Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

hej natalia no kocha kocha na pewno i zrobil mamusi prezencik :-) xx dziewczyny dzieki za slowa otuchy przy diecie a ze spacerami tak rozkrecilam sie hehe nadal mnie nie ktore babska wkurzaja jak sie mijamy wozkami a one mnie i bartusia w nosidelku tak mierza jakbym dziecku krzywde robila ale chwilowo sie wkurze a potem ide spokojnie dalej . chodzimy codziennie po 1,5-2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja:-) Natka wszystkiego cudownego! Xx Madzia - wytrzymaj!:-) Xx Anja - wiadomosc od Hanci- Mamo! jestes cudowna, wspaniala, kochana, niezastapiona, jedyna w swoim rodzaju, opiekuncza, serdeczna a w Twoich ramionach jest mi najlepiej i czuje sie bezpieczna! Hania zadzwonila do mnie na kota i kazala Ci to przekazac:-) Xx A ja juz mam siebie samej dosyc - ciagle cos:-( teraz wyskoczyl mi ropien na posladku...kurde nawet siedziec nie moge a przy Mieszku coraz wiecej pracy bo taki jakis marudny sie zrobil:-( ide dzis z nim na kontrole... Xx Przepraszam ze tylko tyle i nie do kazdej odpisalam ale musze sie streszczac bo do chirurga jeszcze ide:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula, az sie poryczałam czytajac Twoj wpis. DZIEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Anja Agagula powiedziała juz wszystko co mogła a skoro telefon na kota był to na pewno nie klamie!! Xxx Natka ja 24. A Tobie wszystkiego najlepszego oczywiście ispełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja no jak sie juz ma takiego kota to trzeba odbierac te ,,telefonowe wiadomosci,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie na spacerze , byłam tez w zusie załatwić sprawę z naszym ubezpieczeniem i wziąć od nich zaświadczenie o składach zdrowotnych do becikowego. Czy jest jeszcze ktoś kto nie złożył jeszcze o becikowe :) czy tylko mi się tak spieszy. XX Dziewczyny Tak Dziś Pięknie Grzeje Słońce. Siedzę na ławce chwile odpoczywam w słońcu i spadam zaraz do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Natalia sto lat!!!! Pieknie te imprezki ogarniasz. Ja nie dalabym rady. xxxx Andzik, my to chyba sobie jakies wirusy podsylamy, bo ja przez gardlo we wtorek na antybiotyku i sterydach wyladowalam. Bylo juz tak kiepsko, ze ani jesc ani nawet sliny przelknac nie moglam :( Oby nam to chorobsko odpuscilo wreszcie. xxxxx Anja, no to jak Hania tak do kota mowila to tak byc musi!!! xxxxx Agagula, ja mam wrazenie, ze sie cala sypie po tej ciazy. Od lat mie chorowalam a teraz ciagle cos. Miesio opalony??? xxxxx Malwi, moja butli nawet ssac nie chce i tez mamy taki zwiazek jak Ty z Marysia ;) Tyle, ze ja i tak nie mam z kim jej w ciagu dnia zostawic, wiec zadna strata ;) xxxxx Magda, Ty te babska zlewaj. Mnie to strasznie wkurza, ze w Polsce ludzie tak cudzych spraw pilnuja :/. Chociaz tu sie ewenementy tez trafiaja i ostatnio mialam sytuacje z babka, bo moj Bartek sie na dosc wysoki mur wdrapal a ta sie na mnie gapi i łepetyna kreci. Powiedzialam jej, zeby sie tak na mnie nie patrzyla bo to nie ja na tym murze siedze ;) xxxxx My

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Andzik, Ags dużo zdrówka, Teraz co chwilę słyszę, że ktoś chory. Magda powodzenia na diecie, ja bym nie dała rady, serio podziwiam. Na spacerku też oczywiście byliśmy, normalnie wiosna za oknem, cudownie :) Izuś co u Ciebie? Agagula uśmiałam Cię, jak zwykle z resztą z Twoich postów. Potrafisz wesprzeć na duchu ;) Anja skarbie jesteś cudowną mamą, dajesz z siebie 100%, jesteś po prostu zmęczona, jeszcze chwilka, odpoczniesz, zrelaksujesz się, zaświeci słońce i od razu świat nabierze różowych barw. Głowa do góry. I dziewczyno gdzie Ty jesteś gruba? Wyglądasz rewelacyjnie, serio. Ależ te nasze dzieciaki są fajowskie :******* Buziaki i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska - chociaz cos mi wychodzi;-) Xx Ags kobieto wracaj do zdrowia! Wiem jak cierpisz bo kilka lat temu wycinali mi migdalki...nie moglam jesc-to byla kara:-) Xx Ja po ciazy ciagle cos...teraz mi za przeproszeniem d...e nacieli! No zesz kurza noga! Jutro zas kontrola:-( Xx Miecho dostal skierowanie do neurologa, rechabilitacje i na krew...kuzwa...kazdy go ogladal juz 100 razy i dopiero jak poszlam specjalnie powiedziec ze wg mnie jest jakis krzywy-wygiety przyznano mi racje! A ta glupia polozna stwierdzila ze nie ma prostych dzieci :O zalamka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula porażka totalna! Co ci ludzie robią w służbie zdrowia??? Powiedz u Twojego Mieszka chodzi może o asymetrię? Syn mojej kumpeli to miał i też chodzili na rehabilitację. Po jakiś 15 spotkaniach już wszystko było ok. Także u Was też na pewno będzie dobrze. My też jesteśmy po pierwszych ćwiczeniach z rehabilitantką. Wczoraj byliśmy. Mówiła że powinno nam szybko pójść z umocnieniem Michała, ale jak będzie okaże się "w praniu". Natalia zapomniałam, Sto lat w szczęściu i pomyślności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska on jak lezy na plecach - zazwyczaj na golaska to zaija sie w ,,rogala,, tak jakby z prawej strony byl bardziej wypukly a z lewej wklesly...w ciuchach tego nie widac. Polozna to wogole nic nie zauwazyla - ja jej pokazuje bok a ona mowi ze ma ladna skore i uczulenia nie widac!? I przy ubieraniu lewa reka jest tak spieta ze szok. A przy zabawie luzik... Xx Mieszko sie sam obkrecil z brzusia na plecy:-D a jak sie przy tym smial:-) Xx Jak Wam mija tlusty czwartek mamuski?:-) Ja zjadlam rano paczka a teraz dostalam miche faworkow nietesciowki:-D pycha:-) mam jeszcze skitranego paczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula jak wspominałaś o tych paczkach to aż mi się ślina w buzi nazbierało. Ja nawet dzis paczka na oczy nie widziałam i mężowi kazałam najeść się w pracy żeby mnie nie denerwować tylko jak wrócił to pochwalił się ze zjadł 8. Ale on to może bo szcześciaz należy do tych co mogą jeść tonami i nie przytyja. XX Agagula oczywiście masakra z ta położna szkoda ze na taką trafiłaś. Teraz poćwiczycie i będzie dobrze. A co do służby zdrowia to masakra co się dzieje. Oglądałam wydarzenia i było ze odeslali ze szpitala chłopca z zapaleniem oskrzeli chyba czy płuc i dziecko w domu 1.5 roczne zmarło ....ta matka płacząca no coś strasznego. XX Bartek dziś jeszcze wcześniej zasnął bo już od godziny śpi nie wiem czym się tak zmeczył. XX Aga wiem wiem zlewam te baby tylko tak jak pisałam chwilowo mnie szlak trafia a potem pier. Dziele to i idę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej jestem Babcia miala piekny pogrzeb. i piekna pogoda byla. xxx odebralam wyniki krwi i z nich wynika ze mam anemie. w sobote mam gina to mu pokaze te wyniki. xxx maly w ciagu dnia spal tylko godzine. i padl juz o 19.30 xxx i w koncu wyszlismy na dwor. brakowalo mi spacerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Agagula z tego co opisujesz wyglada na asymetrie, zobaczymy co powie neurolog. Ale spokojnie wszystko jest do wycwiczenia. Magda ja tez kazalam mezowi zjesc pączki w pracy. Nie ruszylam dzis ani jednego, a uwielbiam je na maxa. Andzik tez kiedys zmagalam sie z anemia. Baaardzo meczaca choroba. Dwukrotnie wyladowalam w szpitalu. Czlowiek nie ma sily na nic. Z trudem udawalo mi sie wejsc na 2 pietro. pewnie ten przedluzajacy sie okres jest jedna z przyczyn. Musisz jesc duzo zelaza, pewnie dostaniesz tabletki i szybciutko odzyskasz sily. Trzymaj sie cieplo i moze troszke bardziej sie oszczedzaj chwilowo z obowiazkami domowymi. Dobrej nocy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik super ze babcia miała taki ładny Pogrzeb i pogodę. Mój jeden dziadek tez zmarł jakoś w lutym i tez miał właśnie śliczne słońce na pogrzebie i bardzo się cieszylismy bo kochał naturę słońce i chodzenie z babcia na działki aah łezki napływają do oczu jak sobie o Nim pomyślę XX Andzik ja anemii nigdy nie miałam ale moja mama ma prawie całe życie taki ma organizm w czasie okresu to prawie po ścianach chodzi bo ma bardzo obfite miesiączki ale u ciebie na pewno żelazo pomoże. Jedz dużo witaminek i tak jak dziewczyny piszą oszczędzaj się kochana Teraz XX Bartek spał od około 19 stej do 2 jestem zadowolona. Nakarmilam go i śpi dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki u nas wczoraj niewesoło, Asia pod wieczór zaczela wymiotować!!!:(nie uewac,tylko normalnie wymiotowala,torsje i te spr.starsza corcie zabral dziadek na noc,na wypadek gdybysmy mieli na izbę jechac. Maz chcial jechac,ale jak popatrzylam,ze mala wesoa,bawi sie gaworzy,to powiedzialam,ze na razie poobserwujemy i jak sie powtórzy raz,czy dwa pojedziemy. Od 21 do 2.30spala,nakarmilam ja na spiocha ponosilam i teraz czuwam. Kurde z dzieciakami to ciągle cos. Tak sie zastanawiam od czego,by miala niestrawnosc?!zjadlam kilka faworków domowej roboty,moze od tego:(?także nam tlusty czw wyszedl bokiem:( xxxxxx Andzik wyrazy współczucia z powodu Babci!!!no i fajnie,ze pogoda byla piękna,wtedy czlowiekowi troche lżej na sercu... a co gin ci mowil na temat tych przedkuzajacych sie okresów????pewnie od tego masz anemie...moze powinnaś hormony sobie zbadać????bo to normalne nie jest. Jak karmilam starsza,na skutek rozchwianej gospodarki hormonalnej przez to,mialam 2xw miesiącu okres,albo raz a trwal Np 10/12dni:/pozniej dostalam mega krwotoku,ze aż na IP wyladowalam!mega ilosc lekow przeciwkrwotocznych bleeeeee no i.lekarze sie bali,ze mi po lekach nie przejdzie. Na szczęście pomoglo. Zdiagnozuj to,bo nie ma żartów! xxxxx Natalka sto lat:)przede wszystkim zdrowia i rodosci z macierzyństwa:) xxxxx Ags to sie narobilo!!!!kurcze,a niby antybiotyk nie byl potrzebny!!!:(a jak mala,kontrolowałaś te przyrosty wagi?? xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula tez mialam kiedyś wrzoda na tylku,i tez sie skonczylo wizyta u chirurga,nie zazdroszcze....to ta pogoda teraz taka,ze bakcyli pełno i świństwa sie ludzi czepiają! A moze z Mieszkiem na basen idz?to super spr dla dzieci z asymetria lub napięciem???!!będzie dobrze,wszystko do wycwiczenia i wyprostowania! xxxxxx Anja kurcze Glowa do góry!!!no i chyba z ta waga przesadzasz,ja mam 169cm i waze 62,5kg i czuje sie jakoś chudawo!!!juz chudnac nie chce! A co.alergolog mówi o Hani?robiliście jakieś badania ige, usg brzuszka czy chocby morfologie?czy tylko tak bez sensu gada bez podstawy żadnej??? Trzymaj sie kochana,jak pisalam moja starsza nie spala ot tak sobie,także wspolczuje. Na pocieszenie powiem,ze szybko sie zapomina o tym zmęczeniu:) xxxxxxx Magda powodzenia z dieta!!!!no i nie przejmuj sie ludźmi. Kurcze a na którym pietrze mieszkasz??? Bo powiem szczerze,ze ja wolalabym raz ztaszczyc ten wózek i pojsc na2godz spacer wózkiem,niż dźwigać fotelik!ja wyjdę z fotelikiem Np do sklepu czy cos,to ledwo mam sile go pozniej nieść. A ost.winda byla popsuta i z 6pietra sciagnelam wózek z mala w środku,poszlo nam to szybko i sprawnie,mam patent:) xxxccc dobra klade sie chyba,przynajmniej sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny dziekuje Wam za bardzo miłe słowa :-) Andzik, miejmy nadzieje ze żelazo pomoże na tą anemie i szybciutko wrocisz to zdrowka. xxx Agagula faktycznie Cię dopadają jakie srozne rzeczy po ciązy, ale mam nadzieje ze to już ostatnia. Myślisz ze Mieszko miał problemy ze snem wlasnie przez tą asymetrie?? xxx Hania nie miała zadnych badań, pani alergolog stwierdziła to po wygladzie jej skóry i po objawach o ktorych jej powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags jak się czujesz?? lepiej troche po tym antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej repetytorium ja chodze codziennie po 2 h na spacer, wczoraj nawet 3 wyszlo ale nie wyobrazam sobie znoszenia calej gondoli z malym w srodku z 4 pietra a windy nie mam i potem targac to naa gore musialabym byc jakas stragmenka. cala gondole z malym w domu dzwignelam to myslalam ze padne . a z nosidelkiem jest duzo prosciej i lzej bo nie dzwigam wszystkiego tylko mam ciezar rozlozony na dwie rece w jednej maly w nosidelku a w drugij zlozony stelaz wozka i schodze i luzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Andzik, dzieki. Jest duzo lepiej. Juz nawet porzadnie zeby moge umyc, bo wczesniej nawet buzi dobrze nie moglam ;). A jak Ty i Leo? Uwazaj na siebie z ta anemia. xxxx Agagula, dobrze, ze Miesio zdiagnozowany, teraz bedzie tylko lepiej :) xxxx Repetytorium, ja juz nawet nie chce nic nowego jesc, bo jak ostatnio sie kilka wieczorow pod rzad wafli w czekoladzie najadlam, to mala pozniej w nocy spac nie mogla. Przestalam sie objadac wieczorami i nocki wrocily do normy, mamy jedna nocne karmienie i spanko. Ulewanie, mam wrazenie, ze przechodzi. Wage mam sprawdzic dopiero pod koniec miesiaca. xxccc Cos, komus jeszcze mialam, ale mie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, Ty i tak silaczka jestes, ze dajesz rade codziennie nosic stelarz i fotelik z 4 pietra. Podziwiam!. Ja mam problem, zeby fotelik do samochody zaniesc a mieszkam na parterze domku i mam doslownie 10 krokow do auta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ags to wy mnie zmobilizowalyscie tak do spacerow to i dzwigac trzeba :-) a tak w ogole to jestem wam wdzieczna za to ja i bartus bo spacerki nam sie podobaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Magda w życiu bym nie dala rady nieść fotelika z dzieckiem w jednym ręku a stelarza w drugim! I to jeszcze z 4 pietra , no naprawdę silaczka jesteś :) ja mieszkam na 1 pietrze i znosze najpierw stelarz, później gondolke i na koniec wracam po dziecko :) i tak samo z powrotem, tylko w odwrotnej kolejności ;) X Ags dobrze , że już lepiej :) X Moja mała dziś przespała 10 godz bez przerwy, normalnie zaczynam się zastanawiać czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, czego sie nie robi dla naszych maluchow kochanych :). I ja sie strasznie ciesze, ze sie dalas zmobilizowac :) Moja sasiadka ma 7 miesieczna corcie i siedzi z nia non stop w domu :(. Nigdy jej na spacerze nie widzialam :(. Jedyne kiedy ja spotykam to jak z auta wysiada z zakupami. Nie raz jej proponowalam, zeby na kawe wpadla, albo ze jak nie chce isc sama na spacer to niech mi powie i sie razem przejdziemy ale nigdy nie skorzystala :(. Szkoda mi jej, bo widac, ze lekka depreche ma jak nic :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, ale Ty masz dobrze z ta Adusia Twoja. Rozpieszcza Cie normalnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł :) xx Ags - cudaśnie że już Ci lepiej :) no i że udało się umyć zęby ;) hehe :P xx Magda - oby tak dalej - świetnie sobie radzisz :) xx Anja - i jak dziś kobiecinko samopoczucie? :) xx Iza - co z Tobą? czyżbyś już głowy ścinała ;) xx Neska - tak asymetria napięciowa - właśnie doczytałam - a kolejki do specjalistów na 4 miesiące...szok! xx Repetytorium - no cóż - taka ze mnie widocznie grzesznica że muszę klęczeć za karę bo usiąść się nie da ;) dupsko rozerwane :P najgorzej jak mam Mieszka nakarmić...no ale cóż - nikt nie mówił że będzie łatwo ;) xx Anja - co do snu to nie uważam aby to jakoś Miesiowi przeszkadzało - on uwielbia spać ;) to raczej brzusio cały czas...no ale dziś było pobranie krwi - po 16 mam dzwonić do dr i mi od razu powie co i jak :) proszę kciukasy zarezerwować dla nas ;) xx Emilia - wg mnie to normalne - jak Ci dobrze przybiera to jest oki :) xx Ags - jednak muszę przyznać że łatwo jest dostać deprechę po porodzie - pomimo całego szczęścia jakie mamy na co dzień to lekko nie jest... z resztą Ty matka 2-ki dzieci wiesz sama najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
a mój synu to chyba już tylko miłością do mamusi żyje - co się przebudzi i dam mu smoczka to zasypia dalej ;) ja to dopiero zaczynam się zastanawiać czy to normalne...dobrze że badania miał robione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagula dzieki ;-) xx ags no przykro ze dziecko ma juz 7 miesiecy a sasiadka tak rzadko wychodzi , moze nie ma kto jej pomoc uswiadomic ja i tak sobie zyje w tej depresji :( xx natalia no dzieki a co do znoszenia wszystkiego na raz to musze bo mam u siebie na bloku kilku takich delikwentow ze balabym sie choc na minute zostawic np stelaz wozka bo mogly zniknac :-) xx dziewczyny a co do diety to dzis 4 dzien i jeszcze sie nie wazylam ale czuje sie lepiej, plaszcz sie zrobil jakis troszke luzniejszy wygodniejszy ;-) wiem ze na samym poczatku to pewnie utrata wody ale i tak mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj dziewczyny tez mam nadzieje ze zelazo pomoze. bo naprawde słabo sie czuje;( do tego zaczal mnie bolec strasznie prawy jajnik i przez to stresa załapałam. na szczescie jutro wizyta u doktorka.normalnie juz nie moge sie doczekac. xxx U nas pogoda mega wiosenna wiec bylismy na spacerku. teraz mały spi ale co jakis czas buzi sie z mega płaczem. podejrzewan ze to moze byc spowodowane brakiem kupki od wczoraj. a boczki ida masakrycznie. xxx Magda podziwiam cie za wytrwalosc w diecie. padła bym juz dawno;) xxx Ags dobrze ze juz ci lepiej;) u nas tez juz dobrze ale jeszcze inhaluje malego. ja tez juz sie dobrze czuje nie liczac tego oslabienia. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×