa inni tez nie maja ochoty patrzec sie na cudze cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co z wami, tez mi problem kobieta karmiaca dziecko! Do lekarza czasem trzeba jechac i gdzie ona ma temu dziecku dać jesc? Wracac busem do domu bo zglodnialo po godzinie? Latać na 4 pietro bloku by dać dziecku przez 10 min pic zamiast zostać w parku? Takich sytuacji jest pelno... Robicie z igly widly, jeszcze nie widziałam babki ktora by sie rozbierala, wyciagala "cyce" i karmila na środku rynku czy sklepu wrzeszczac "patrzcie na mnie". Z tego co widzę l, mamie karmiacej tez jest glupio sie obnażać, zakrywają sie pieluszkami tak by jak najmniej pokazywac. Wiec po cholere tak namiętnie sie gapicie? A ja brzydzę sie podgladaczami i obgadywaczami wiec wy wszyscy najglosniej krzyczacy powinniście w domu siedzieć bo mnie gorszycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadajecie się w zastępy PiSu, ciocia Pawłowicz jest z was dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led Zet to co z gola cipka tez chodzisz na spacerki do parku? co to za problem ze ktos na nia popatrzy ? W końcu to tylko cześć intymna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led zet jestes jakas dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwna, tylko normalna i zwyczajna. Natura, o którą tak walczycie jest wam obca jak nauka o kosmosie. To co zwykłe i codzienne jest dla was wybrykiem i anomalią. To to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led pozywanie cycków innym bez żadnego wstydu to nie jest normalne nooo chyba ze mieszkasz w Afryce gdzie wszyscy chodzą z genitaliami na wierzchu bo nie mają pojęcia co to matki czy spodnie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie szczęscie, że są tak myślące jak Led Zet osoby , jestem za karmieniem niemowląt w każdym miejscu, w którym maleństwo zechce, i innym nic do tego, mogą nie patrzeć a dla mnie ten widok (choć się nie przyglądam) jest piękny, budzi mój szacunek do tej matki za to mam za złe jak faceci odlewają się pod murem albo charkają plują, czyszczą nos wydmuchując go na ulicę blee obrzydliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest w karmieniu piersia tak niesamowitego ze budzi w tobie szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie gorszy to,że ludzie oburzają się karmieniem piersią. a sikający facet pod murem to was nie gorszy nie? chce mu się siku,wyciąga siusiaka i leje gdzie popadnie.też nie chce na to patrzeć!a często widzę taki widok!i na pewno szczęściej niż karmiącą matkę. małe niemowlę płacze bo głodne,to lepiej niech matka go nie karmi tylko biegnie z nim do domu,bo ktoś zobaczy kawałek cycka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim odczuciu jest piękne to że matka chce karmić piersią i nie idzie na łatwiznę w postaci butelki, że jest na każde żądanie dla niemowlęcia rezygnując ze swojego komfortu życia, ma to oczywiście ograniczenie czasowe (do jakiegoś miesiąca życia dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja karmie mm i nieczuje sie wcale gorsza matka od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do którego miesiąca życia niemowlęcia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któregoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×