Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGI I DWIE NOGI

Polecane posty

wybacz nie za moich czasów więc bez kokieterii, pisz czego chcesz bo się nie pozwolę przygarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo w mieście no niby zwierzęta też mogłabym doliczyć i rybki w akwarium :P Też przyjdziesz? Bo nie wiem czy odkurzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tood 1 stół ukochany mebel i wolę twardo niż miękko 2 wstążka sznurek i inne gadżety 3 tego nie mogę tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie sprzątaj po pijaku nic nie widać R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mam się zdecydować jak nie wiem na co? więc co z tą trójka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toodek toć my nie wieś by spirytus od leszczy kupić mamy dostawcę nalewek wszelkich :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu mówicie, że nie będzie nic widać? światło wyłączycie? i pominęłaś tę trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz do mnie dotarło, że co wieś to jakieś ciemniaki? Każdy szanujący się gospodarz robi dobrą prymuchę. Jak po samogon to tylko na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w życiu rzygałem, nie nabrudzę. mów za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciastem i śmietaną brudzić będziemy :-) Eeeeeee no to ja,się rozejrzeć muszę w okolicy ale chyba wieś już sama nie produkuje odkąd w Uni jesteśmy :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo żyje nigdy nie doprowadziła się do takiego stanu by komuś chatę zarzygać nie ta liga :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dopuszczalne ale nie jedzenie w trakcie, co za odrażający pomysł jakby nie można było lizać i kąsać bez durnego pretekstu w formie syntetycznej śmietany ze spraya Nie minusuj mnie, nadrobię w inny sposób, obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszz okulary kupić powinnam bo ja baranina przeczytałam :-) I zaraz,owce na łące ..Todek po pijaku fajnie czasem maznąć tu i tam śmietanką :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, takich rzeczy się nie planuje. Zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci o badziewnym substytucie z puszki mówi tu mowa o prawdziwie wiejskiej śmietanie i owocach ..Ale dobra jak nie chcesz to nie będziesz musiał lizać nie zmusza się gości do niczego tylko powiedz co jest u ciebie dopuszczalne ?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie wszystko, nie ma granic jak ta śmietana jest koniecznie konieczna to też przejdzie ale musi przynieść odpowiednie korzyści ;) cholera chyba nie lubię taki rozmów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się nasuwa IDŹ NA CAŁOŚĆ ! Uf czyli nie tylko ja mam opaskę na oczach :-) A stryj na imprezę jaki mam włożyć? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Todek a co my tu ..nic wielkiego tylko impreza się rozkręca a ja by co i za gorąco to @ zostaje.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a aż się popłakałam ze śmiechu stryj ..strój być miało :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×