Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
katka ja tez mam ciecie nad pepkiem ( w sumie ni wiem czemu nie moga tego w pepku zrobic ) i dobrze z e mialas laparoskop bo ja na sali miaalm dwie babki pociete normlanie to tak jak bys miala cc tylko wyzej- blizna porownywalnej wielkosci, no i dochodzi bol od rany, bo te po laparoskopie praktycznie bezbolesne , czego nie mozna juz powiedzie co flakach w srodku :/ ja mialam tez zapalenie otrzewnej juz i moze dlatego mnie to w srodku tak bolalo. brrrr dobrze ze juz po :) xxx agagula cyc do przodu i nie smutaj :) co do blizny no to ni e pozostaje nic innego jak czekac z nadzieja ze przejdzie :) trzymam kciuki z ato :) xxx kasica Adi bedzie zdrow jak ryba i nie bedzie zadnych skutkow ubocznych :D xxx Jeremek spi pod koldra w body na dlugi rekaw i polspiochac albo pajacyku :) nie rozkopuje sie bo podobnie do Marys spi na brzuchu :) xxx magda trzymam kciuki zeby bartus byl "stabilny" i nie zmianial rytmu dnia po szczepieniu :) xxx andzik ehhehe ja od poczatku mowie ze na kafe jest latwiej ogarnac:D jak odwiedziny babci ?? xxx emilia to dawaj moze cos bardziej sycacego ? albo moze to jakis skok rozwojowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Madzia może akurat się nie pozmienia. Choć ja tego tez zawsze się boje ni zwykle coś jednak się przestawia. Xxx Moja śpi od samego początku w śpiworkach tylko na większe zmieniamy. Pod kocem jest zaraz rozkopana wiec nie ma sensu. Jedynie w pl jak była chora to spala pod kocem. Xxx U nas właśnie zaczyna się 1 drzemka ciekawe ile. XX Emilka u nas tez nocki wcześniej były gicior i nawet do 8 czy 9 rano spala z 1 przerwa na am kolo 6 a teraz mam cynajmniej 2 pobudki w nocy i wstaje o 7 juz. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Magda powodzenia na szczepieniu, może tym razem będzie bez żadnych zmian w zachowaniu :) X Nfocat tylko że ja kp, i jeszcze nie chce nic wprowadzać, bo Ada dopiero 5 m-cy skończy 1-go. A skok też sprawdzalam i w tym tygodniu jest słoneczko, więc chyba po prostu trzeba czekać na te bardziej tresciwe jedzonko :) X Safari no to macie identycznie z tymi nockami. Jaką masz co do tego teorie? X Tak w ogóle Ada dziś się o 12 już obudziła do jedzenia, byłam w szoku, ale na szczęście , drugie karmienie było po 6 , a już myślałem, że całkiem ze 3 razy będziemy wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Malwi Ty chyba też masz dziś szczepienie, więc powodzenia i Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny Leon śpi w spioszkach i przykryty kocykiem ale często się rozkopuje. I długo mamy wieczorem okno otwarte. Xxx Kasica dobrze ze stan małego się poprawia. I na pewno wszystko będzie w porządku. Xxx U nas noc w miarę z jedna pobudka przez zatkany nosek. A rano mega kupa przez która Leon strasznie płakał;-( męczył go brzuszek. I jak juz się wybzdzil to zrobił 1,5h drzemki. I ogólnie marudek od rana. To chyba skok. Xxx Pranie zrobione. Zupka ugotowana i sałatka zrobiona;-) no i zakupy tez zrobione;-) Xxx A i najważniejsze. Pol roku temu przyszedł na świat mój ukochany i cudowny synus Leon;-)))) Kocham go ponad życie i z dnia na dzien coraz bardziej;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Hej, U nas sprawa rozwolnienia sie wyjasnila. Emi zlapala jakiegos wirusa. Dziwne, ze akurat 3 doby po szczepieniu na rotawirusy miedzy innymi. Porazka... Pupe ma odpazona, mimi, ze pieluchy zmieniam od razu po kupie. Wietrze jej pupke co chwile. Dostala jakas masc sterydowa :/. Ale jestem zla. Do tej pory nawet kataru nie miala. xxxx Repetytorium, extra niespodzianka. Moze maz Cie juz tak na trzecie dziecko szykuje ;)? xxxxx Magda, oby wszystko dobrze dzis poszlo. xxxx Emilia, ja ostatnio dostalam taka ksiazeczke w przychodni o rozszezaniu diety. Ona jest oparta o badania World health organisation i jest napisane miedzy innymi, ze duzo rodzicow traktuje czestsze nocne pobudki jako sygnal do rozszezenia diety a najczesciej nie maja one nic wspolnego z tym, ze dziecko nie najada sie mlekiem. Moja tez jakis czas temu miala okres, gdy budzila sie znacznie czesciej. Po jakims czasie sie unormowalo. Teraz mamy 1, max 2 nocne pobudki. Moze Ada potrzebuje sie do Ciebie potulic. xxxx Andzik, usmialam sie z Mieszka w sosie ;) xxxx Agagula, mam nadzieje, ze dzis samopoczucue lepsze? xxxx Nfocat, z czasem te blizny pewnie przybledna. xxxx Emi spi w body i cieniutkich spodenkach, bez skarpet, pod kocem. Probowalam spiworka, ale ona nocne wedrowki po lozeczku uskutecznia i spiwor jej w tym przeszkadzal. Spi ma brzuszku :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo oo 100 latek dla Leonka i buziaki. Andzik kurde No nie mogę jaka ty zorganizowana jesteś obiad sałatka zakupy ty Superwomen jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags Dzięki. Kurcze szkoda pupci Emi. A robili Emi jakieś badania ze stwierdzili ze to wirus ? Ciekawe czy to ma związek ze szczepieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik najlepszego dla Leonka! :) Emilia moja mala od 4go miesiaca budzila sie co 1,5-2h i tez myslalam ze to znak ze mleko to za malo ale nagle od tygodnia budzi sie juz tylko dwa razy na karmienie a ja nic w diecie nie zmienialam, cos tam jej dalam sprobowac ale jeszcze nie rozszerzam diety wiec to nie od tego lepiej spi. nie wiem chyba niemowlaki tak maja, ogolnie to nie ma nic przewidywalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ags, to normalne, że po szczepieniu na rota dziecko ma rozwolnie nie. Dzięki temu uodparnia się na przyszłość, organizm rozpoznaje to, co już zna. Znam przypadek, że rodzice po zaszczepieniu dziecka nie umyli rąk po zmianach pieluchy i mieli biegunki - a że nieszczepieni,to znacznie ostrzejsze. Zdrówka dla Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags fajnie, że o tym napisalas, będę się teraz trzymać tego, że Adusia po prostu chce się przytulic :) Wspolczuje tych sterydów, oby szybko się wygoiło. X Claudina masz rację , niemowlaki to jedna wielka niewiadoma ;) X Dziewczyny głównie kp, jak się mają Wasze cycuszki? Bo moje stały się sflaczale i jak się schylę to się wylewaja ze stanika, co mnie delikatnie mówiąc wqr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne. U mnie dzis dzien wariata. Od rana zakupy, sprzatanie, szykowanie itp. Jutro przyjezdzaja do nas znajomi i musialam jakos ogarnac chate. Czyli generalnie to co Andzik robi na codzien ;) jutro jeszcze tylko ciasto upieke i finito. X agagula mam nadzieje ze szybko odpusci bol,a do tego czasu tak jak mowisz śmigaj nago :P X Madzia i Malwi jak po szczepieniu? X Claudina dobrze ze Ula coraz dluzej spi i da sie mamie troche zregenerowac. X Nfocat ja nie mialam drenu, dlatego wlasciwie nic mnie nie bolalo. A jedną z 3 "dziurek" mialam wlasnie w pepku, przez co troche mi sie ksztalt zmienil. A tak na marginesie lubie czytac Twoje posty ;) X Jakie rozmiary pieluch nosza Wasze brzdące? Mój już zaczął nosic 4 :) X Andzik 100 latek dla Leosia, cudny jest. Zawsze smieja mu sie oczka. X U dentysty ok. Jednego zeba mi skonczyla, drugi bedzie konczyc we wtorek. Wiecej ubytkow nie ma na szczescie, bo bym zbankrutowala. X Milego wieczorku laseczki, ja ide w koncu troche odsapnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
eejjjjj 1000 lat dla Leona ! xxx ags biedna emi- ucaluj ja :) xxx emilia ja 4 miesiace karmila a kolejny dokarmialam (1 lub 2 razy dziennie) i moje cycki tez sflaczaly , do tego sa duze wiec nietrudno sobie to wypobrazic :/ xxx neska jak to drenu nie mialas? pewnie lubisz czytac moje literowki ktorych mam mnostwo bo jestem za leniwa zeby je poprawiac :) xxx magda jak po szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Xx Leon - 100 lat:-) Andzik - duuuzo sily ;-) Xx Ags - dzieki - jest super...dostalam okres ;-) Xx Pielucha caly czas jeszcze w rozmiarze 3 :-) Xx Ostatnio jak latalam na golaska po mieszkaniu to po dziwnym spojrzeniu syna postanowilam sie przyodziac :-P Xx Miechula spal mi dzis w domu od 15.30 do 18.30 :-) wiec poszlismy na wieczorny spacerek i juz dalej spi ;-) Xx Teraz jest na etapie ze nie chce byc lulany! Cudownie po prostu! Odkladam go do lozeczka, on sie mizia z pieluszka po czym ,,wola,, o smoka, na bok i lulu :-D sam sie przestawil. Xx Bylam u fryzjera na metamorfozie... chcialam balejazem rozjasnic wlosy...krutko mowiac efektow brak... Xx Zapomnialam co jeszcze i komu :O skleroza... Xx Izulina, Gosiaczek, PALKA! Reszta kobiet - gdzie WY??? Xx Aaa Anja - Mieszko budzi sie ok. 4 na mleczko a wstaje o 6 i zazwyczaj wita mnie kupa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi tez 4 nosi . W ciagu 2 dni poszlo nam 0 ponad 30 pieluch ! xxxx Emilia, mi po pierwszej ciazy zmalaly piersi ale byly dosc ksztaltne.Teraz mam wrazenie, ze flaki sie zrobia, lub calkiem zniknal ;) xxxx Neska, dobrze Ci, ze Michalek tak ladnie spi :) xxxx Jak tam laski po szczepieniu? xxxx Gosciu, jak to takie normalne, to czemu lekarze o tym nie informuja, bo jakby nie bylo to jest to jednak skutek uboczny :/ xxxx Magda, w uk bez wynikow wszystko wiedza. Takie czary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
No Laski - jak po szczepieniu? Xx Ags - wysylam dla Emci uzdrawiajacego cmokaska prosto w dupusie! :-* Xx Dzis na rehab. Pani stwierdzila ze Miechu ma fetysz na dlonie i stopy...ciekawe dlaczego :-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
Ags, biedna Emilcia, spróbuj jej pupkę posypywać mąką ziemniaczaną- stary dobry babciny sposób, może zadziała:)A na co miałyście szczepienie? Andzik, Leonka ucałuj mocno na to półroczku:) safari, my tez uzywalismy spiworka, ale teraz pod kolderką spimy bo Radek niespecjalnie sie jeszcze rozkopuje, ale te spiworki to kapitalna sprawa:) starszy synek ma 6 lat i wlasnie zakupilam mu naallegro taki giga spiworek dla juniora- bo byl non stop odkryty i spal skulony cala noc, a ze mamy w mieszakniu dosyc zimno to czesto byl przeziebiony, bo nie dosc ze ten koc zrzucal to jeszcze zawsze spal z brzuchem golym- nie wiem jak on to robil...a teraz spi w spiworze i jest git:) wmowilam mu ze to jest takie specjalne cwiczenie przed biwakiem:) Agagula, niezly ten ksiadz, oby takich wiecej:) my tez na pieluchach 4, bo z 3 juz wyplwalo:) jakich uzywacie? ja kupuje pampersy na zmiane z dada comfort z biedrony, zalezy do jakiego sklepu akurat jade kurcze mamy za tydz szczepienie a tu maly katar dostal...wrr...kiedy wszyscy chorowalismy byl zdrowy, kiedy starszy brat mial zapalenie pluc i grype nie zzarazil siea teraz nie wiadomo skad takie katarzycho caly nos zapchany... Kasiu, jak tam dzis Adrianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat ja miałam laparoskopie diagnostyczną i żadnego drenu nie było, po prostu uśpili, rozcięli 3 dziurki, zajrzeli - zrobili swoje - wyjęli, zszyli i tyle :) x Ags ode mnie też buziak dla Emi i zgadzam się jeśli to taki "powszechny" skutek uboczny powinni o tym poinformować!!! Ale oni nigdy nie powiedzą jakie mogą wystąpić reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ags, nie wiem, dlaczego Ci nie powiedzieli. Wszystko, co Ci napisałam, wiem od pielęgniarki, która podawała dziecku szczepionkę. Częstsze i rzadkie kupy utrzymywały się przez parę dni, potem wszystko wróciło do normy. Przy 2 dawce było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
My nosimy pampersy 3. Kupuje te oryginalne, zazwyczaj zielone choć chyba wszystkie już miałam, teraz będę testować pomarańczowe do zabawy i snu jak dobrze pamiętam ;) Dadę uzywalam na poczatku troszkę ale puszczaly kupki więc na jednej paczce się skończyło. X Agagula bo Miesiu to już duży facet i mamy mniej potrzebuje he ;) X My mieliśmy 3 dawki na rota i w kupkach nie było różnicy. X Katka hehe dobra ściema nie jest zła ;) zdrówka dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
My caly czas uzywamy pieluch bella :-) zamawiam przez internet bo jest duuuzo taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na szybko tylko tutaj i o sobie bo na fb nie mam czasu. Szczepienie do d**y Bartek płakał mocno jak zawsze potem poszliśmy Z nim na spacer zdrzemnal się w domu kąpiel jedzonko i teraz się zaczęło od 20stej go nosimy na zmianę w nosidle bo na rękach o dziwo ryk straszny i w łóżeczku tez płacze strasznie. Chyba dziś będzie spał w nosidełku. Co chwilę Płacze albo niby śpi ale ciągle mruczy i steka przez ten sen tak jakby go coś bolało albo by coś cisnal potem znowu się budzi i płacze. Ciężka noc przede mną XX Jutro zajrzę na fb i dodam zdjęcie i nadrobie posty pa musze bujać tego mojego bidulka XX Aha i waży 8100 a mierzy 69 chociaż większość ciuszków kupuje juz na 74 i 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dzioszki jak po szczepieniach? Oj produkujecie tych postów ze nie wiem co komu mam pisać Xxx U nas juz od dawna pieluchy 4. W ciągu dnia sady a na noc ordzinal pampersy. Xxx Dziękuje za zyczonka dla Leonka. Te zdrowia na pewno się przydadza. Xxx Dziewczyny ja tez miałam laparoskopie 2 lata temu. Ginekologiczna. I mam 3 blizenki których wcale nie widać. Jedna w pepku jea dwie się zlały z blizna pi CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po szczepieniu ok, Marys zapłakała tylko pod koniec ale szybko sie uspokoiła. Generalnie nic dziwnego nie zauważyłam, wszystko z nia ok:) wazy 9320. Pediatra sobie mnie zapamiętała z ostatniego razu i delikatnie zapytała czy juz wprowadzamy jakieś jedzonko;) dzis mnie nie zdenerwowała:) X Biedny Bartus oby resztę nocy spokojnie spał. X Pampersy oczywiscie 4;) używamy oryginalnych. X Oby Emi ta sraczunia szybko przeszła! X Boli mnie łeb ide spac, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×