Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilijkaaa

Test ciążowy, druga kreska prawie niewidoczna

Polecane posty

Gość gość
dziwi mnie to jedynie ze cos sie tam pojawilo bo z tego co slyszalam to testy myla sie wtedy gdy jest negatywny a ciaza jest a nie odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijkaaa
Ta kreska jest taka w ogóle niewidoczna, jak ja sobie wezmę pod światło to nic tam nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak na początku mialam , kreseczka była słaba , zrób test 2tyg po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijkaaa
Po stosunku jest już miesiąc bez 4 dni, także wg. mnie na teście powinno się coś konkretnego pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o jaką kreskę ci chodzi.takie jakby wglebienie w miejscu gdzie powinna być druga kreska,praktycznie nie widoczne.też taki test kiedyś miałam.nie jesteś w ciąży,to nawet nie jest cień cienia. Nie zamartwiaj sie.czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijkaaa
Właśnie o coś mi takiego chodzi. Na tym jednym tescie pojawiło sie po dłuuuuższym czasie takie jakby odbarwienie, gdzie miałaby się pojawić kreska, gdyby test był pozytywny. Drugi test był czysty. Tylko jedna mocna kreseczka. Podniosłas mnie na duchu, jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
Ja równiez robiłam sobie dwa testy. Na dwoch pierwszych ta druga kreska byla prawie nie widoczna. Poczekalam jeden dzien. Na drugi kupilam inne testy. Zrobilam jeden zaraz po południu i piękna druga mocniejsza kreseczka. Dziś rano powtorzyłam test, dla sprawdzenia i znowu piękna mocna druga kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijkaaa
a_gania w takim razie gratuluję Ci. :) tyle, że u mnie nawet nie pojawił się cień cienia na testach. Powiedz, w którym tygodniu ciąży przypuszczasz, że jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiaaaaaa
dziewczyno co ty wymyślasz? jaka ciąża? nie umiesz czytać ZE ZROZUMIENIEM instrukcji obsługi testu? chyba jasno jest tam napisane ze po uplywie jakiegoś czasu wynik jest nieważny.... FAŁSZ: Jeśli wynik pozytywny pojawi się po kilku godzinach od zrobienia testu, istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży Na każdym teście ciążowym jest podany czas, po którym nie należy go odczytywać. Jest to ważna informacja, bowiem po upływie kilku godzin, w teście mogą zachodzić reakcje chemiczne, które mogą zafałszować wynik. Dlatego też, wykonując test, należy ściśle przestrzegać instrukcji zamieszczonej na opakowaniu. czytać ze zrozumieniem nie potrafią a za seks sie biorą OBY TAK DALEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijkaaa
To znowu ja. Może przyda się podsumowanie tej historii dla dziewczyn, które będą w podobnej sytuacji jak ja. Otóż mój okres przyszedł, fakt faktem cykl trwał 65dni. Obeszło się bez sztucznego wywołania okresu. Po prostu wszystko było spowodowane tym, że schudłam i stresowałam się niesamowicie możliwą ciążą. Jeśli testy 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce (czy to wieczorem czy rano) pokazuje wam jedną kreskę, to NIE JESTEŚCIE W CIĄŻY. Nie ma innej opcji. Nie ma co panikować, bo tylko opóźnicie owulację i tyle będzie z tego, że będziecie musiały dalej się stresować, ze okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszej ciąży była druga kreska bledsza i teraz mam 4 letnią córeczkę, parę dni temu zrobiłam test druga kreska bledsza ale nie bylam pewna bo po porodzie z dołem miałam problemy, powtórzyłam test z krwi no i jestem juz ponad 2 tyg w ciąży, więc jak kreseczka druga się pojawi ale w przeciągu tych 5 minut to oczywiście gwarantowany dzidzius ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie zrobiłam test ciążowy dzis rano jak tylko wstalam wyszla jedna kreska na to ze nie jestem w ciazy ale po pewnym czasie pojawila sie druga bardzo ale to bardzo niewidoczna , jak przechylilam test bylo cos tam widac. Czy to oznacza ze jednak moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to oznacza, że test po odczytaniu wyniku się wyrzuca, a nie ogląda pod każdym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze jak byk ze wynik wazny 5 minut , a nie po jakims czasie, godzinie itp-=nie przedłuzajcie tego, po cos jest instrukcja na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptosia
wtam wszystke przyszłe mamune jestem tu nowa ależ wczoraj przedczoraj zrobłam test paskowy cazowy bardzo słaba kreska wyterzałam aż wzroczek na nim mam watplwosc czy to caza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaacja
W listopadzie nie mialam miesiaczki zrobilam 4testy i na kazdym z nich wyszly 2 kreski tylko jedna blada teraz w grudniu dostalam@i nie wiem czy moge byc w ciazy czy nie co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam stary temat z trwogą. Trwogą dotyczącą głupoty innych kobiet. Autorka pisze o konkretnych sytuacjach, wie kiedy uprawiala seks, a te jej wciskają ciążę. :O Zawsze na moich testach wychodziły dwie grube mocne kreski. Bez czekania. Testy robiłam w rozsądnych terminach, według instrukcji. Kobiety robią je jak chcą, odczytują jak chcą i trafiają....na kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aakacja czy jak tam. Ściemniasz. W listopadzie wyszły ci cztery pozytywne testy, jest grudzień, a ty beztrosko nie udałaś się do lekarza....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaacja
Bylam u lekarza powiedzial ze moze to jest wczesna ciaza i kazal mi za miesiac przyjsc. Ale dostalam@ i wydaje mi sie ze to nie moze byc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mi wyszly dwie kreski na tescie bylam we wczesnej ciazy,lekarz mnie zbadal, pokazal pęcherzyk ciążowy, p przepisał witaminy, skierowanie na wyniki i kaZał wrócić za trzy tyg. Sciemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaacja
Nie sciemniam. Mialam miec@ 14 listopada i bylam u gin i badal mnie i powiedzial mi ze moze byc wczesna ciaza i jeszcze nie widac powiedzial ze macica jest powiekszona ale nic nie widac na usg kazal mi brac luteine i kazal po miesiacu przyjsc. I tera na dniach ide do gin . wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test wyszedł a czułe usg dopochwowe nic nie wykazało. Nawet pęcherzyka? I po co luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaacja
A tak wgl w pierszej ciazy mialam podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaacja
Tak nic nie wykazalo. Poniewaz mialam podobna sytuacje w pierszej ciazy i tez mialam problemy z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robil ci usg dopochwowe? Co bylo widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test jest wiarygodny ok 3-tyg po stosunku, po terminie spodziewanej miesiączki. Należy pamiętać, że z reguły ciaza jest starsza niż faktyczny moment zapłodnienia. Dostałas po prostu okres? Dostałas krwawienie przy prawdopodobnej ciąży i nie udałaś się do lekarza w trybie natychmiastowym tylko piszesz o tym na forum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie byl zadnego pecherzyka pokazywal mi tylko macice i pow ze jest o sporo powiekszona. Tak dostalm normalnie @ dzis dostalam . I raz mam tak jakby miesiaczke a raz jak plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy miałaś @w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×