Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Andzik a w dzien dobry tvn mowili że dzis są imieniny Leonów ;-) I nie dziekuje, mam nadzieje ze d jutra sie nie rozmyśle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Kochane! Ale spokojna noc! Wow:-) jest lepiej! To na pewno dzieki Waszym kciukasom i buziakom ;-) dziekujemy:-) Xx Andzik dlaczego chcesz budzic Leo? Ja to wszystko robie zeby jak najdluzej spal:-) Xx Anja - no to powodzenia na diecie...a nie wolalabys wrocic do biegania?:-) Xx Zdrowka dla wszystkich ,,smarkatych,, i ,,pociagajacych,, te pierwsze to mamy przed 30-stka a drugie po;-) hehe:-P Xx Safari - super postepy:-) Xx Izus no na szczescie niemaz zrobil mi wczoraj zakupy na Mackach i jest smietana! Hehe wersja lux bo 18% :-P dba o moja linie ;-) Xx U nas Miesio zaczal pupe podnosic i opierac sie na pietach:-) z brzucha nie ma zamiaru sie przekrecac :-P Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina pochwal sie mezem:-) skad go wyrwalas;-) opowiadaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula na tą chwile to ja nie mam ani czasu ani sily na bieganie. Ciągle waham sie z ta dietą bo na pawde jest rygorystyczna, poczekam jeszcze na opinie Magdy. Może mi odradzi a moze poleci :-) mi zalezy zeby 5/6 kg zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula nie budzilam go. spal prawie do 11;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, Leo to ma spanie;) X Anja, super ze noc przespana, oby tak dalej! Moze zamiast tej diety ogranicz słodycze, biały chleb i samo pójdzie;) X Agagula, bomba ze Miechu ma sie lepiej! Nie mężu rozpieszcza śmietana 18 No No No;) X Dziewczyny wszystkim zdrowka!!! X Claudinka, to Ulka bedzie miała obcykane 3 języki:) super!!! X Izus, twoje elaboraty sa de best!!!!;) i to poświęcenie my ciebie tez kochamy;) X Moja mała dalej ma katarek i kicha, ja tez dalej przeziębiona, ale nie jest zle byłyśmy u lekarza i mamy sie dalej inhalowac i odciagac. Marys została zwazona i ma juz 7600 w nie całe 3 tyg 700g masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi - wow!!! cóż za wynik ;) a dupka Merry rośnie ;) chyba mojego Miechulca na Twojego cycusia podeślę :D no i zdrówka dla Was :* xx Andzik - no to nasze chłopaki pospali podobnie ;) tylko ja musiałam Mieszka podlulać żeby się nie obudził po pół godzinie ;) xx ja teraz go na moment z oka nie mogę spuścić bo tak dupkę podnosi że prawie z bujaczka "wyszedł" lub jak to woli wytarzał się ;) xx Anja - wiesz Kochana po tej diecie też siły będzie mniej... może ograniczyć faktycznie słodycze i pieczywo? ciut łagodniej? przecież Ty nie masz takiej nadwagi... xx my póki co mamy zakaz wychodzenia z domu - masakra jak dla nas :/ xx tak Izuś - zdecydowanie wszystkie Cie kochamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, u nas idento dupka w gore w nosidelku, krzesełku w wannie, podobno dzieci przygotowują sie w ten sposób do przewrotu na brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi - jupijajej ;) fajnie :) Misiek zacznie na odwrót widocznie ;)najpierw z pleców na brzusio:) xx ugotowałam mu kompocik z jabłka :) wpintolił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi pospał pospala ale co sie w nocy nameczyl to moje i jego. Widzie ze twoja Marys goni Leosia z wagą;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
tak sobie wymyśliłam, że kiedyś pisałyśmy ze sobą i czekałyśmy która pierwsza urodzi - a teraz...czekamy na pierwszego zęba :D hehe jak to się wszystko szybko zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda gdzie jestes? jak przed ostatni dzien diety?? xxx Dziewczyny ja nie wiem czy u mnie cos pomoze odst slodyczy, pieczywo jem baaardzo sporadycznie. Zreszta ja jestem cholera uzalezniona od slodyczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ja niestety też od słodyczy jestem uzależniona :-/ chciałam nie jeść od środy popielcowej to nawet tej środy nie wytrzymałam :-/ xxx Izus no tak my w Niemczech ale o co chodzi ?? heh ja mówię do małej po polsku bo niemiecki kulawy nie chcemy jej uczyć z bledami. pójdzie jako 3 latka do przedszkola wcześniej jakieś bajki po niemiecku i sama złapie niemiecki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza już chyba wiem czemu pytasz bo napisałam ze czasem mówimy po ang. tak tak bo 4 lata mieszkaliśmy w Kalifornii to tam załapalismy angielskiego a teraz Niemcuchy. ile ja bym dała żeby być w kraju anglojęzycznym. Moze nas wezmiecie do siebie hehehe no z ta nasza listopadowa wioska to tez fajny pomysl :-) jestem ZA. heh he wszystkie dziolchy z 12 będą światowe xxx Claudina mi tez umknelo albo nje mowilas z jakiego kraju jest Twój maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Anja ja też jestem uzależniona od słodyczy, ale przy odzwyczajaniu najgorsze jest kilka pierwszych dni a później już się o nich nie myśli :) teraz jak ide do sklepu to przechodze bez emocji obok półek ze słodyczami, ale nawet teraz jak się odchudzam to zdaza się, że coś skubne słodkiego, bo przecież wszystko jest dla ludzi :D X I mnie niestety znowu chorobsko rozlozylo :( dobrze, że mąż dziś wczesniej wrócił z pracy, to się zajmie małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi mnie tez rozklada:-( jakas porazka...u nas jest wirus ktory trwa 3 tygodnie... mam nadzieje ze nas nie powali i damy rade;-) Xx Anja jak Haneczka po jedzonku? Dalas jej dzis tez? Xx Magda jak tam z Toba? Xx Gosiaczeki i chlopaki;-) co u Was? Xx Ags jaka pogoda u Was? Jak Twoje pociechy-zdrowe? Xx Claudina - nie trzymaj nas juz w tej ciekawosci:-) :-P Xx Natalia - wszystko oki? Xx Zawiecha - czytasz nas chociaz? Xx A co u Hubercika?! Aniu jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Agagula no cóż. ..wyrwał mnie w wakacje na dyskotece :P ale to mówię tylko Wam, bo wersja oficjalna dla naszej córki jest taka że poznaliśmy się w bibliotece! Dobrze że Mieszko już ma się lepiej! Xx Safari on jest ze Szwecji. wow mieszkalas w Kalifornii. . Słońce plaża pomarańcze? No no, ja bym juz tam została :D:D xx Stajemy do wyścigu pierwszego zęba. U nas ślina leci strumieniami, super marudzenie, wszystko wpycha do buźki i w nocy budzi sie co 1-2 godz! Xx Malwi ale duza Twoja córa! Masz co nosić :D:D xx Przeczytałam przypadkiem na necie artykuł o dzieciach "high need"... normalnie ktoś opisał moje życie! ttrochę mi raźniej że to że moja mała jest taka aktywna to po prostu ten typ tak ma. xx marzy mi się lampka wina i dobry film wieczorem ale coś czuje ze moja córka ma dla mnie inne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina - hehe dobry pomysl z ta oficjalna wersja;-) tez musze z moim to przedyskutowac;-) Xx Mi M wiezie jakies pyszne regionalne piwko z Koscierzyny;-) Ja mojego wirusa utopie w % ;-) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Ani mi o winie nie piszcie bo oszaleje!!! X Claudinka, u nas tez noce coraz gorsze, praktycznie cycusia nie chowam:p i tak jakos przy tym cyckaniu odbijamy do rana... X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Claudia właśnie żałujemy ze przyjechaliśmy tu. tak jak mówisz słońce plaża pomarańcze najlepsze określenie Kalifornii. inne realia :-) sprzedaliśmy wszystko i przyjechaliśmy do PL do rodziny ale niestety okazało się ze to nie nasza bajka. krótko po powrocie wyjechaliśmy do Niemiec i tak tu układamy życie nasze heheh. Ale szczerze wolałabym być w Anglii ze względu na język. a najlepiej wolalabym wcale nie wracac do Europy :-) xxx mój dziś ma wychodne. imprezka firmowa a ja sama z niunia 1 wieczór samotny odkąd się urodziła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Anja jestem jestem rano nie mialam czasu a potem od 12.45 do 15.30 bylismy na spacerze takie bylo piekne slonce. kurcze a bartek nie lubi nawet jak spi i slonce na niego pada to od razu sie krzywi i budzi wiec go narazie oslaniam a to zle. xx anja dziewczyny maja racje ty nie masz nadwagi wiec powinnas dla wlasnego zdrowia ograniczyc slodkie i np nie jesc od 18stej i pic duzo wody. owszem dieta jest skuteczna ale bardziej dla duzej nadwagi. jesli ty nie masz az tak bardzo co zrzucac to ta dieta tez duzo nie da bo organizm sam sie bedzie bronil. pewnie bys schydla ze 4 -5 kg moze ale pomysl czy warto. ta decyzja musi byc przemyslana dobrze. ja juz koncze wiec juz sie przyzwyczailam i na prawde jest tak ze organizm po kilku dniach juz tak nie pragnie slodkiego. ja polecam bo dziala ale zastanow sie dobrze xx bylam dzis w urzedzie miasta dowiedziec sie czy moge jeszcze dopisac malemu drugie imie i mozna do 6 miesiaca mozna. do chrzcin jeszcze miessiac wiec bartek bedzie Bartosz Antoni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej dziewczyny jakos ostatnio brak weny do pisania choc czytam regularnie:) xxx duzo choruszkow mamy wiec wszystkim wszystkiego najlepszego :) xxx iza kiedy masz szczepienie?? ja w srode i juz sie boje po ostatnim :) xxx co do diet i wagi to ja wkurzylam sie bo lecialam mi fajnie , a na drugi dzien patyrze a tu 2 kg wiecej ! i wez tu zrozum jak prze zkilka dni pokazuje ze jest tyle i tyle a na kolejny ze 2 kg wiecej :( i dol jak cholera:( xxx my tez slabe noce teraz mamy, dzisiaj jestem padnieta po prostu :/ i strasznie mi sie chce czegos slodkiego , jem platki :( :(:( xxx magda gratuluje wytrwalosci - ja kiedys 4 dni wytrzymalam na tej diecie , wiecej nie dalam rady :( xxx safari kalifornia!!!!! OMG i teraz nasz szary i zimny klimat :( ale tam mialas cieplo, fajnie :) az chce sie lata juz xxx my 7 marca bierzemy slub i robimy chrzciny a 9 ide do szpitala an operacje, super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
o chcialam sie dopisac do tabelki ale widze ze juz ktos mnie dopisal :) xxx dziewczyny karmiace mm jakie mleko podajecie i jaki mniej wiecej koszt miesiecznie to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej laski. Safari nie moge nie napisac, jak ja ci zazdroszcze tej kalifornii. Pojechac tam chocby na wczasy to moje marzenie praktycznie od dziecka. Opowiedz chociaz w kilku zdaniach jak tam jest. Magda gratuluje wytrwalosci. Nfocat fajnie z tym slubem i chrzcinami, gorzej ze szpitalem. A co do mleka to ja daje bebilon. Jedna puszka 800g kosztuje ok 50 zl i wystarcza na jakies 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat ja daje zwykle bebiko bo po innych mial zatwardzenie i dr tez potwierdzila ze mam przy nim zostac. My placimy ok 15zl za opak chyba 400g i starcza na 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina - kocham Szwecje...tam moglbym mieszkac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale drogie to mleko!!! Nie zdawałam sobie sprawy ze az TAK!!! :/ Kp to jest jednak oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
My sie karmimy hipp bio combiotic kosztuje 40zl za 800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jaki ciężki wieczór. Mąż się imprezuje a ja myslal amze padne. Mia ma zawsze beznadziejne wieczory i zawsze wieczorami laduje na rączkach u taty. dzis musialam dac rade sama masakrycznie mi to szlo powiem szczerze ze nerwy juz braly gore. :-/ Płacz i placz. nie wiem xo jej jest ze tak zawsze wieczorami płacze. xxx o Kalifornii to sama nie wiem co napisać heheh. ogólnie to tam inny świat jak dla mnie. ja mieszkałam w takim rejonie Orange county.... w 3 roznych miastach. Laguna Niguel, Tustin i Costa Mesa. sa to miasta pomiedzy Los angeles a san diego tak akurat posrodku. Mieszka sieb am w 1 pietrowych domaxh lub apartamentach... apartamenty tez najczęściej 1 piętrowe. do apartamentów najczęściej należą tez baseny z jacuzzi oraz silownia. najczęściej bo na tych najtańszych tego nie ma. my mieliśmy to szczęście. slońce prawie cały rok. zima wystarczy bluza dopiero na wyjazd do Polski kupiłam kurtkę heh. owoce warzywa wszystko cały rok. inne przekaski. duzo zdrowych sklepów. .. nawet chipsy wieloziarniste moje ulubione m.. rozmarzylam się :-( tak bardziej wszystko dostepne. większy wybór klient wszędzie nasz pan mimo że nie ma.racji. za długie czekanie lub pomyłkę w restauracji najczęściej 2 porcja gratis. dużo tam też podrozowalismy. dużo możliwości na wycieczki. lasy parki narodowe. ocean mieliśmy 10min od domu i szczerze powiem ze przez to E to było takie na wyciągnięcie ręki to się z tego często nie korzystalo. wolelismy wypożyczyć auto i śmigać na wycieczkę do parków albo na pustynie :-) do las Vegas jeździliśmy kiedy nie mieliśmy już innej fajnej opcji na wycieczkę mieliśmy tam 4.5 godz samochodem. tam się też pobralismy. bez żadnego planowania... w 1 dzień wypełnili my papiery a wieczór tego samego dnia wzięliśmy szybki ślub coś koło 22 ha ha ha no dużo wspomnień z tych 4 lat. masa. to zależy co kogo interesuje :-/ szkoda wspominać bo się szkoda robi ze tu taka zima :-) polecam każdemu kto ma kasiurki tyle.zeby wybierać gdzie jechać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki babeczki za referat. nie czytajcie jak wam.sie je chce :-) bo to wcale nie na temat.... ka czekam Już na mojego i idę pod prysznic :-) milej nocki i żeby jutro już wszystkie dzieciaczki i mamusie zdrowe były. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×