Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Dzien dobry;) Anja! jestem z toba, juz dzis ten wielki dzien;) Powodzenia. xx jakoś nie mam dziś na nic weny, nawet pisac mi sie nie chce, zajrze pozniej. xx Powodzenia na wizytach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Cześć Dziewuszki! Widzę, że dzieciaki rosną zdrowo:) Cieszę się, że po wizytach wszystko ok. x Anja trzymaj się:) Już niedługo będziesz miała swojego bąbelka przy sobie. Zazdroszczę:) x Ja czekam do poniedziałku na wynik posiewu, we wtorek do gina i zobaczę co dalej. Czeka mnie jeszcze tylko badanie na paciorkowca. Na razie jakoś staram się wytrzymać na zajęciach w szkole, ale kręgosłup daje mi już popalić niestety:/ Zbieram podpisy na indywidualny tok studiów i wtedy będę już chodzić tylko tam gdzie muszę. Dziewczyny, które już rodziły - mam pytanie:) Wczoraj wracając z uczelni miałam bardzo napięty brzuch i kilka razy poczułam taki jakby ucisk/napieranie/szczypanie (nie wiem jak to określić) na dole - tak jakby Mały mi uderzał głową w szyjkę, albo nie wiem w co... Nie wiem nawet jak to opisać, ale było to bolesne i musiałam usiąść. Czy to normalne? To z przeciążenia, zbyt długiego chodzenia czy może znak, że poród się zbliża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona oczekująca- Ty masz apetyt a mi sie nie chce jesc, ale karpatka mniam mniam :) mozna sie skusic, a na wadze prawie 15 :) Gosiaczek, Ags- ja urodzilam wlasnie 3 tygodnie wczesniej wiec nigdy nic nie wiadomo i dlatego takie podekscytowanie, a mam wrazenie, ze tez ponosze dluzej :) no i papierologia zajmie sie maz. Ostatnio go pochwalilam, ze jest taki ogarniety to normalnie urósł w oczach. Anja -jestesmy z Toba i czekamy na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja powodzenia! ;) Ale ci zazdroszcze ze to juz dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Kobietki! witam ja się z Wami z samego rana. Byłam dziś już chyba po raz ostatni zrobić krew - jakieś dziwne nazewnictwo - ale doktorka powiedziała że jak już to będzie to mogę rodzić ;) wizyta w środę :) xx Anja - dziś Twój-Wasz WIELKI dzień :) powodzenia! xx ja mam termin na 1 listopada - ale nie ukrywam że pasuje mi ostatni tydzień października ;) wiadomo, że już by się chciało mieć szkraba przy sobie i być już po wszystkim - ale dla dobra naszych pociech lepiej teraz się jeszcze trochę pomęczyć bo mimo wszystko nawet tydzień dłużej to dla nich jest dobry :) mi wczoraj w szpitalu też położna mówiła żebym pomimo cc czekała aż zacznął się skurcze bo organizm później łatwiej to wszystko znosi. Ta cesarka nie jest aż tak dużą ingerencją niby...no ale każdy przypadek też jest inny więc można sobie pogdybać ;) xx Claudina - lepiej mieć plan i wiedzieć czego można się spodziewać niż mieć w oczach przerażenie że dziecko wychodzi tam gdzie wychodzi ;) xx ona oczekująca - haha uśmiałam się z tą koszulą po kostki ;) obym nie musiała takiej brać ;) chociaż skoro będzie cc to może ich zaskoczę i wyjdę w piżamie ;) xx wczoraj się okazało że te moje mycie podłóg na czworaka i oglądanie filmów w takiej pozycji dla syna nic nie dało - on się już po prostu nie obróci...jedyną osobą która skorzystała - był nie mąż :P hehe no dobra - ja też :D xx Gosiaczek - nie ma problemu - najwyżej nie męża i jego kolegę oddeleguję bo dla mnie to już za daleko... :) xx karpatkę uwielbiam :) też ostatnio wcinałam - tato kręcił krem więc była rewelacyjna.... xx co do kilogramów - no cóż...14 na plusie ale... pocieszające jest to, że znajomi mówią że nie widać bo poszło wszystko w brzuch :) niestety cycki dalej małe - a uda też nadgoniły ;) xx Iza mój nie mąż za każdym razem jak się podnoszę w nocy żeby wstać siusiu za każdym razem się budzi i pyta gdzie idę i czy to już ;) jak mu kiedyś powiem że to już to chyba nie uwierzy ;) xx Safari - powodzenia na wizycie - daj znać jak wrócisz! xx Pałka - ja zawsze szukam weny w lodówce ;) daj znać jakby co :D xx a ja wczoraj jechałam tramwajem...pełnym ludzi...wsiadam - a tam na raz- na baczność wstało kilka osób :P haha :) ale mi było fajno-dziwnie ;) xx a poza tym mamy dziś cudowną pogodę! nie wiem jak Wam ale ja chodzę jeszcze albo w krótkim rękawku albo na sweterku...i kazdy się na mnie dziwnie patrzy bo w koło każdy już w płaszczu i szalu!!!! a mi ciągle ciepło :) xx miłego dnia Kobitki - idę na drugie śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie. Ktg standardowo i mocz. Waga +6. Mówiłam o skurczach i twardnieniu brzucha , podobno wszystko dalej tak jak ma być i pozamykane. USG nie miałam znowu :-( mam brać Magnez i odpoczywać :-) i ze macica trenuje i ze teraz tak będzie. Następna wizyta za 2 tyg. A jakby coś się działo to wcześniej przyjść :-) także luz... Jestem jakaś zmęczona niewyspana i wogóle nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dzisiaj wszystkei zyczymy powodzenia anji :) xxx iza ale fajnie ze jestes taka podekscytowana:) ja tez bym chciala urodzic troche wczesniej- w 38 tygodniu ale wlasnie tak jak mowi gosia czesto gesto jest tak ze przenosi sie ciaze :) moja kuzynka ma termin na 10 pazdziernika i jeszcze nie urodzila:) xxx ciesze sie ze u dziewczyn po wizytach wszystko ok :) xxx agagula no to fajnie ze w ostatecznym rozrachunku porodowka Ci sie spodobala:) xxx mi waga caly wczorajszy dzien pokazywala ponad 190 kg :) a wieczorem moj niemaz mnie uswaidomil ze przez przypadek ustawialm inna miare niz kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Anja powodzenia!!!!!! xxx ja też miałam wczoraj wizytę i jestem trochę przygnębiona bo Mały jest malutki ma 2300 i przybrał mi przez miesiąc tylko 300g No i cały czas myślę tak o tym a to już 37 tydzień Mam zażywać witaminy Tylko szkoda że po nich wymiotuje :/ xxx moje wyniki są super hemoglobina 12,7 mocz ok xxx wiecie co mój gin w ogóle nie zrobił mi wymazu na paciorkowca Nie miałam robionych zadnych przepływów I zastanawiam się czy w ogóle dobrze zrobiłam że do niego poszłam Ten wymaz zrobię sobie prywatnie sama i dziś jade bo znowu następne zmartwienie Tak w ogóle to ani mi nie mierzy ciśnienia ani mnie nie waży Dobrze że w domu mam ciśneiniomierz i wagę xxx Na 17 października jadę na KTG a za 2 tyg wizyta następna xxx w związku z mała wagą termin przesunął mi się na 16 listopada xxx szyjka tylko minimalnie skrócona i zamknięta Nie ma widoków na wcześniejszy poród, więc mam nadzieję ze Bąbel troszkę podrośnie xxx co do obwodu główki mój ma 31 cm tyle samo brzuszek xxx mam okropną zgagę od rana do wieczora xxx i chodź fiycznie czuję się super to sie przejęłam po wczorajszym trochę Na szczeście Mały się rusza dużo to mi rekompensuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
a Wasze Maluchy takie duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja już po wizycie ,szyjka długa,zamknięta,łożysko zdrowe ,skurczy brak dzidzia 2200 wszystko zgodnie z terminem porodu.Wyniki na paciorkowca ujemne,mocz czyściutki,co do grupy krwi powiedział że mam się nie stresować i iść z książeczka dawcy krwi.Jak to ładnie ujął na koniec pani do porodu widać się nie spieszy :/ kolejna wizyta za 3 tygodnie na ktg mogę sobie wpadać raz na tydzień za free tak dla własnego spokoju xxxx ags no z tym biletem masz rzeczywiście przechlapane a jaki koszt ewentualnego przebukowania? xxx marita nie pomogę nie miałam takich sytuacji xxxx safari widze ze wizyta jak u mnie czyli ze trzeba sie cieszyc ze jest ok xxxx nfocat niezły wynik 190 kg hi hi :) xxx karolina pamietaj o granicy błedu wagi dzidzi i sie nie martw w 3 tyg. to nawet kg moze jeszcze przybrac głowa do góry a jak nie to bedziesz miec kruszynke nadgoni po porodzie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolina spokojnie malenstwo na pewno jeszcze urosnie;) xxx Ja dzis szaleje od rana. Wyprałam juz 2 atomaty trzeci sie pierze;) posciel na dwór wywaliłam bo dzis u mnie piekne słoneczko i cieplutko. Na krótki rekawek chodze;) Biore sie tez dzis za łazienke bo mnia magda ostatnio natchneła;) xxx A na obiadek schaboszczaki z ziemniaczkami i brukselka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
gosiaczek fajnie że wszystko ok :) wiem te 300 g plus minus , ale mam nadzieję że do 3kg dobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Karolina na pewno a jak nie to ci troche gramów od Leona pozyczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ciekawe co u Anji? Ma już małą przy sobie? :D Polatałam dziś po sklepach chwilę, ( po dwóch dosłownie) i padam z nóg. Brzuch mam ogromny i coraz ciężej jest mi chodzić. A jeszcze w sobotę wybieram się po zakup kozaków na zimę, z tym że dosłownie zaliczam 2 sklepy, później kino, jakiś niezdrowy obiad i padnę na twarz. Ale to chyba będzie ostatnia okazja do tego typu "wypraw", bo później już chyba się w ogóle nie będę mogła ruszać. Wczoraj skończyliśmy szkołę rodzenia, za szybko zleciało - było super. Naprawdę mogę polecać. Dziewczyny po wizytach, bardzo się cieszę, że wszystko ok, dzieciaczki ładnie rosną, a na to kiedy zechcą wyjść już niestety nie mamy wpływu. Musimy na nie cierpliwie czekać. Ja myślę, że przed terminem nie urodzę, chociaż okaże się. Boję się tylko tego, że mój synuś będzie po prostu za duży... Na obiad dziś klopsy w sosie pomidorowym z ziemniakami. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej dziewczyny Anja powodzenia!!!:)będzie dobrze!!!i daj znac!!! mi tez nie chce sie pisać...super,ze takie duże Bąble macie i zdrowe:)ciekawe jak moja malutka?!w ogóle od wczoraj strasznie slabo sie rusza:(wieczorem glownie ja czuje. zimowa mamo,ja tez mam luteine2xdziennie pod jezyk,bo po dowcipnej jakieś uczulenie mnie zlapalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari,a twój lekarz co mówi,ze tak Malo przytylas?!ja juz mam schize od poltora miesiąca praktycznie 20,30dag przytylam. Od początku ok 8,lekarka mówi,ze Malo;/ mam nadzieje,ze mala sie rozbryka w koncu,bo stresuje mnie jej ospalosc.zbieram sie ze starsza do kina na maje:)dobrego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ja w koncu,powoli rzeczy do szpitala gromadzę,w porównaniu do Was jestem w czarnym lesie:)haha no ale juz nawet paczkę pieluszek kupilam hahaha wiecie co,uwielbiam byc w ciazy,ale trwa ona za dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium szalejesz:) Tu już chyba prawie wszystkie spakowane a Ty dopiero zaczynasz:D Najgorsze z tego wszystkiego chyba było prasowanie - niby przyjemne, bo to małe ubranka, ale nie w takich ilościach:D W tesco są wyprzedaże (przynajmniej u nas) i znów kupiłam kilka ubranek dla Małego. Za każdym razem cieszę się, że koniec prania i prasowania a co chwilę coś dochodzi:D W biedronce też są body Disneya (2pak za 20zl) takie kolorowe śliczne i też w dwie paczki się zaopatrzyłam. Nadal tylko nie mam fotelika, ale chyba kupimy maxi cosi citi, bo jest najtańszym modelem z maxi cosi, a ta firma ma dobre opinie i wyniki w testach:) A Wy jakie macie foteliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita, ja tez nie mam jeszcze fotelika. Nam ciagle w sklepach dzieciecych mowia, ze Cybexy (Cybex Aton) sa lepsze.. patrzylam Cybex 3 jest ciezszy i ma regulowany zaglowek, ale jeszcze zobaczymy, bo w sobote sa targi wiec moze cos sie trafi fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita1990 - my też bedziemy mieli fotelik z maxi cosi citi... jest mega popularny. Chciałam szukać innych, bo są też tańsze zamienniki ale szczerze mówiąc nie mam siły na jeżdżenie po tych sklepach i analizowaniu. Wózek mamy zamówiony w hurtowni i czeka na Małego :) xx Ale mi dzisiaj twardnieje brzuch... leże od rana i prawie cały czas twardy. Już popadam w lekką panikę ;P A mój P w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A mnie dzisiaj strasznie piersi bola:( no masakra jakas. I o do 2 dni jak nacisne lekko brodawke to wyciekam taki plyn konsystencji syropu. bezbarwny i lepki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dziewczyny po wizytach - gratulacje:-D Xx Karolinaaaa ja witamin tez nie bralam ale ginka ostatnio powiedziala ze powinnam na koniec. Polecila Ladyveet. Potwierdzam - sa swietne! Poczytaj w necie jak chcesz. Maja bardzo rozbudowany sklad i nie obciazaja zoladka. W aptece gemini zaplacilam 23 zl za 30 szt czyli na miesiac. No i nie martw sie:-) najwyzej przy porodzie nic nie poczujesz, zadnych boli ;-) sa plusy:-) bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Karolinna moj synek tez chyba bedzie niezbyt duzy. Na ostatniej wizycie przed tym szpitalem ginka na usg mi powiedziala ze dziecko wazy ok 1800 i sie pytala czy ja sie moze nie pomylilam jak podawalam im date ostatniej miesiaczki ... Ona mi tego nie powiedziala ale widzialam po niej ze chyba sie dziwila ze dziecko 2kg nawet nie ma. Tez sie troche zmartwilam ale nie wiem moze jeszcze nadgoni. Ja przytylam 5kg ale w moim przypadku to raczej dobrze ze nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinaaa, ja tam licze, ze moja Emi bedzie mala, wcale bym sie nie obrazila ;). Waga urodzeniowa i tak nijak ma sie do pozniejszego rozwoju. xxxxx Marita ja mam takie uklucia w cipce juz od dawna. To maluch naciska na szyjke. Fotelik mam maxi ciosi cabriofix z baza. Ciesze sie z tej bazy, bo zaoszczedzi mi sporo czasu, a przy moim Bartku kazda sekunda sie liczy ;) xxxxx Anja, daj znac jak tylko bedziesz mogla! xxxxx Repetytorium uuuu progres jest ;) :) Moja mala tez sie dzis slabo rusza. Polozna mowi, zeby bylo przynajmniej 10 ruchow na 12 godzin a jest wiecej, wiec pewnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz tak mowimy co kogo boli, to ja sie pozale, ze mnie cipka straaaaasznie dzis boli :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Marita jeszcze ja nie jestem spakowana :D także repetytorium nie jest sama, a co gorsza to jeszcze nie mam wszystkiego co mi potrzeba xxx dziewczyny dzięki :) Tak to nie mówię nikomu o moich niepokojach , w ogóle to prawie nigdy nie mówie , ale tutaj tyle kobiet co mnie rozumie, także jestem zobowiązana :D xxx Andzik ja taką bezbarwną lepką wydzielinę mam od okolo 4/5 miesiąca a teraz Potem taka żóltawa byla od 7 w prawej tylko piersi a teraz mam w obydwóch Strasznie wczesnie u mnie się pojawila xxx Agagula spróbuję tych Mam nazieję że pomogą a nie odwrotnie xxx magdalena ja mam plus 12 kg Wydaje mi się że to tak średnio i tak myślalam że z pól kilo Maly przybierze Najważniejsze zdrowie i trzymam się tego że nadgoni :) xxx Ags mój to ma 10 ruchów na godzinę :D dostaję w pęcherz , wątrobę , żebra Ale tak się już przyzwyczailam że wpadam w panikę jak dużej się nie rusza W ogóle ostatnio to się boję o wszystko To ostatnio to jakoś od 2 dni :D xxx też mam napinania brzucha czego nienawidzę i co raz mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium lekarz nic o wadze nie mówił ze za mało czy coś. Mała na każdym usg rosła tak jak powinna więc skoro dzidzia rośnie to my nie musimy na siłę w siebie wpychac. Ostatnio w 2 tygodnie przytyłam 90dkg i od początku co wizyta miałam coś więcej wiec ważne ze przybieram i ze mała w normie :-) Xxx A pochwale się z naszego niezdecydowaia przerabiania jadalni w pokoik niuni itd nic jie zostalo i ostatecznie wszystko zmieniliśmy. Zamówiliśmy najtańsze łóżko na eBay byle na ten sam rozmiar materacy i nie mamy teraz pięknych szerokich mięciutkich boków ale mogliśmy dać łóżko w druga stronę i nasza sypialnia sporo się powiększyła. Cały pokoik małej przenieśliśmy do nas i będę miała ja blisko pod ręką bez problemu ze w nocy ma spać w wózku a w dzień u siebie. Będzie na początek u nas od razu w łóżeczku :-) Xxx Gosia super ze u was też wszystko dobrze Xxx My dziś po Mc Donaldzie. Korzystam póki jeszcze mogę pójść trochę byle czego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się martwicie małą wagą a ja dużą:P Ważne, że dzieciaczki zdrowe ;) Mam nadzieję, że Wasze nadgonią a mój przystopuje :P Czy Wy też cały dzień myślicie o Anji?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×