Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGI I DWIE NOGI

Polecane posty

Dobra, szerzej mi tu nogi rozłoży, jeszcze szerzej. Tego się chyba nie pstryka. To się wkłada w całości. Poczytaj mi instrukcję, bo ja okularów zapomniałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzizzyyyyssss Tolek. Ty weź się ogarnij. Zaś tylko na dal masz? A majtki miałam ściągnąć ? Na włosach nie osiądzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osiądzie. Włosy trza najpierw wygolić. U Ciebie widzę to kosa się przyda. Ewa, Tyś chyba przez 200 lat takie dready hodowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu nawet kosa nic nie pomoże. Bez piły łańcuchowej się nie obejdzie. Gdzie są moje gogle ochronne? Przestrzegaj przepisów BHP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadam tylko machnął na dobranoc 👄 R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bry ? To już ranek ..slabo ostatnio się staram .Co to za zapach w powietrzu ni to kwiatki ni cynamon wanilia też nie ..a to T użył tego co pryska ,wytryska :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to insynuacje gdzie niby miałam schować tę butelkę ? Tylko koszulkę miałam bez kieszeni :P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 wczoraj przed snem zamiast baranów zliczyłam butelki. Jednej brakowało :P Magia Psze Pani, Magia! ;) Senior nafukał sprejgazmem. Po promilach nie dał rady wyrżnąć między udami i trafił pod pachy. Szału nie ma, smera przy pocieraniu, przyciąga więcej owadów i bardziej mi mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, Rogaś 😘 :D Nie wiem dziewczyny gdzie Wy upychacie te butelki, ale po remanencie mam manko. Chyba zacznę robić kontrolę osobistą, bo tu wszystko znika. To, że mokro, to prawidłowa reakcja. Ale, że pod pachy trafiłem? To gdzie ja upchałem cały dezodorant? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Busz pod pachami ostatnio wraca do łask więc mógł się pomylić.Zadam Ewo durne pytanie ale czy tam też są rude ?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior ale pod pachami mokro? Blee no marzę tam fafkulcem i nic nie pomaga 😭 Rude już nie są, po wczorajszym wieczorze są łyse :) Od dwóch dni sukcesywnie eliminuję każdy włosek ;) Wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź kogoś do pomocy z tym fafkulcem, wtedy na pewno zadziała :) To chyba zima będzie lekka, skoro nie obrastasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie. Rosną jak szalone ale próbuję naturę oszukać, może jak łysa będę, to i zima odpuści? Kilka lat temu kupiłam włochate getry - zasypało pół Europy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo teraz nowoczesna pani to wyskubana wygolona a czas na powrót do natury! Kobiety precz z goleniem:P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włochate getry też chcę takie u mnie wszystko co ciepłe to się sprawdza..gracie z golfem też :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×