Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

oo prosze nikogo tu dziś nie ma oprócz wcześniej Madzi :) Wszystkie mamcie korzystają z pogody my też dopiero ze spacerku wróciliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny. My jesteśmy pi dwóch spacerach odwiedzinach dziadka i dwóch cioteczek. Malý padł. Ja tez padam bo cały dzień bez taty bo w trasę pojechał. Ale jutro wraca;-) No i byliśmy dziś w kościółku z Leosiem ale byl grzeczny. Magda oj ty zazdrośnico;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzik :-) no wlasnie jestesmy od niedawna w domu i juz jestem szczesliwa xx aaha i nam na prawde chyba zeby ida. nie wiem nie znam sie ale bartek jest taki inny tyle ma oznak. wczoraj usnal po 21ej a obudzil sie juz o 23iej jak nigdy z takim placzem od razu ze ho ho smoczek i lulanie nie pomoglo wiec maz szybko butle zrobil a bartek pociamkal 20ml i zasnal-reszte maz wypil a dzis pierwszy raz od urodzenia zrobil mi taka luzna kupe i tyle jej bylo ze pierwszy raz mamy ufajdane body a nie mial po czym az tak sie zalatwic wiec podejrzewam ze to na zeby jak Ags pisala ze Emi tez ma gorsze kupki No i po za tym widze na dolnym dziaselku tak jakby kreseczke i dziaselko sie takie wypukle zrobilo .tyle ze ta kreseczka nie jest taka fest biala tylko taka troszeczke tak jak cos bialego pod warstwa dziaselka no nie wiem jak to wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis w sloneczku oczywiscie nie na twarzy bartek tez mi ladnie pospal 3 godziny na meczu bo moj tato jest trenerem i co niedziele maja mecze i poszlismy pokibicowac i sie pokazac ludziom. zadne krzyki mu nie przeszkadzaly a jak wychodze z nim u nas na miasto na spacer to pol godziny i du.pa zaraz sie budzi i marudzi a kiedys spacerowalismy po 2-3 godziny spokojnie na luzie - teskno mi za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska wszystkiego najlepszego dla Michasia :-) Xx Marita i wszystkiego najlepszego dla Bartusia :-) Xx Madzia super ze to zabki przynajmniej wiesz od czego to wszystko:-) Xx Maly Cyca zjadl idziemy lulku milej nocy:-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w nocy kasica no tak w 100% wlasnie nie wiem xx znowu zasnal o 21ej a obudzil sie juz 23.37 masakra ja ledwo co porzadnie zasnelam a tu juz trzeba bylo wstawac oczywiscie bez mleka nawet nie podchodz a teraz kolejna pobudka i tez mleko padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia ja tez nie spie niestety maly wstal o 00.45 cyca zjadl i co ty nie spal do teraz az sie wkutzylam dalam cyca i bujam na rekach na sile bo juz tez nie daje rady. Tylko ja nie wiem od czego u nas tak jestem wykonczona maly chyba spi to i ja sie klade chodz pewnie bedzie jak u ciebie dobrze nie zasne a juz bede wstawac :-( Madziu wytrwalosci nie jestes sama :-) Kasica:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna noc z serii- mamo wyspalem sie jak pisalam o 02.19 tak zaraz zaczal kwekac i siedzimy tak caly czas. przebralam go lezy na moim lozku i mnie zaczepia zadowolony a ja tylko ziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
Hej! My dziś mamy szczepienie i 1 raz bedę sama :( boję się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, mam radę/sugestie: próbuj powoli oswajac zazdrość o syna, przepracować ja. Ona nie zniknie w przyszłości, jeśli będziesz ja tłumic w sobie. A może się przenieść na przyszłą wybranke Bartka. To odległa perspektywya, ale wyobraź sobie, jak Cię wtedy będzie trafiać, jak dziewczyna będzie mówić do Bartka "kkochanie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dasz rade. trzymam za was kciuki xx gosciu domyslam sie ze moze tak byc xx Kasica i co jak reszta nocy ?? bo ja jak napisalam pierwszy raz o 2.22 potem po trzeciej to potem juz nie chcialo mi sie pisac a polozylam sie o 4.20 - 2 godziny musial posiedziec zeby sie zmeczyc i isc spac spowrotem. oj wiem ze musimy to przetrwac bo to przeciez wiecznie trwac nie bedzie i staram sie byc spokojna . W nocy mnie wkurza tez to ze go baczki mecza jakby w dzien nie mogly. a tak w nocy on sie napina marudzi i takie traktorki puszcze ze hoho xx ale sie u mnie zerwalo wiatrzysko z deszczem masakra oby tak nie bylo caly dzien bo musze isc do mopsu po rodzinne pierwszy raz procz tego miesiac temu jak becikowe bralam . ciekawe jakie tam kolejki beda :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka POWODZENIA :) Trzymamy kciuki za Zuzankę oby szybko mineło :) xx Madzia no u nas juz potem był SENNN :) ale tylko do 6 potem z 20 minut nie spnia bo małemu sie nie chciało i potem zasnoł i przed 8 wstał i tyle :/ jestem nie wyspana ale chyba go brzuch bolała bo rano zrobił kupke i humor się poprawił eh z naszymi brzdącami :) u nas też pada i wieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej wszystkim :) kasica, magda no to wspolczuje nocki :) u nas bylo na szczescie ok :) xxx sto lat wszystkim maluszkom ktore mialy lub maja swoja miesiecznice:) xxx Andzik no to fajnie Wam dzien minal :) xxxx iza powodzenia- i nie ma sie czego bac, ja zawsze sama z malym chodze:D xxx u nas tez dzisiaj wieje okropnie , ale na razie nei pada, mam nadzieje ze tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Izus powodzenia. My tez zawsze sami na szczepienia chodzimy. Juz coraz ciężej bo Leon swoje wazy;-) Xxx Ja juz po wizycie fryzierki. Kolorem odświeżony. Xxx A wieczorem jak juz mężu będzie to IDE podciac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny sory ze tak tylko o sobie ale zaraz oszaleje z tym moim dzieckiem!!!! ciagle placze,marudzi i spac nie chce w domu.Na dworze burza, wiatr i deszcz i musimy w domu byc :/ do tego tak mnie boli glowa ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja jedynie cierpliwosc cie teraz ratuje. niuni cos jest, cos jej nie pasuje albo ma taki humor dzis i duzo na to nie poradzisz. my tez mamy czasem takie dni i az mi sie zdarza krzyknac do Bartusia zeby juz sie nade mna zlitowal a potem czuje sie jeszcze gorzej bo mam wyrzuty sumienia xx Iza jak po szczepieniu? xx ja zawsze chodze z mezem, sama tez bym sie bala xx bylam na tym miescie.....masakra normalnie. momentami to mi wozek wykrzywialo. mimo tego ze cieplo to wiecej w takie wiatrzycho nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica dziekuje za zyczenia ;) mój maluch 5 miesiecy temu uczynil mnie najszczesliwsza kobieta na ziemi. Kocham nad zycie :))))) Izus powodzenia, ja tez zawsze z m chodze szczepic. Teraz w maju moze pojde sama bo bedzie mial tylko wzw wiec jedno wklucie jakos przezyjem. Anja kochanie wytrwalosci ci zycze. Dasz rade, jakos musisz wytrzymac, wymysl sobie cos na wieczor, jakis relaks jak Hania pojdzie spac. Moze dluga kapiel, ksiazka lub film, lampka wina, albo dwie. jestesmy z Toba. A powiedz jak idzie twoja dieta? u nas tez dzis paskudna pogoda, wieje tak ze glowe urywa, rano bylam biegac i stwierdzilam ze spacer dzis odpada. Do tego zaczyna padac a ja zasypiam na stojaco. Mimo ze dzis syn byl bardzo łaskawy w nocy i pozwolil sie wyspac. Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dzieki Madzia i Neska. Własnie zasneła Hania, tylko drzwi na balkon uchylilam i poczula powietrze. Ona poprostu ma swoj rytm dnia i jak cos jest inaczej to nie moze sie ogarnac :/ wychodzimy codziennie o 11 i wracamy jesc o 14-15 i dalej ruszamy na sapcer. A dzis caly dzien w domu i to jest tego powod :/ xxx Neska wstyd sie przyznac ale na swietach poległam, poprostu nie moglam sie oprzec tym pysznosciom a jak sobie jeszcze Wasze slowa przypomniałam ze nie jestem taka gruba to miałam podwojna ochote na te łakocie no i ULEGŁAM :/ xxx My jutro mamy ost szczpienie tzn ost w pierwszym roku zycia i też idę sama. xxx Iza daj znac jak u Was poszlo. xxx Agagula gdzie Ty??? xxx Malwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku moje dziecko sie juz tak wygimnastykowalo ze podciaga stope do buzi i wcina skarpetke xx Ags sory za pytanie ale jestem ciekawa. bo bartek dzis znowu sie tak zafajdal wodnisto i zolciutko. od wczoraj tak ma. Emi jakie te kupki robi na zeby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! witam piękne Panie :) xx 100 lat dla wszystkich "miesięczników" ;* xx zdrówka dla chorowitek!!!! xx my dziś po pierwszej rehabilitacji...wirówki są super - Młody się ciągle śmiał :) ćwiczeń jako takich nie było bo pani chciała się z nim zapoznać... okazało się że duuużo robię źle... :/ nie wiem jak podnosicie swoje pociechy - bo ja do tej pory pod paszki - a to niby źle...trzymam nieprawidłowo - bo ręce powinny być blisko siebie...jak powiedziałam o tym mamie to myślałam że spadnie z krzesła ;) xx Anja - Mieszko też kochana dopiero się położył - na wiatr on nigdy spać nie może... xx dziś spał do 8.00 - akurat jak się śpieszyliśmy na ćwiczenia ;) xx kupiłam już mleczko 2 i powoli będę wprowadzać - on jest ciągle głodny i woli "konkrety"... xx od kilku dni ciągle sika mi jak tylko ściągnę pieluszkę... :) dziś odwiedziła mnie mama i jej o tym zapomniałam powiedzieć...a ona chciała go pocałować w brzuch :P hehe obsikał jej całą buzię :D Magdalenka - ale miałam ubaw - naucz Bartka to Ci trochę złości odpuszczą po takiej akcji ;) xx Izuś - jak szczepienie? ja też chodzę sama - raz byłam z M i bez niego jestem spokojniejsza ;) xx Kasica - i jak u Was? spokojniej? :) xx Emi - mam nadzieję że chrzciny się udały :) xx Nfocat - cześć :) lubię sobie czasem "połamać palce" pisząc NFOCAT :D hehe ciągle robi to na mnie wrażenie ;) nie umiem tego opisać... :P xx będę zmieniać kolor - chce baleyage...jakieś brązy :) xx Andzik - wrzuć fotkę pofryzjerską :) xx Miechu jest na etapie prężenia się na rękach - czasem dostaję szału...ale jeszcze go kocham ;) xx Gościówka - co tam u Ciebie? miłość trwa? ;) mi mój M zrobił wczoraj wieczorem drinka i zasnęłam "w nieodpowiednim" momencie ;) hehe xx Ags - gratulujemy ząbka :) xx mój synu krzyczy - uciekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
hejo ja na sekunde bo moje dziecie ciągle marudzi :/ nie wiem o co chodzi wogole od wczoraj wpada w takie histerie że aż mi go szkoda bo z tego krzyku wyskakuje mu wysypka na twarzy ale mam nadzieje że będzie tylko lepiej :) xx Agagula no super że Miesiowi się podoba rehabilitacja i ja też z córcią na nią chodziłam i byłąm bardzo zadowolona z postępów jakie dała rehabilitacja :) a z podnoszeniem to ja nie podnosze pod paszki tylko pod głowę i za dupkę jakoś tak mi wygodniej :) xx My na szczepienie też chodzimy sami bo moj wtedy w pracy a po za tym daje sobie świetnie rade sama więc mi go tam nie trzeba żeby patrzył jak maluszek płacze :) eh uciekam znowu płacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasica moj tez wyje non stop :O albo to zeby albo pogoda... Teraz tarzamy sie po lozku...az padnie bo przy noszeniu ryk...alez cierpliwosc trzeba cwiczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na odwrot niz u Was. Mała mega spokojna, dawno tak nie odpoczelam. Mozr ona lubi wiatr :) U nas pobudki w nocy co 2h to standard. to trwa od miesiaca i najpierw byłam podlamana i nie wyspana, a teraz mi to w ogóle nie przeszkadza. Organizm sie przyzwyczaja. Iza jak po szczepieniu? Ja tez sama chodzę. Andzik takie pytanie, tylko nie zrozum mnie źle bo pytam tylko z ciekawości. Ty lubisz gotowac i widac ze chce Ci sie bo nawet takie wyszukane fajne potrawy robisz to czemu dla Leona nie gotujesz? Tak sie zdziwiłam po prostu ze on dostaje jakąś rybę ze słoiczków jak Ty tyle gotujesz dla siebie i męża. Od razu mówie ze ze mnie to kucharka żadna! :) Anja wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Claudina bron Boże się nie gniewam;-) po prostu Leon ma chyba delikatny brzuszek. Juz robilam kilka podejść i sama mu cos robilam ale zawsze to się kończylo bólem brzuszna. Jak będę juz miała swoje warzywa z ogródka lub znajdę jakiegoś porządnego gospodarza to znaczne mu sama gotować. Bo te marketowe warzywa to sama chemia i nawozy a to nie jest dobre. A do tej pory ratuje się sloiczkami które Leon lubi. I mam nadzieje ze do tego czasu brzuszne juz całkiem dojrzeje i będzie oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaula, a dlaczego Wy macie rehabilitację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana. nie spimy od 6 - norma. Andzik masz racje niby warzywa zdrowe a z marketu przepelnione chemia. ja tez od tego roku mam dzialke i musimy na dniach wysiac warzywa. Ja robie sama narazie wlasnie z tych sklepowych niestety ale czasem tez kupuje sloiczki bo miesko boje sie jeszcze podawac a w rossmanie kupuje sloiczki z indykiem po 4 miesiacu :-) xx Kasica jak dzisiejsza noc. u nas troszke lepiej niz wczoraj bo nie bylo pobudki o 23iej tylko przed 1 w nocy pierwsza pobudka byla a potem standardowo o 4....a te pobudki o 4 sa najgorsze bo wtedy jak zje to niby usypia ale potem co ja sie poloze to on zaraz kweka i tak kilka razy prawie do 5iej aaaaaa o 6ej juz sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana :) Madzia to dobrze że lepiej u nas troche też bo mały zrobił sobie pobudke po 21.00 a nie po 00.00 i nie spał do 22 a potem już spał do 00.15 zjadł i spał ale się budził na jedzenie chyba ze 100 razy jakoś daliśmy rade i już siedzimy na podłodze :) xx Adi zapomniał jak się przekręca z brzuszka na plecy i krzyczy i krzyczy a co go obrócę na plecy to zaraz znowu ląduje na brzuszku i tak w kółko. xx Nfocat jak pomylę kiedyś twojego nicka to z góry przepraszam bo zawsze z 50 razy musze sobie go powtórzyć zanim napiszę :) Wszystkiego najlepszego dla Jeremiego :) xx Andzik pewnie nie możesz się już doczekać gotowania dla Leonka :) chodz ja tam nie mam problemu z podawaniem słoiczka :) bo ze mnie kucharka też żadna :) xx Claudia dobrze że Ulcia grzeczna dała mamusi po odpoczywać oby tak dalej :) xx Agagula jak tam morsowanko bo u nas w sobote było zakończenie sezonu :) ale nie poszliśmy bo dochodziłam do siebie :/ xx mykam do małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Claudina - Kochana przepraszam - zapomnialam Ci odpisac :O u nas z ubiorem to raczej na cieplo...jak byl ten upal to cienkie body i polarek odpiety i bawelniana czapeczka...tylko my bylismy nad morzem i troche wialo...uzywam jeszcze ,,spiworka,, w wozku. Ostatnio tez go tak ubralam ale bylo zimniej i non stop sie krecil bo nie mogl zasnac, dopiero jak go opatulilam kocem to padl:-) uwazam ze nie ma co szalec bo teraz ta pogoda jest u nas bardzo zmienna. Xx Gosciu - ulozenie miednicowe - asymetria ulozeniowa - tzw. banana robi - woli lewy bok... Xx Ja kupuje sloiki tylko z miesem i ryba poki co... Xx Kasica - ja jestem calorocznym morsem ;-) chociaz im cieplej tym ciezej sie wchodzi :-) za to wyjscie w sloncu daje takiego pozytywnego kopa ze normalnie chce sie zyc! Cos pieknego! Xx Izus - jak tam? Xx U nas dalej wiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dawno mnie nie było więc jak zwykle sporo zaległości. Święta upłynęły spokojnie ,1 kwietnia mały zaczął się w końcu obracać z plecków na brzuszek ,udało nam się zaszczepić 2 dawkę :) ogólnie wszystko dobrze powoli zaczynamy wprowadzać jeden posiłek i idzie nam to aż za dobrze mały jak widzi deserki albo kaszki to aż się trzęsie poza tym reszta to cycuś :) choć powoli chciałabym się już z niego wycofywać.Ja zaczęłam chodzić 3 razy w tygodniu na fitnes :) i po ogromnych zakwasach czuję ze w końcu zaczynam wracać do formy :) a teraz nadrabiam zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gosiaczek - podziwiam Cię za organizację, siły, chęci, samodyscyplinę i jeszcze za uśmiech :D jesteś fenomenalna! p.s. i masz dwójkę dzieci! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×