Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Martyna8
Anja czop moze byc bezbarwny, lub podbarwiony krwia np rozowy, badz z nitkami krwi.. ale przedewszystkim ma konsynstencje galaretki, wiec to raczej nie to.. jesli odejdzie bezbarwny to mozliwe ze do porodu jeszcze ho ho.. ale jesli jest podbarwiony krwia, badz z nitkami krwi to przewaznie, choc pewnie nie zawsze, porod zbliza sie wielkimi krokami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Moze odejsc raz a porzadnie, a moze tez odchodzic po kawalku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny ale ten dzien sie wlecze:-/ jeszcze tyle czasu do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Stokrota, serdeczne gratulacje, jesteś wielka!!!!!! Bardzo bym chciała też już przywitać córeczkę (a propos, mąż ciągle się nie zgadza na Kalinę, poradźcie cos...). Jesteś superbabka, więc ogarniesz temat, tylko jak pisały dziewczyny pogódź się z tym, że po cc jest inaczej i potrzbeujesz więcej troski i pomocy. Pozwól się odciążyć i spokojnie dojdź do siebie. Są dziewczyny, które po sn dochodzą do siebie tygodniami, a co mówić po operacji!!!! Miałaś rozcinane wszystkie powłoki brzucha itp., masz prawo chodzić jak Quasimodo i czuć się kiepsko, a dzieciaki tez muszą się nauczyć, że mama nie zawsze jest hej ho do przodu, czasem też musi mieć trochę luzu... Xxxx Anja, trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego, szybkiego i łatwego:))) Xxxx Mam wózek Bebecar, po koleżance. Zaletą jego są gumowe kółka i to, że się stelaż superskłada. Naprawdę jest niewielki w bagażniku, w porównaniu z Bebe confortem, który miałam kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz;/ niedawno dopiero wróciłam, cały dzień gdzieś latałam.Oczywiście poł dnia spędziłam na zakupach w mieście i w galerii;/ Kupiłam kurtkę, nie jestem do konca zadowolona,ale z braku laku może być. Najpirw kupiłam bluzę, tak jak doradzała mi Iza,ale po 2 h pojechałam wymienic na kurtkę, bo stwierdziłam ze nie bede się przecież ciągle na sportowo ubierac. Kupiłam tez 2 staniki. Jeden typowo do karmienia z odpinanymi klapami,a drugi taki sportowy, 2bluzki i pare kosmetyków. Niby nie duzo ale co sie nachodziłam to się nachodziłam, a spocona byłam jak pies;/ Potem pojechałam do teściowej i tak się zasiedziałam bo sie zagadałysmy. Dała mi swieze rybki bo teściu dziś miał szczesliwy dzien i nałowił;d Teraz siedze i muszę się pobyczyc. Jutro rano trzeba wstac bo muszę jechac zrobic krew i mocz. Coś czuję ze bede dzis spala jak zabita;d Jak tak patrze na te wszystkie papiery które musimy załatwic po porodzie to mnie skręca.Zawsze robią pod góre, jakbysmy miały miliony odbierac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
dziewczynki ja juz po wizycie z mala ok wazy 2830g rusza sie fika jest sliczna ,,,,, czy wam gin mierzy przepływy na kazdej wizycie z usg.... u mnie było mierzone tylko na połówkowym,,, i teraz ide na 3 dni do szpitala aby je zmierzyc,,,, i puchne stopy i dlonie mi puchna i chce mnie przez 3 dni poobserwowac...wiecie ile przytylam? 28kg,,,duzo ale przed ciaza sie odchudzalam i to byl chyba efekt yo-yo mam stracha czy wszystko jest ok,,,ale lozysko i stopnia mala przybiera to wszystko jest chyba dobrze...szyjka ma 28mm 2 tygodnie temu miala 35mm jutro zaczynam 35 tydzien....troche mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Kita super ze z dzidzia wszystko ok.. moja wczoraj wazyla 2800g a mamy roznice jednego dnia, wiec duze dzieci nam sie zapowiadaja :-) Moj gin jak jestem u niego prywatnie to zawsze robi te przeplywy.. teraz co 2 tyg mam do niego przyjezdzac wlasnie na te przeplywy.. Nie wiem tylko jak to liczysz ze piszesz ze od jutra zaczynasz 35 tydzien? Ja mam teraz 34t3d.. wiec leci mi 35 tydzien juz.. a termin mam dzien pozniej niz ty 15.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
kita super ze u córci wszystko dobrze i zdrowo rośnie. waga sie az tak nie przejmuj, po porodzie bedziemy na diecie xx dziewczyny znalazłam chyba wózek dla siebie. na tej stronie co podam pisze że waży tylko 8kg ale gdzie indziej znalazłam że 10kg ale tak czy inaczej chyba najlżejszy na rynku i ma raczej dobre opinie http://www.sklep-smile.pl/babyactive-elipso-fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Magdalenkamz-jezeli masz prawi do wyboru fotelika to polecam maxi-cosi, maja dobre wyniki w testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej! Leze juz w lozku bo padlam. Dopiero wrocilismy do domu... Xx Gratuluje zdrowych i duzych Szkrabulkow! Xx Stokrotka pisz ile chcesz - my i tak jestesmy z Ciebie dumne:-) Xx Anja - wszystko bedzie dobrze! To juz jutro:-) sprobuj dzis sie wyspac, odpoczac...jestem cala soba przy Tobie:-* Xx Zostalo mi 25 dni... Xx Ona oczekujaca - bylam:-) okazalo sie ze znowu trafilam do szkoly rodzenia;-) prowadzila polozna-laktacyjna ktora pracuje na Klinicznej:-) jutro o 15 zwiedzamy szpital:-) chce nam pokazac wszystko:-) :-D A jak nie urodze do poniedzialku to ide na zajecia typowe o cc:-) bo to niby wszystko inaczej jest. Wiec jestem happy:-D Xx Przepraszam ze pisze ogolnie i jak potluczona ale sil mi brak;-) Xx Magda ja mam wozek firmy Skrzat model Capri:-) morski oczywiscie:-D caly zestaw jest tani:-) ja kupilam z ogloszenia, na gwarancji, z faktura w stanie idealnym caly kpl za 350 zl:-) Jest super :-) Xx Wiecie co...do 8 miesiaca to mi czas polecial - az za szybko... Ale teraz! Masakra...czas stanal w miejscu i na dodatek uciska na pecherz;-) Xx Kolorowych Kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej melduje sie po wizycie;-) Synus wazy juz 3300kg:-) calkiem sporo;-) jaki dlugi nie wiem bo doktorek nie mierzyl go. Maly jest juz niziutko i szyjka tez juz sie skrucila. czyli cos sie ruszylo. mam nadzieje ze w pazdzierniku urodzimy. Doktorek pobral tez wymaz na paciorkowca i jutro jade zawiezc probki do labo i przy okazji zrobie badanie krwi i moczu. i doktorek powiedzial ze jak uda urodzic sie w pazdzierniku to moze nie bedzie maly mial 4kg;-) no i za 2 tyg kolejna wizyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A i u nas 36t1d ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że po wizytach wszystko ok;) Dzieciaczki juz takie duze, niedługo będą z nami;) xx zycze wam kolorowych snów, ja ide myju i lulu;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kita super ze u ciebie tez wszystko wporzadku po wizycie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Hej, Jeju dzis juz sroda!!! Za dwie godziny mam dzwonic do lekarza i dowiem sie czy dzis czy jutro mam do szpitala.....ale mam stresa,.bardzo sie denerwuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Andzik, duzy Synus Ci sie szykuje :-) zdrowo rosnie chlopaczek:--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja trzymamy kciuki za ciebie i maluszka! :) Xxx My nie spimy juz od 6.45, zjedlismy z synciem sniadanko a ja wlasnie koncze obiad na dzis:) bedzie z głowy przynajmniej:) Spokojnego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Andzik no to synus ci ladnie urosl :) Bedzie co nosic...super Xx Anja nie boj sie tego szpitala. Ja jak uslyszalam od swojej ginki zebym lepiej poszla na obserwacje do szpitala to bylam w szoku, w gabinecie wytrzymalam a potem w aucie plakalam ze strachu jak glupia a niepotrzebnie bo nie bylo zle a nawet calkiem dobrze. Xx Ja tez juz po sniadanku. Zrobilam sobie nalesniczki z dzemem truskawkowym i tak pojadlam ze teraz leze i odpoczywam:) Dzis planuje umyc powolutku cala lazienke. Nie jest duza ale troche poschylac sie trzeba, a najwyzej bede robic przerwy. Xx Dzieki za podpowiedz z.tym Skrzatem. Pozniej zobacze co to za.wozeczek i czy nie jest za.ciezki bo dla mnie waga jest na pierwszym miejscu wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, rosna nam Maluszki :) Mi sie dopiero co snilo, ze mi czop odszedl i zaczelam rodzic i bylam przestraszona, bo za wczesnie.. za duzo sie naczytalam wczoraj. Dzisiaj w nocy 5 razy wstawalamna siusiu :-o. Mam plan zrobic pomidorowke, ale mi sie nie chce z domu wychodzic. Anja - powodzenia! Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Anja, niech moc bedzie z Tobą:))))) daj znac czy jedziesz czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Agagula sprawdzilam na allegro ten wozek i wszystko ok poza ta waga wlasnie. 17kg to za duzo. Czy dalabys rade ten wozek wtargac na 4 pietro bo ja bym sie chyba az tak nie chciala meczyc. Chociaz cena fajna to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Magdalenka, ja bylam w szpitalu dwa razy i te nie wspominam tego zle, ale teraz ide tam juz zupelnie po cos innego :-) boje sie cc, boje sie zeby z mala bylo wszystko ok. Boje sie tego ze nie bede w stanie sie nia zajmowac, chociaz psychicznie nastawiam sie ze po 12h wstane i bede mogla robic wszystko sama. No ale zobaczymy jak bedxie.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, a co lekarz mówił jak Leon jednak by sie do terminu nie urodził i miałby ponad 4 kg? Będziesz i tak wtedy go rodzic sn czy skieruje Cię na cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, pamiętaj ze chłopa masz ze sobą, bedzie Ci pomogła, wspierał Cię, glowa do góry wszystko bedzie git:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dziewczyny po wizytach super ze dzieciaczki zdrowo rosna:) xxx anja- nadal trzymam kciuki :) xxx stokrota wielkie gratulacje :D xxx magda wiekszosc wozkow wielofunkcyjnych bedzie wazyc ok 12, 13 kg, wiec najlepiej kupic w miare tani wozek do czasu kiedy dziecko nie bedzie korzystac ze spacerowki i wtedy lekka spacerowke sobie sprawic:) xxx u mnie wczoraj byla awantura z niemezem i sie nie odzywamy :/ swietnie.... xxx remont sie ciagnie i juz mam go dosyc bo burdel w domu mnie irytuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej:-) Anja - kciuki mocno scisniete:-) powodzenia! Xx Magda - rano niemaz zniesie mi do przed praca na dol a po pracy do domu. Mieszkam na 3p. Bede wyjmowac tylko gondole ewentualnie bo wygodnie bedzie do wnoszenia wlasnie:-) Xx Nfocat tez ostatnio sie popstrykalam z moim nie moim mezem ale my sie umowilismy kiedys wlasnie po klotni ze zycie jest za krotkie i jak juz sie kladziemy spac to musimy sie przytulic i wybaczyc...ale latwo z tymi panami to my nie mamy ;-) trzymaj sie:-) Xx Ja dzis jade zwiedzac porodowke:-) Xx Milego i jeszcze raz gratki po udanych wizytach:-) Xx 24 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Ja juz od rana byłam w labo na krwi. Oczywiście zaspałam potem szybko sie szykowałam i biegusiem. Cała noc wstrzymywałam siku, ale juz o 6 nie mogłam wytrzymac i musiałam na spiocha trafiac w pojemniczek;d xx teraz wcinam sniadanko, a zaraz ide wstawic sobie zupkę. Dzis na obiad mam kapusniak;d xx Anja daj znać koniecznie! trzymam kciuki:* xx Mam zamiar dziś troche posprzatac i ogarnąc w sypialni tak zeby mozna było w sobotę rozłożyc łóżeczko;) xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;) xx Andzik wow całkowicie konkretny synku już ;) supcio ;) xx Kita, Martyna - super że maluszki rosną i to aż tak hehe xx gośćANja trzymam za Ciebie dziś kciuki, cały czas i bez przerwy :) nic się nie bój, dasz radę :) xx magdalenka ten wózio co wrzuciłaś link jest śliczny, i jeśli spełnia oczekiwania to bym go brała :) ale tak jak nfocat mówi zastanów się nad jeszcze jednym - czy jak synus zacznie siedzieć to w przyszłym roku będziesz kupować małą, leciutka spacerówkę ? bo jak tak to w sensie kasy za wóżek będziesz bardzo stratna, ale jeśli będziesz używać spacerówki z wózka to na Twoim miejscu bym brała :) xx Agagula 25 ? jej jej jej chyba mnie zazdrość dopada :P mi też czas stanął w miejscu i stoi :D xx Malwi powiem ci jak nam mówili że u nas w szpitalu się dzieje jak trafiasz na porodówkę - czyli że najpierw robią USg i ważą dziecko, ale w ostatnich tygodniach granicą błędu może być aż pół kilko, bo dziecko ułożone nisko nie da się już tak dokładnie zważyć. Więc mierzą miednicę (od przodu do tyłu ) nie bokiem i na tej podstawie oceniają czy cc czy sn., ciągle mając w pamięci 500 gram możliwej rozpiętności. Dają kobiecie spróbować urodzić sn, ale tylko do pewnego momentu i kobieta przechodzi przez nie całą 1 fazę porodu, jeśli poród następuje za wolno, to znak że dziecko ma za duży problem z wejściem w ujście szyjki i wtedy nie czekają aż zejdzie niżej bo na cc może byc za późno tylko trafiasz od razu na blok na cc. Ale szansa na poród sn jest :) ty chciałabyś spróbować sn czy raczej już myślisz o cc ?? xx promyczek o rany - 5 razy ?? podziwiam :D xx nfocat he nie dziewie się, my też mieliśmy mały kryzys w zeszłym tyg, bo tu wszyscy każą już czekać, sił coraz mniej a oni nie rozumieją że mało tego że oni pomalują i skończą to mu oprócz szykowania rzeczy dla dziecka musimy jeszcze kurde posprzątać i to spory syf :) mój jeszcze o tydzień się przedłużył bpo nie mąż był chory, a stan mojej cierpliwości był wystawiony na naprawdę ciężką próbę hehe - dacie radę, to już końcówka :D xx a my dzis mamy wizytę i już nie mogę się doczekać - jak zawsze hehe a miałam mieć w zeszłym tyg a że byłam chora to nie byłam i jestem ogromnie ciekawa ile ta moja pyśka waży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×