Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakównocą

Umowa zlecenie, pomoże ktoś

Polecane posty

Gość krakównocą

Byłam zatrudniona na podstawie umowy zlecenia na czas określony do końca 2014r. W umowie jest zapis, że każda ze stron może wypowiedzieć umowę zlecenie zachowując 1- miesięczny okres wypowiedzenia. Zleceniodawca dał mi wypowiedzenie z końcem lipca, ale kazał nie przychodzić już w sierpniu. Czyli nie zachował zawartego w umowie okresu wypowiedzenia. Czy w takim przypadku należy mi się wynagrodzenie za sierpień- bo to powinnien być ten okres wypowiedzenia?? Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze swojego doświadczenia że Swiadectwo pracy powinnaś dostać 31.08.2014 roku a ostatnią wypłatę do 10.09.2014 jeśli firma ma taki zapis w regulaminie wypłat w każdym razie wypłatę za sierpień powinnaś dostać, spytaj się w kadr luv kierownika/szefa bo może masz jakiś urlop nadgodziny?? chociaż w sumie na zlecienie nie należy się urlop ale nie wiem jaką miałaś specyfikę pracy i ustalenia. Idź dopytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakównocą
Ok, dzięki. Tylko ty piszesz o umowie o pracę a to było zlecenie. Na zleceniu nie ma świadectw pracy, jak również okresu wypowiedzenia, chyba że taki zapis znajduję się w umowie a ja taki mam. Dlatego mam wątpliwości, bo rozwiązano ze mną umowę z dnia na dzień - bez jakiegoś naruszenia zasad itd., a powinni zachować okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli był taki zapis w umowie, to znaczy że go złamali. Natomiast umowa zlecenie należy do tzw. śmieciówek, więc pracodawcy zwykle nie zaprzątają sobie nim głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×