Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

claudina wiem pamietam dziekuje. no trzymam sie, mam mniej sil ale daje rade . i tak balam sie ze bedzie zle tak jak za pierwszym razem ...bole glowy wieczorem nerwy itd a teraz jest jakos lzej nawet jak wieczorem mnie ssie zoladek masakrycznie to jestem spokojna bo wiem ze musze...przeciez mam dziecko w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Magda, super ze kupiłaś chustę, na bank będziesz zadowolona. Ja wczoraj miałam ważne spotkanie w domu, włożyłam malutka do chusty spała prawie 1,5 h - ja na spokojnie wszystko mogłam obgadac;) X Ags, moja sie drze przy ubieraniu i kremowaniu ;) i tez nadal ulewa poprostu cały czas latam z pieluszkami. Wczoraj wymieniałam prześcieradło w naszym łóżku wieczorem przez przypadek nic jej pod główkę nie podlozylam, ponownie nadawało sie do wymiany. X Agagula, elegancko ze Miesiu ma dobre wyniki, oby rehabilitację przyniosły zamierzony skutek i juz wszystko bedzie git;) biedna twoja pupcia:( X Anja, jestem kobito z toba!!! Wyczerpanie fizyczne moze byc dobijajace, moze poproś męża żeby jakis urlop sobie zrobił i Cie troche w dzien wyręczy żebyś odespala te nocki! X Andzik, mam nadzieje ze te dowcipne globulki pomogą! ;) X Claudinka, co ja sie w ciagu dnia nagimnastykuje żeby zabawić Maryske!!! Najlepsze sa grające i piszczace zabawki, fajnie tez jest jak mama tańczy;) porozwieszalam jej po domu obrazki w czarno czerwono białych kolorach żeby zawsze miała na co sie pogapic No śpiewam, opowiadam ito Non stop cos wymyślam!!! X Przyszło krzesełko jest z******te! Marysia go bardzo lubi i długo potrafi w nim usiedzieć;) co mnie bardzo cieszy, takze my juz mamy wspólne obiady przy stole mama i tatuś je a Marys patrzy i sie slini;) X Wslentynki bez wodotryskow, miłe słówko, kwiaty i tyle:) X Dziś z mężem olalismy sprzątanie domu i wydymilismy z samego rana na mega długi spacer i w odwiedziny do dziadków. Lapalismy słoneczko:) wróciliśmy na późny obiad i kąpanie małej takze troche padam na pyszczydlo;) X Marys juz spi, daje jej buziaka i śmigam do męża, kłócić sie kto ma dziś pilota;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , przepraszam że tu pisze ale nie moge znaleźć watku. A że jesteście doświadczone bardzo bym chciała usłyszeć wasza opinię. Ostatnią miesiaczkę miałam 17.01 w 20dniu cyklu kochałam się bez zabespieczenia z mężęm , stsounek przerywany ale trwało to krótko jakieś 30sekund po czym z prezerwatywa. Tego dnia miałam sluz biały, gęsty o kwaśnym posmaku. Cykle mam zazwyczaj 28-29dniowe. Dziś jest 29dc a @ nie ma. Mam okropną suchość w pochwie, zero jakiegokolwiek śluzu. Po zbadaniu szyjki stwierdzam że jest ona twarda dość nisko. Czy mogłam zajść w ciążę ? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda jeszcze raz powiem ze cie podziwiam z ta dieta;-) xxx Malwi ja tez mam nadzieje ze ta globulka pomoze:-) i powodzenia w walce o pilota;') xxx U nas wanentynki spokojnie:-) kupilam sobie piekny bukiet roz bo mezu byl z Leonkiem;-) teraz maly drineczek i mykamy do wyrka na przytulanki:-) xxx Nasz maly tez dzisiaj szybko padli juz spiocha od 20. xxx a na jutro szykuje rosolek ale taki prawdziwy na drobiu wolowinie i wieprzowinie. a do tego karp i dorsz w pieczarkach. mniam mniam juz chce jutro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Dziękuje :-) Xx Malwi No chusta jest super i wygodna i rece wolne tylko tak jak napisali na FB czekam do wiosny bo naubierana w plaszczu zimowym nie wygodnie się wiąże Xx Kur de my przyjechalismy do moich rodziców na wieś i Malý juz wyczul inne miejsce i lulalam go 2 godziny , niedawno zasnal ja juz się odzwyczailam od takiego dlugiego lulania i padam na twarz Xx Dobranoc i milej walentynkowej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik pysznego rosolku życzę :) X Claudina wydaje mi się że chyba już wszystkie możliwe sposoby wykorzystalas w walce z katarem, więc teraz trzeba czekać na poprawę :) X U mnie też walentynki bez żadnych rewalacji, za to moje podniebienie miało święto bo skusilam się na Ferrero, które po prostu uwielbiam ;) X Gościu moim zdaniem przy takim cylku w 20 dniu nie moglas zajść w ciążę, tym bardziej że mialas gesty śluz.. Ale ekspertem nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Slodkich snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Dzieki Wszystkim Cioteczkom:-) Tez sie ciesze ze wyniki synu ma git:-) Xx Teraz przez te zeby to zwariowac mozna :-( jesc nie chce. Co ja sie nacuduje:-( dzis w nocy karmilam go na poduszcze w jednej rece, w drugiej butla ktora wyrywa, to wszystko na stojaco pod lampa...z jedna noga zadarta na biurku zeby pupe utrzymac Mieszka...jazda na calego! Xx Andzik oby dowcipne pomogly! Xx Ja znowu mam antybiotyk ale dupka jeszcze boli:O Xx Emilia - fajnie ze jestes:-) lubie Cie;-) tzn milo sie Ciebie czyta:-D Xx Cludina - sa mega kolejki na rehabilit. a ja bede albo na Polanki albo Slaska. Zobaczymy...a jak nie to w morze plywac pojdziemy;-) Xx Gosiaczek i Izus - kobiety gdzie jestescie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina Twoje mleko wykorzystaj :-) tutaj polecają swoim mlekiem kroplic do noska nawet co pół godziny kropl. Weź pipetke kup albo od innych kropki wykorzystaj i juz :-) Milej niedzieli laseczki. No właśnie co z resztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--c ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka   repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo pojawiam się i ja :) xx u nas ostatnio dużo się dziej, dużo ważnych decyzji zapadło i chodź czytam was wieczorami przy usypianiu potworzycy to weny brak :) generalnie mielismy brać ślub, którego niestety nie zdążymy wziąć bo wyjeżdżamy do Angli, tzn Kamil wyjedzie chyba jeszcze w tym miesiącu, najpóźniej na początku marca, a my z Zuzka dojedziemy do niego, według planu po ok 2 miesiącach (modlę się o to żeby udało się w 2 miesiące) . Tam jest kamila siostra u której na początku będzie mieszkał praca też jest, więc dlatego tak szybko leci... ja też się bardzo cieszę, chodź nie wyobrażam sobie zostać tu bez niego, bo my najdłuższą przerwe do tej pory mieliśmy 2 tygodniową jak pojechał na obóz sportowy i codziennie przez tel beczeliśmy ;) a teraz w dodatku jest Zuzanka dla której 2 miesiące to przepaść ogromna. Teraz półki jeszcze jest mamy jeszcze trochę spraw do ogarnięcia bo w wielu urzędach musi być jak np przy wyrobieniu małej dowodu, auto sprzadajemy a jeszcze tu na miejscu pracuje prawie do wyjazdu więc dni nam mijają na marzeniach planowaniu i strachu przed rozstaniem :) teoretycznie moglibysmy jechać razem ale on na początku będzie mieszkał u siostry która ma 4 dzieci, plus oni i jeszcze ciotka i teść więc tam gromadka spora i nie ma sensu pchać sie tam z małą. Oni mu pomagą tam się zaaklimatyzowac i przygotować na nasz przyjazd. Jestem szczęsliwa i za razem przerażona :) xx dziewczyny w piatek o 9,30 bez zapowiedzi, bez żadnego uprzedzenia dzwoni dzwonek do drzwi a tam pielęgniarka środowiskowa. Byłam w trakcie sprzatania - powiedzmy ;) a w domu generalnie hm łagodnie mówiąc czysto nie było. W duzym pok miałam umyte pół podłogi wlazła w buciorach narobiła błota, be pozwolenia poszła do sypialni do której drzwi były uchylone, pozaglądała, zanotowała, pytań zadawała całe mnóstwo. NAjlepsze jest to że mówi do mnie że Zuzka ma krzywa głowę - mówię do niej jak krzywą ?? mówię że wczoraj (We środę) byłyśmy u neurologa i wszystko jest ok a główkę jej mierzyła i nic takiego nie widziała, ona na to że ma wklesniętą jedną stronę :P myślę sobie wtf i mówie że Zuzka lubi leżeć na prawej stronie i rzeczywiście na niej leży częściej i neurolog jedyne co to mówiła żeby ją częściej kłaść na lewą żeby nie powstała asymetria (której teraz jeszcze nie ma) a piguła do mnie że to właśnie prawa jest bardziej wypukła, mówi do mnie może ona ma jakiegoś guza ?? myslę sobie tak k***a ma guza, codziennie wieczorem bijemy ja po głowie to nie dziwne że dziecko ma guzy, nie? ale cierpliwie nic si.e nie odezwałam, wkurzyła mnie nieziemsko, ale że robiła ankiete to tylko grzecznie odpowiadałam, no ale da info aby za 2 tyg na szczepieniu doktorka ją obejrzała :P poruszyłam z nia temat (bo one też szczepi, i była w ciężkim szoku że dlaczego dziecko zaszczepione tradycyjnie, nie ileś tam w 1 ) w każdym razie temat naszego wyjazdu i ona do mnie z tekstem: o jej ale wie pani że tam się całkiem inaczej szczepi , mówie tak wiem ale też nie będę chyba pierwsza która wyjechałą za granicę z takim maluchem nie, ona no tak no tak ale ja nie wiem jak to teraz rozwiązać bo tu jeszcze tyle szczpień, mówię jej że jeszcze ponad 2 miesiące tu będziemy i że na najbliższym szczepieniu pogadam z doktorką ona na to tak, tak ale widzi pani jakby pani szczepiła 5w1 to dziecko by już za 2 mies miało wszystkie szczepienia :/ brrr baba durna jak nie wiem co eh xx kurde Zuzka chyba ma jakieś uczulenie znowu, na buzi ma tak suchą skórę że aż się sypie, nad uchem we włosach też, a nei jest to ciemieniucha, zaczełam smarować oliwką przed kąpaniem ale nie wiem czy buzinkę też mogę smarować brr na szczepieniu zapytam i o to lekarkę bo pytałam ta pigułę ale ona nie barzdo wiedziała o co chodzi :) xx co do wizyty u neurologa to mówiła że nie widzi powodu dla którego zostałysmy tam skierowanie, mówiła że dzieci w swoim tempie się rozwijaja i ona tez potrzebowała po porstu więcej czasu, mówiła że problem by był gdyby wystapił zespół objawów i dziecko sporu rzeczy by nie robiło min nie podrywało się złapane za palce do siadu, nie trzymało główki wgl czy nie przekręcało się wokól własnej osi i gdyby to wszystko razem wystąpiło to był by powód do niepokoju, a tak nie złego się nie dzieje :) xx sorki że tak o sobie tylko, ale trochę mnie nie było i ciężko odnieść się do każdego, teraz będę już na bieżąco, jako słomiana wdowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula jak mi miło, że mnie lubisz :D ja tez Was bardzo lubię czytać :) X Iza w takim razie powodzenia w nowym miejscu :) u nas też tak było, że mąż wyjechał praktycznie z dnia na dzień i widzieliśmy się dokładnie po 2 m-ch , oj dluzylo nam się strasznie, tęskno i smutno było ale na szczęście jest skype , co prawda przytulic się nie można ale przynajmniej widzieć :) X Ja wyzdrowialam to teraz męża rozlozylo :( mam nadzieję, że Ada się nie zarazi .. X A faktycznie mi też położna mówiła, że na katarek można własne mleko wkrapiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no ja tez życzę powodzenia w waszych sprawach i rozumiem cie na pewno będziesz bidna tesknic Mój tez kiedyś wyjeżdżal do Francji do roboty a i ja raz by lam we wloszech wiec wiem jak się teskni. Xx A z ta pigula to masakra jeny aż się teraz boje u nas odwiedzin pielęgniarki ze wpadnie nie wtedy kiedy trzeba czy cos. Ale wscipskie babska no ale polo zna mnie ostrzegala bo teraz tyle się slyszy w TV o krzywdzie dzieci ze one jednak przychodzą wlasnie obejrzeć malucha i sprawdzić czy niema w domu jakiejś patologii ...no musimy to znieść. Xx Kurde za każdym razem jak po jedziemy do moich rodziców to Bartek mi się rozlegulowuje ze spa niem. Wczoraj usnal tam o 22iej i 2 godziny musialam lulac znowu . No i pomyslalam ze tak późno usnal to trochę pospi a on mi wstal o 5.40 rano masakra padalam na ryj. I caly dzień bylo ma rudny. Teraz w domu usnal o 20.30 i śpi ale tez mi trochę poplakiwal przy lulaniu. Jak tak to wyglada przeważnie to mi sie odechciewa rodziców odwiedzać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dawno mnie nie było ale tak to wygląda jak młody ma ferie.Pierwszy tydzień leżał chory w domu w drugim tygodniu miał zimowisko więc myślałam ze tu zaglądne ale po pierwsze natuś mi się rozchorował w zeszłą sobotę miał 37,6 do poniedziałku nic się nie działo a we wtorek nagle kaszel i katar .Pani doktor stwierdziła że osłuchowo czysto i przepisała flegaminkę i nasivin do noska.Po dwóch dniach już prawie nie kaszlał i katar też przeszedł.Na dodatek we wtorek przyjechała do nas moja bratanica 15 letnia i była do piątku. W sobotę poszliśmy na kolację walentynkową i jak wracaliśmy to się okazało że Natuś zaczął u mojej mamy wymiotować ale to normalnie fontanny szły ,mówię wam masakra.Na sam koniec zaczął się aż dławić własną flegmą :( a przy tym uwaga cały czas się uśmiechał nawet nie zapłakał.Myślę że to przez mleko modyfikowane bo nie chciało mi się odciągać i mama podała mu butlę z mm a ja cały czas karmię tylko naturalnie .Na szczęście w nocy już ładnie jadł i do dziś było ok. ale strachu się najedliśmy. No to tyle u nas a teraz nadrabiam zaległości .Acha będąc u lekarza ważyliśmy młodego i na dwa dni przed ukończeniem 3 ms ważył 5500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Gosia to miałaś pracowite 2 tygodnie, szkoda tylko że te choróbska się przyplątały :/ Na to wygląda, że Natusiowi się mm nie przyjęło, ważne, że już jest dobrze :) X Magda oj szkoda, że taki wpływ mają na Bartka wizyty :/ My niebawem jedziemy do Pl na 2 tyg i strasznie się boję, że jej się coś poprzestawia ze spaniem przez nowe miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczepieniu też nie płakałam :P,okresu nadal nie mam ale ciągle karmię, xxx safari mi też w zeszłym roku ciężko było przejść na 3 z przodu :P xxx ze względu na chorobę przełożyliśmy szczepienie z 13 na początek marca xxx magda super ze Bartuś tak ładnie teraz śpi xxx malwi super ze wypad miałaś udany xxx andzik przykro mi z powodu babci xxx claudina Ulcia zuh dziewczynka xxx iza gratki xxx ja też nic o środowiskowej nie słyszałam xxx marita super ze sesja zaliczona xxx natalia 100 latek kochana xxx magda jak dieta trzymasz się? my mielismy taką sytuację z Oliwciem u rodziców miśka zawsze tam jakis niespokojny był jakby mu się coś nie podobało i też przez to nie lubiałam tam jeździć bo mi szkoda małego było ale to się unormowało dość szybko więc głowa do góry xxx agagula też się poryczałam z wpisu dla Anji ślicznie to ujęłaś,super ze Miechu ma dobre wyniki xxx andzik trzymam kciukaski żebyś sobie z tą anemią szybko poradziła xxx u nas z ubieraniem zależy od tego czy mały jest juz zmęczony xxx anja jestesmy z toba xxxx a u nas tradycyjnie w walentynki kolacja w restauracji i tak juz od 10 lat kiedy to mój mąż mi się oświadczył właśnie w tym dniu zakochanych xxx ojej iza to żeczywiście duże zmiany powodzonka życzę a co do środowiskowej to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja bylam 2 miesiace bez Jarka jak wyjechal do Anglii i bylo strasznie. Pozniej dojechalam i jak zaszlam w ciaze to mnie podczas odwiedzin w Pl z rutynowej kontroli u gina prosto na patologie wyslali. I tak juz w Pl zostalam az do porodu. Po porodzie zdecydowalam zostac az Bartek bedzie zaszczepiony. Tym sposobem zylismy rok na odleglosc. Nie polecam.Super, ze Ty nie bedziesz musiala dlugo czekac zeby dojechac do nie meza ;) A do jakiej miejscowosci sie wybieracie? xxxxxx Gosia, dobrze, ze juz choroby Wam odpuscily. Ale musieliscie miec stracha z Natusiem. xxxxx Magda, ja to taka domatorka jestem, ze na pewno bym co weekend poza domem nie byla. Moj maz nie cierpi tej cechy u mnie. Nawet jak do rodzicow jezdze to po 3 dniach mnie nosi. xxxxx Emilia, rozpieszcza Ci w Pl Ade, ale to tez dobrze bo i Ty sobie odpoczniesz i rodzinka Cie odciazy troche. xxxxxx Anja, jak Haneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Iza oby szybko mineło Wam te dwa miesiacę, bede trzymała kciuki. Dobrze ze masz Zuzankę to w natłoku pracy zanim sie obejrzysz bedziecie juz w UK :-) Agagula extra ze z Mieszkiem ok :-) xxx Magda moja mała tez sie rozregulowuje ze wszystkim jak gdzies idziemy, ale ja tez jestem totalną domatorką i nie lubie nigdzie wyjezdzać. xxx Nie zapeszając ale wydaje mi sie ze Hani troche lepiej :-) nie wiem czy to zasługa mleka czy poprostu wyrasta z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czyli zmiany na całego :-) szybko minie i zaraz będziecie razem w 3 szczęśliwi :-) Xxx Magda jak Twoja dieta? Juz tydzień jak ci idzie jak wyniki u samopoczucie? Xxx Gosia nareszcie i Ty się odezwałaś ;-) Xxx Nasza Mia tez się rozlegulowuje całkiem jak gdzieś wychodzimy ostatnio chodziła mi spać ok 22 i z 1 poranna pobudka na amciu sypiala do 8 nawet 9 rano. Dziś już od 7.20 mi nie śpi :-) tzn obecnie ma 1 drzemkę juz... Xxx Leci właśnie TVN pytanie na śniadanie i mówili na temat diet. .. ta dieta Madzia Twoja to kopenhaska? Mówili że dużo się na niej chudnie itd ze dobre efekty ale nie chudnie się z tłuszczu tylko z wody i mięśni. ..... Xxx Jestem totalna maniaczka słodkiego a zwłaszcza czekolady paczki i czekoladę herbatniki z czekolada mogłabym jeść tonami. Tak się zastanawiam czy wytrzymała bym na postanowieniu 0 słodkiego przynajmniej czekolady i ciastek do Wielkanocy. ... kurde ale chyba nie juz za 8 dni będę mieć 30 i jak tu nie jeść torta :-/ ale imprezki większej chyba nie robie jakoś mi Niuni szkoda jak jest huk i pisk to ona później jak juz jest cisza strasznie płacze i jest zestresowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wiele z was sie pytalo o to samo to odpisze bez podawania imion. a wiec dieta jakos sie trzymam nie jest najgorzej kg leca . wiem ze tu tkanki tluszczowej mi duzo nie ubedzie ale w obwodzie tez cm leca i widac i ja czuje dlatego ja robie choc wiem ze jest nie zdrowa. traktuje ja jak taki kop w du.pe zeby zkurczyc troche zoladek zaczac mniej jesc i odzwyczaic sie troche od slodkiego smaku xx do rodzicow jezdzimy bo mi marudza tesknia chca malego zobaczyc nie umiem odmowic xx a wlasnie denerwuje sie bo wczoraj tam sie obudzil o 5.40 a dzisiaj w domu rowno o 5. jak on tak mi sie teraz bedzie wczesnie budzil to oszaleje dzis juz padam na ryj po dwoch porankach od 5 a co dopiero bedzie dalej :-( xx dziewczyny ciagle bola mnie plecy juz od 3 tyg nie wiem czy od tego dzwigania czy co ale nie przestaje. boli jak siedze chodze ciagle. jak siade na chwile to potem ciezko wstac . jak malego przebieram w lozeczku i sie nachyle lekko bo przeciez lozeczko nie takie niskie to za jednym razem go nie przebiore tylko co hwile musze sie prostowac z bolu :-( chcialabym zeby to przeszlo bo boje sie ze podniose malego i mnie calkiem w koncu polamie xx gosia fajnie ze u natusia te wymioty to tylko po mm. to mialas pracowity czas przez te chorobska. u mnie na szczescie bartek jeszcze nie chorowal i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny sniłyscie mi sie dzisiaj;) Bylysmy wszystkie u Anji. Anja robiła mi paznokcie. Gosia jezdzila na motorze i skakała przez plot a reszta siedziała w oknach i patrzyla na nia;))) hehe nie wiem skad mi sie to wzielo;))) xxx My wczoraj zostawilismy pirwszy raz Leosia u moich rodzicow i pojechalismy na shopping;) Rodzice dali rade a my zaszalelismy;) xxx Nie wiem co z tym naszym szczepieniem jutrzejszym bo wieczorem maly troche pokasłuje. ale nie wiem czy to z powodu nadmiaru sliny;) jutro lekarz go obada i sama stwierdzi czy szczepimy czy nie;) xxx Ah i kupiłam małemu wczoraj kombinezon w c&a w przecenie z 130zł na 30zł. taki granatowo czerwony. nie za gruby nie za ciepły bedzie na koncówke zimy i poczatek wiosny w sam raz;). xxx z moim samopoczuciem jeszcze licho. nadal jestem osłabiona. mam nadzieje ze to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny, mam do Was pytanie. W jakich odstepach czasowych jedza w ciagu dnia Wasze dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja nasz Leon mniej wiecej je co 3,5-4h. i jeszcze w miedzy czasie wypija około 100ml herbatki w ciagu calego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik a ile Leos wypije mleczka jednorazowo? Hania je co 3 godziny i wypija 90-120ml (rzadko 120)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik a co do Twjojego snu to niezle sie usmiałam bo najlepsze jest to ze ja sobie nie potrafie dokładnie pomalować paznkci :-p wogole nie mam takich zdolności. Powiek nigdy w zyciu sama sobie nie malowałam :-) A Gosia na motorze...hahahaha wyobrazilam to sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi pokaż Marysie w nowym foteliku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! Izuś - no to się u Was dzieje :D mam nadzieję że te dwa miechy szybko Ci minął! :) będziemy z Tobą! xx Gosiaczek - to nie wesoło miałaś...dobrze że wszystko dobrze się skończyło :) ale musisz mieć dobre mleczko skoro na mm była taka reakcja Natiego ;) fajne miałaś walentynki :D xx Andzik - sen fenomenalny ;) no i wracaj czym prędzej do zdrówka! xx Anja - a może już będzie dobrze? oby! Miesiu wypija ok.120 - 150ml i średnio co 3-4h a czasem jak jest na spacerze i dobrze zaśnie to i 5h...tylko teraz przez te zęby jest jakaś masakra. cały czas płacze, jeść nie może, co chwila się budzi, ręce tylko są w stanie go uspokoić :( xx doświadczone mamuśki - jaka maść na dziąsełka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja Leon jest glodomorkiem bo wypija po 180ml;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula wspolczuje ząbkownia :/ A jak noce wyglądają? dalej sie tak wierci?A jeszcze napisz mi kochana czy Mieszko tez przewraca głowką z jednej ztrony na drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi to nasze córki są podobne, zdecydowanie nie należą do tych które siedzą spokojnie w bujaczku i oglądają zabawki :D co ja się nawymyślam piosenek i zabaw żeby tylko księżniczka była zadowolona haha też bym chciała zobaczyć foto w foteliku! xx wow Iza ale zmiany! masowa emigracja, najpierw Karolina a teraz Ty! fajnie że macie tu doświadczoną wyspiarkę Ags :D mój mąż też coraz częściej mówi, że chciałby się wyprowadzić z Polski ale ja na razie nie chcę, za wygodnie mi tu z rodzicami i koleżankami pod ręką. xx Agagula masakra te kolejki :/ co za dno ta służba zdrowia.. i dołączam się do pytania co na dziąsła bo u nas też coraz więcej śliny, wkładania wszystkiego do buzi i marudzenia xx Safari, Emila dzięki za radę, ja słyszałam o zakrapianiu noska mlekiem ale jakoś nie mogę się przemóc.. xx Safari ja też ciągle jem słodycze! Ja tam sobie nie żałuję, Ty przecież jesteś chudziutka to też nie musisz! a już na pewno bym sobie tortu urodzinowego nie odmówiła :D xx Gosia ale super z tymi walentynkami! Nam się nie udało wyrwać na kolację ale mała szybko zasnęła więc mogliśmy je troche uczcic ;) xx Anja moja mała je mniej więcej co 2 h w ciągu dnia ale ja tylko kp więc pewnie dlatego tak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×