Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny te ktore maja juz dzieciaczki starsze, kiedy Wasze pociechy zaczely wyciagac raczki po zabawki albo przekrecac sie z pleckow na boczek? moja Hania dzis konczy 3 miesiace a nie robi tych dwóch czynnosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda a Toj maz nie mial zabranego prawka? xxx ja dzisiaj masakryczna noc mialam - maly poszedl spac o 24, obudzil sie o 1, pozniej o 3,20 i o 5. Do 6 nie spal :/ xxx bylam u rodzinnego po skierowanie do gastrologa w zwiazku z moimi bolami po cc a on dal mi recepte na jakis lek i stwierdzil ze to pewnie zrosty :/super, wolalabym od razu pojscv do specjalisty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula ja juz nie chcialam sie tu publicznie przyznac ale tez mam napady glodu i to do tego stopnia ze jak nakarmie mała o 4 rano to ruszam w stronę lodówki nakarmic też siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Mamusia nie pomoge bo moj Leon przesypia cała noc z jedna pobudka na mleczko. I mam nadzieje ze mu juz tak zostanie;) xxx ogólnie cisza tu dzis. My dzis wczesniem wstalismy bo o 8 mały sie juz obudzil ale lezelismy jeszcze do 9.30;) xxx No i spacerek tez juz za nami;) wietrznie u nas ale poszlismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
gościu z 9.17 to chyba ty Anja nie ? w każdym razie Zuzka z plecków na boczki obraca się już jakiś czas, ostatnio też jak złapie nas rączkami za palce to podnosi plecki do siadania, ale w 2 strone leżąc na brzuszku ciężko jej podnieść ciałko oprócz głowy, zabawek jeszcze nie dawałam do ręki więc nie wiem. W poniedziałek minie 2 miesiące jej. Ale dzieci rozwijają się swoim tempem nie bój się, Emilka Ags jest z tego samego dnia co Zuzka i już przekręcila się z brzuszka na plecki a u Zuzki to cho cho cho do tego :) xx nfocat ty to się masz po tej cesarce eh xx oj to ja tez się przyznam - też wciągam żarcie jak popadnie i co popadnie, i kurcze zdarza mi sie wieczorami i nocami :D claudina u mnie jak przy nocnym karmieniu się mocno wybudzę to też zmierzam ku lodówce :P xx Magda a z fotelikiem wózek nie był by lżejszy ?? bo Zuzka też czasem jest taka płaczliwa i niespokojna a na spacerach bajka. I jak nie zaliczy spacerku w dzień to wieczór zawsze jest okropny :) może próbuj wyjść z fotelikiem, bo to też nie dobrze żeby mały tak siedział w domku :) xx u nas kupa też co 2 dni, czasem codziennie i to ją męczy chyba, bo do tej pory robiła po 3, 4 dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-starszy mial chyba z 4/5mcy jak zaczal sie obracac! Byl leniuszkiem! Zabawki lapal i trzymal jak mial ok 4 wiec spoko;) Xxx Magda-jeszcze raz polecam nosidlo badz chuste! Dziecku tez pomoze na brzuszek! Sproboj mu noe dawac butli na spaniu a piers. Ja tez nieprzytomna wstaje w nocy do tego stopnia ze nie mam pojecia ile razy karmilam. Czasem nie wiem jak starszy znalazl sie u nas w lozku-wiex to normalne. Jak nie mam sily karmic na siedzaco to klade sie i spie i jak obudzo mnie stekanie to tylko przewravamy sie na druga stron i spie dalej a maly je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to przekrecenie to jakis wypadek przy pracy ale od tamtego dnia uparcie probuje tylko jej raczka przeszkadza i jeszcze nie bardzo wie jak to ugrysc, ale wydaje mi sie, ze nie dlugo jej zajmie, zeby to rozpracowac ;) Na boczki soe przekreca, chetniej na prawy niz lewy. Tak jak dziewczyny pisza roznie sie dzieci rozwijaja. xxxxx Nfocat, lekaz nienormalny. Zamiast sprawdzic co sie dzieje to lepiej tabletkami napchac :/. Wspolczuje nocki xxxx Agagula corcia mi dzis wynagrodzila. Spala do 4tej, pozniej 7mej a pozniej do 11!!!!! :). A ja z nia :)))) Planujesz zabrac Mieszka ma basen? Ja chce isc z mala ale nie wiem kiedy najlepiej. xxxx Mamusia94 u nas nic takiego nie ma, ale pamietam, ze Zawiecha miala chyba podobnie u starszego. xxxx Magda, moze sprobuj tak jak Iza Ci radzi z wyjsciami, bo szkoda malego w domu tak trzymac a i Tobie by pewnie dobrze zrobilo, bo caly dzien w domu to mozna deprechy dostac. Moja Emi tez na brzuchu nie lubi lezec do tego stopnia, ze mocno obracanie sie cwiczy ale na noc ja klade. Protestuje, za to szybciej zasypia i dluzej spi. Sprobuj. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do objadania sie to kupilam wczoraj 5 paczkow i wszysykie zjadlam hehehe. W nocy ciastka tez podjadam czasem a swego czasu nawet przy lozku mialam paczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny ale Wasze dzieciaczki sa ok miesiaca mlodsze od Hani isie przekrecaja na boki a ona ani o tym mysli ale to chyba przeze mnie....bo ciagle byla w wozku albo bujaczku i poprostu chyba nie mogla zdobyc tej umiejetnosci :/ ale za to z brzucha na plecy to w ciagu sekundy sie przewraca :-) ja tez sie objadam, chciaz miałam byc w grupie fit i sie odchudzac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik jak ja Ci zazdroszcze tej jednej pobodki w nocy!!!!! Nfocat u nas tez noc fatalan :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowa troche mnie pocieszylas, bo ja juz znowu tego napiecia sie w tym doszukuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No Leos tez jeszcze sie nie przewraca. ale tez chyba tak jak u Anji ze lezy w bulaczju albo w lózeczku. musze go czesciej na brzuszku kłasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik, pokazuje sie ze strona nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
nfocat juz dawno po sprawie juz o tym zapomnielismy. po sprawie w sadzie tylko grzywna bo miał niskie stezenie i jeszcze spadajace. xx ojej dziewczyny w samym foteliku w taka pogode???? przez dziecko bedzie na wierzchu, poodkrywane i w ogóle. nie wyobrażam sobie spaceru godzinnego z małym w foteliku tylko w takie zimno. a jeszcze ludzie by sie chyba na mnie patrzyli jak na wariatke ze ja takie malenstwo w samym nosidle wożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja u mnie sie otwiera. Tylko kopiuje cały link i otwieram w nowym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ten o napieciu sie otworzyl po skopiowaniu a ten pierwszy nie. Czytałam ten artykuł chyba dwa dni temu, zresztą wszystkie chyba juz dostepne w necie przeczytałam. I chyba najabrdziej przekonuje mnie Zawitkowski :-) Zresztą dzięki Malwi bardzo czesto sięgam po jego porady :-) ja po zebraniu wszystkich informacji i tak stwierdzam ze to wzmozone napiecie moze stwierdzic tylko i wyłącznie neurolog. Z tego co rozmawialam z roznymi ludzmi to bywa tak ze dzieci i 3 miesieczne czasem zaciskają piastki i jest to normalne, natomiast sugerując sie tymi informacjami dostepnymi w necie jest to jeden z glownych objawow napiecia i jesli dziecko w 2-3 miesiacu nadal zaciska pistki to ma wzmozone napiecie . Chyba niezrozumiale to napisałam ale mam nadzieje ze bedziecie wiedziały o co i chodzi :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia a nie masz takiej osłonki na fotelik? tak ze nozki i tułów jest okryty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na blog matki, żony i pani budującego się domu. www.MartynaG.pl o ciąży, o wyprawce, o zakupach, o wychowaniu małego człowieczka słów kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wybacz ale nie jest bardzo zimno, poza tym jezeli nie masz oslonki to na pewno masz daszek. Ubierasz malego w kombinezon okrywasz grubszym kocykiem i nic mu nie bedzie. My nie mamy typowej gondoli ale jezeli dziecko jest dobrze ubrane to w niczym to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ta madzia niedogrzana o boze! sierotka marysia całe zycie nieporadna zyciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) My pomimo wiatru i deszczu poszlismy na krotki spacerek:-) I wcale nie bylimy jedyni! Magda chciec to moc. Swieze powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Niewskazane sa wyjscia jak jest ponizej -10 stopni. Xx Anja my konczymy 3 m-c 19-tego i w dloniach nie trzyma sam ale codziennie cwiczymy i poki co kaze sie calowac w piastki;-) spokojnie i powoli:-) Xx Ags basen poki co odpada bo on taki zmarzlak ze mu broda lata przy zmianie pieluchy;-) i chyba bym sie bala. Teraz jest na etapie lizania:-) jezyk jest ciagle gotowy:-P Xx Powinnam troche ogarnac chate ale mam lenia. Synu spi i ja pod kocykiem leze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat mnie nagle rozbolala blizna w jednym miejscu ze dotknac sie nie moglam. Kazali jechac tam gdzie rodzilam. Zrobil mi gin usg brzucha i dopochwowe i nic...mam jesc przeciwbolowe i nagrzewac...nic to nie dalo wiec zaczelam morsowac;-) czekam na efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda a masz balkon??? u mnie jak nie ma opcji zeby wyjsc na dwor bo "coś tam" to zawsze wystawiam Hanie na conajmniej 20 min na balkon a ostatnio strasznie wialo to ja ubralam w kombinezon i postawilam przy otwartym oknie, boje sie ze jak jej nie zahartuje to potem bedzie chorowitkiem :/ xxx Agagula moja trzyma w łapkach ale jak jej sama wloze np grzechotke bo sma za chiny ludowe nie podniesie woli tak jak Leoś popatrzec w tv :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula my tez bylismy na dworze choc straszne wiatrzysko dzisiaj;) i chyba to zadziałało na Leosia bo po 12 zasnał i spi do teraz;) xxx Magda musisz troche wyluzowac. ja na poczatku tez mega sie wszystkim stresowałam. nawe bałam sie do koscioła na godzinke wyjsc bo miałam stresa ze m sobie nie poradzi. i stwierdziłam ze biore na luz bo sie wykoncze psychicznie;) coraz czesciej zostawiam małego z tata bo po pierwsze ja musze troch do ludzi wyjsc a po drugie z tata tez musitroche czasu spedzac;) w meskim gronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Co do tv to zaczełam mu go w duzym stopniu ograniczac;) teraz tylko jak do wc ide to mu właczam;) i nie ma jakiejs tragedii;))) xxx Leos jest teraz na etapie ze cały czas ma raczki w buzi;)ssa , memla a po brodzie slina leci;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×