Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Ale tu mega cisza. Wszystkie uciekły na fejsa.... Gosia ci u Was. No tylko kukasz nieśmiało na fejsie :-p Ponawiam pyt co najlepiej otworzyć dla dzieciaczków jakieś konto czy coś żeby Co miesiąc tam wpłacać kaske. U nas znów karmienie :-) później spacer i mam męża cały weekend a w przyszły juz od piątku megaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
lokata to co innego eniz program osczedzxanai tzw unit link o ktorym pisala arla:) radze wam poczytajcie sobie o oplatach "ukrytych" w takich unit linkach i ryzyku inwestycyjnym :) jesli ktos to akceptuje to ok :) jesli nie to mozna na zwykle konto oszczednosciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
no i oplaty likwidacyjne- to tez wazny pkt dla osob rozwazajacych zalozenie unit linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Heh Agagula jak po zumbie? Ja dałam czadu:-) Xxx Mały SPI a my Zara jakiego drina wypijemy;-p Xxx no i faktycznie cisza się tu zrobiła. Xxx Stosowała któraś może Sinlac? Bo gdzieś mi się to obili o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy pół godziny temu z działki. Kurde plecy mnie bolą od tego plewienia. Ale już małego szybko wykompalam i teraz ja leżę z telefonem w wannie i odpoczywam. Na działce się trzeba narobić szczególnie jak się ją przejmuje po jakimś obcym dziadku i wszystko jest takie zapuszczone. Ale powoli zrobimy i dojdziemy do ładu. Plusem dużym jest to ze Jest dużo drzew owocowych starych wyrośnietych i będą owocki. Śliwki jablka brzoskwinie maliny. Aah kurcze trzeba wychodzić juz z tej wanny. XX Kasia Jak Adrianek ?? Napisz coś bo myślimy o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja Andzik - jasna dupA! normalnie postawiłam wszystko i wszystkich na głowie..i co? zumba akurat dziś odwołana! trafiło mnie! kupiłam se laysy zielona cebulka i musiał się odstresować ;) pobiegałam w to miejsce ale mam nerwa - tyle podejść i znowu nic - chyba nie jest mi ona pisana ;) xx Młody zasnął mi pięknie o 19 :) xx znowu ma skok - tym razem wzrostowy ;) zakładam mu dziś bodziaki a tu zonk! 74 za krótkie :) xx ja sobie sączę piffko :) xx coś jeszcze miałam napisać ale głowa już myśli o poduszce :D xx Wasze dzieci też się śmieją jak im coś do ucha szepczecie? Miechu to aż się zaksztusza śliną ;) xx Dobrego i do miłego xx no i Anja - jesteśmy z Tobą - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Eh ta moja mala bidulka dalej chora nie mam pojecia co to moze byc masakra jakas chodz dzis duzo spi to moze zdrowieje ale dalej cyca nie chce a moja laktacja przez to upada bo odciagam zaledwie 60 ml a ewidentnie boli go brzuch ma lekkie rozwolnienie i wogole nie mizna go ruszyc bo placze i tylko lerzy na boku i steka:-\ na szczescie temperatura nie przekracza 38 to tez dobrze ale jak jutro nic sie nie polepszy to wzywam lekarza do domu bo nie moge patrzec jak sie meczy :-\ lece bo placze pa KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Aaaaaaaaaaaaaaaa dzieczyny to juz dziś!!!!!! trzymajcie za nas kciuki :-) szczególnie za Hanie zeby jakos przyzwyczaiła sie do ksiedza bo cos czuje ze bedzie ryyyyyk :-) moje dziecko to taki mały dzikusek, najpierw musi sie 20 min na kogos popatrzec a dopiero potem mozna sie do niej odezewac bo wczesniej jest płacz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja powodzenia u czekamy na relacje. Wszystko będzie git. Miłego weekendu. U nas chyba pogoda się popsuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej Kasica zdrowka dla Adiego!!!biedaczek,mam ndz,ze juz mu sie polepszy!!!pij herbatki laktacyjne,czesto go przystawiaj,moze uda sie laktacje uratować!!! xxx Anja trzymam kciuki za udane i piękne !pogoda powinna dopisać :)oby Hania byla grzeczna! xxxxx Agagula lipa z ta zumba,heheh ale tak na zdrowo chipsami sobie humor poprawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-napewno bedzie dobrze!!:) Xxx Kasica ale to byliscie juz u lekarza czy w ogole z nim nie bylas? Masz juz ustabilizowana laktacje wiec odciayanie nie jest miarodajne. Jedynie moze pomoc w utrzymaniu Laktacji. A jak mlody zacznie sam pic to powinien ja rozkrecic znowu;) duzo zdrowia dla syna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja Powodzenia. Wszystko się uda na pewno będzie pięknie. Czekamy na Wasze zdjęcia ślicznotki XX Kasica Ty Lepiej Dzwon PO Tego lekarza Jak maly Ma lekkie ROZWOLNIENIE A mniej je to żeby się nie odwodnil. Może łyżeczką co jakiś czas podawaj mu troszkę wody. Kurcze zdrowiejcie szybko XX No Andzik ja też cie podziwiam za to ze ty ciągle coś robisz nawet jak mały śpi to Myjesz łazienkę :-) Dobrze ze chociaż wieczorem z mężem sobie przy drineczku odpoczywasz. XX Wczoraj rozmawialam z mężem o tym co pisałam na fb . Może za 2 lata będziemy żyć jeszcze skromniej ale może postaramy się o drugą dzidzia. Ta rozmowa była pół żartem oczywiście bo oboje Może Nie czarno ale szaro to widzimy. XX Tez bym drinka wypila. Może dziś z mężem się z relaksuje chociaż raz na jakiś czas. Narazie jeszcze jakoś dajemy rade. Teraz musimy okno wymienić bo remont był jak byłam w ciąży a okno stare zostało. Mamy taką małą kawalerke i tu w mieszkaniu jest tylko jedno okno ale duże trzyskrzydlowe i będzie nas to kosztowało 1200 zł. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari To na co się decydujesz ? Bo ja też bym chciała małemu konto założyć. Bogaci nie jesteśmy ale dziecka pieniędzy z chrztu nie rusze. Słyszałam Że Są lokaty Juz Od tysiąca zł i wplacasz i to sobie rośnie Jeszcze tylko nie wiem czy dziecku można założyć bo ja bym chciała coś co by było na jego imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za mile slowa z przystawianiem malego to lipa bo on wogole nie chce jej lapac a z odciaganiem to tez porazka wczoraj po 60 a dzis tylko 30 :-\ a bylismy w srode na pogotowiu to mial niby zapalenie gardla a w czwartek poszlismy do lekarza to niby ifekcja i przejdzie eh paranoja :-\ dzis w nocy moze spalam z 3 godziny bo on ciagle plakal nawet na rekach :-\ dzwonilam wczoraj do 3 lekarzy o wizyte prywatna i zaden nie mogl jak na zlosc eh :-\ nie wiem co malemu jest ciagle ma goraczke dzis rano mial 38, 4 a niechce go ciagle faszerowac tym paracetamolem :-\ Xx Anja trzymam kciuki oby wszystko dobrze poszlo :-) Trzymajcie sie dziewczyny :-) KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica, ta tempka za dlugo się u Was utrzymuje. Jedz do labu i koniecznie zrob morfologię z rozmazem manualnym, CRP i mocz. Potem z wynikami do lekarza. Jak poprosisz zrobia Ci to szybko i za 2 godz bedziesz miala wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestesmy w szpitalu maly odwodniony ale co mu jest nie wiadomo :-\ jak cos odezwe sie :-\ KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kasica wspolczuje, trzymajcie się i zdrowka dla Adiego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica dobrze ze pojechaliscie na pogotowie a teraz w szpitalu na pewno zrobią wszystkie badania i dojdą do tego co Adriankowi jest. Trzymam mocno kciuki!! Andzik ja niedługo będę rozszerzać Dietę więc mam manie czytania składów wszystkiego i jeśli chodzi o sinlac to w skladzie jest sacharoza, maltodekstryna, oleje roślinne, syrop glukozowy, kwas cytrynowy... jak dla mnie odpada!!!! Wszędzie piszą ze najlepsze są kaszki Holle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Łasica zdrowia dla Adrianka;-* Xxx Claudina dzięki za odpowiedz. Widziałam to ostatnio w biedrze.i się właśnie zastanawialam co to. Ale nas nie ma żadnych alergi wiec to odpada. Xxx reszta wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Kasica nie Łasica hehe. Telefon nam czasem fajne błędy robi jak się na szybko pisze. XX Kasica Kurcze tego się właśnie obawiałam ze Adrianek się odwodni po tym jak pisałaś ze gorączka ciągle a pić i jeść nie chce. U niemowlaków to bardzo łatwo dochodzi do odwodnienia. No nic dobrze ze jesteście teraz pod stałą opieką lekarzy. Buziaki dla was XX Ale dziś ciepło. Byłam z mężem na giełdzie bo on tam tak dorabia ze wstaje o 4 rano i idzie tam dziadkowie busa ze starociami wyladowac a po południu spowrotem idzie zaladowac i byłam przy okazji polazic pooglądać co mają na giełdzie. Bartek był w cienkich spodenkach, body na krótki rękaw i cienka bluza rozpieta a i tak leżąc w nosidle włosy na głowie z tyłu mokre. Odpoczywamy teraz trochę w domu a potem zakupy i na działkę na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko dziewczyny!!! Maly ma zapalenie opon mozgowo rdzeniowych :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( ddostaje sterydy antybiotyki:-\ Matko i ma meningokoki :'( walczymy o niego z pania doktor pomodlcie sie za niego prosze!!!! kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
Modlimy się za Was gorąco . Kasiu bądź dzielna, musisz dla syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kasia! walczcie! modlimy sie Was !!!! trzymaj sie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica Kurde kochana bądź dzielna pomodlimy się za Adrianka oczywiście. Kurde gdzie on się tak bidny załatwił. Oby lekarze mu pomogli. Kasia trzymaj się i myśl pozytywnie. Ciebie juz nie może spotkać żadne nieszczęście. Wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kasica oczywiście, że będziemy się modlić, będzie dobrze, musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica bądź dobrej myśli!!! Jestem z Wami całym sercem! Wierze ze wszystko będzie dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
O kurcze Kasica bądź dzielna dla Adrianka. I na pewno się za was pomodlimy. Na pewno wszystko będzie dobrze. Bardzo w to wierze i trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
kasica robili mu punkcje kregoslupa ? bo tylko na tej podstawie mozna stwierdzic zapalenia opon - poprzez pobranie plynu mozgowo rdzeniowego. Boze biedny dzieciaczek , sama przeszlam ta chorobe ale bylam juz kilkuletnim dzieckiem wiec organizm tez inny :( :(:( trzymam mocno kciuki za niego i musi byc wszystko dobrze!!!! wysylam moooooc dobrych mysli i sil :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica,a mały nie miał żadnej wysypki na ciele? Strasznie współczuję.bądź silna,dla małego.Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×