Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana niemilosiernie

chlopak nie przyjechal po mnie na lotnisko a byla 1 w nocy

Polecane posty

Gość rozczarowana niemilosiernie

chlopak nie przyjechal po mnie na lotnisko a byla 1 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w opisie. Jeszcze jak bylam w Polsce to kazal mi sie ladnie ubrac. Potem jak juz wsiadalam do samolotu, to mi napisal ,ze jest pozno i ze chyba nie przyjedzie.Po moim ostatnim juz smsie (bo nie mialam nic na koncie) napisal mi ze jak bede juz na miejscu to mam do niego zadzwonic i on wysle taksowke. Nie zadzwonilam ,bo nie mialam nic na konice, a poza tym wiedzial o ktorej laduje, wiec mogl sam zadzwonic. Nawet nie wiecie jak sie poczulam. jakby mi ktos obuchem w twarz dal!! Nie mialam nawet czasu zorganizowac sobie transportu, bo bylo juz pozno. Nawet juz nie chodzilo o transport, bo ja bylabym szczesliwa jakby nawet te walizki ze mna ciagnal. On konczy codziennie o 16.oo ma wiec czas na odpoczynek.zarabia duzo, na taxi go stac. szlam piechota z wielka walizka, w tek sukience w ktorej on chcial zebym byla, bylA 3 NAD RANEM, jeszcze jakies pijaczki mnie zaczepialy oczywiscie, bardzo sie balam ,bo nawet nie moglabym jak uciec z tymi tobolami. czuje sie strasznie, nie pisalam do niego, on dopiero dzwonil o 4 nad ranem jak dowloklam sie do domu i zasnelam doslownie w fotelu. Napislaam mu dzis smsa, on odpisal ze jestem glupia i ze ta historia z powrotem do domu to sciema i nieprawda. Czy ktos juz byl w takiej sytuacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam w takiej sytuacji , ale powiem Ci tyle - Twoj facet to kawal hooja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje sie zle z tym. on w sumie ma daleko do lotniska, potem nie mialby juz autobusu ale przeciez na taxi na ruski rok by go bylo stac. Niby jak mialby mi zamowic ta taksowke jak bylam na lotnisku?tam bylo pelno taksowek,ale nie mialam juz kasy. tlumacze go bo rano mial do pracy na 8 ,chcial sie wyspac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły numer wyciął ci twój chłopak, dziwię się że w ogóle go tłumaczysz i co z tego że miał na ósmą do pracy a tobie mogło się coś stać gdy wracałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropny samolub i egoista :( prawdziwy facet nigdy nie stawia swojej wygody ponad bezpieczenswo ukochanej kobiety! nie chce wyrokowac, ale on moze mysli o Tobie tylko w jednej kategorii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze sie spieszylam z tego lotniska zeby autobus zalapac i w tej sukience/.... nawet nie mialam czaasu sie przebrac, bo niby gdzie? modlilam sie przez droge zeby mi sie nic nie stalo. jak jechalam na lotnisko, to chcialam zeby jechal ze mna,ale pracowal wiec go to tlumaczy. nie bede plakac i krzyczec ze ma sobie wziac wolne, bo nie byloby to fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój "nieoficjalny facet" jak dowiedział się że o 24 będę jechać do szpitala (moja mam miała wypadek) to przyjechał do mnie na drugi koniec miasta i razem pojechaliśmy, potem poczekał na mnie przed szpitalem i odprowadził do domu, bo powiedział że nie pozwoli na to abym w środku nocy sama wracała do domu, a było już grubo po 3 nad ranem, a rano na 8 poszedł do pracy, a też nie jest zmotoryzowany i z autobusami nocnymi był kłopot. A skoro twój chłopak tak postąpił, to chyba nie za bardzo mu zależy na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet juz nie chodzilo o transport, bo ja bylabym szczesliwa jakby nawet te walizki ze mna ciagnal x No tak, bo facet tylko do tego jest potrzeby, aby dźwigać za laską walizki... wiedziałaś o której wracasz, trzeba było nie wydawać całej kasy i zostawić sobie 50zł na taksówkę. Przestańcie traktować facetów jak niańki, jesteście dorosłe i powinnyście przewidywać konsekwencje swoich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie kiedyś będziesz miała z tym chłopakiem dziecko i pewnie też tak się zachowa w momencie gdy nagle dziecko zachoruje i trzeba będzie z nim jechać do Szpitala w nocy to on z tobą nie pojedzie bo ma rano na ósmą do pracy. Ten facet myśli tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko Twoj facet jest nic nie wart. Nie kocha Cie i nie zalezy mu na Tobie kompletnie. Jestes mu potrzebna tylko do seksu. Nie mysl ze kiedys bedziecie malzenstwem. Taki ktos nigdy Ci sie nie oswiadczy i kiedys zostawi Cie jak tylko pozna babke w ktorej sie zakocha. Jeszcze bedzie jezdzil po nią nawet o 4 na te lotnisko zeby nie tylko ją ochraniac ale przede zeby sie z nia zobaczyc. Jeszcze wspomnisz moje slowa, bo nie znam ani jednego prawdziwie kochajacego faceta ktory by sie tak zachowal , natomiast znam chloptasi podobnych do Twojego , w tym bylam z kims takim zwiazku i myslisz ze jak to sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec kase na tel. i na taxi bo nigdy nie wiadomo co moze sie wydarzyc. Ja zawsze jestem finansowo zabezpieczona i niezalezna, w podrozy musze miec kase i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w takiej sytuacji ! Przyjechałam do Londynu autokarem , jechałam 25 godzin , wysiadłam na Victorii i czekałam jak głupia, telefon mi sie rozładowal zreszta i tak nie mogłam dzwońic bo roamingu nie włączyłam , Wiecie jak ja sie czułam ???? Nie przyjechał po mnie! Języka nie znałam , zostałam zostawiona sama sobie .. Dobrze ze jedna pani co ze mną jechała zabrała mnie do domu swojej córki i tak mi pomogła . A z hujem sie rozliczyłam pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest ;) Umiesz liczyc ? Licz na SIEBIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet na rano do pracy i miał jeszcze po nocach się szlajać po mieście. Głupie baby, nie robicie nic poza siedzeniem na kafe gdy wasz facet zapieprza właśnie teraz, a ruszcie tyłki do roboty to zobaczycie jak to jest pracować niewyspanym. Autorka jest samolubna bo nie pomyślała w o tym i powinna sama zadbać o pieniądze na taksówkę. Takie rzeczy organizuje się wcześniej, a nie w portfelu zero, na komórce zero. Po prostu luz, nie ogarnięta i nie zaradna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty z lotniska nie moglas sama wziac taksowki? Dlaczego niby on ci mial ja zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka naiwna ,jeszce go tliumaczy.moja siostra miala takiego chlopaka, na szczescie kopnela go w d**e z polobrotu i terqaz ma meza,ktory jest na kazde jej zawolanie.pewnie jestes brzydka albo zakompleksiona i boisz sie,ze nie stac Cie na kogos,kto bedzie za Toba szalal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to,ze autorka stala sie"adwokatem diabla",sama sobie odpisuje broniac go. LOL:D facet do wymiany,jak mozna o tej godzinie kobiete zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dno, ja bym gościa olała, inaczej będziesz całe życie słuchać bredni jak post z 9,27.Są fecei i c h u j e , ty trafiłas na tego drugiego.Mozesz go wybielać do woli, ale od tego lepszy nie będzie. Jak masz za grosz honoru to olej tego gościa, jak masz mental cierpiętnicy to lux trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle, ze je4steście dobraną parą głupków.Ty zero kasy, zero na karcie, on ma ciebie w d***e.Zarówno ty i on odbiegacie znacząco od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mówią spotkali się przed kinem lokalna idiotka z tutejszym kretynem, dokładnie o was ten tekst. Kieckę zawaliłaś, ale o kasie, łączności za trudno było już pomyśleć, masz dokałdnie to, na co się godzisz.Uważam,ze ty z normalnym facetem byś się nei dogadała, pustką umysłową od ciebie bije na kilometr. Nie szkoda mi takich lalek jak autorka, głupich jak but, co usprawiedliwią największą wiochę swojego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka hahahahha no comment w kieckę się ubrała ale kasy nie wzięła mega ale to mega LOL... chłopak olał pannę i sobie poszedł spać następny umysłowo sprawny inaczej. Poza tym autorko ja też kiedyś pojechałem taksówką za free powiedziałem że kasę mam w domu taksówkarz poczekał wyszedłem i dostał pieniądze... w czym problem? w domu też pieniędzy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, co za d**ek :o przecież mógł dzień urlopu wziąć, jak już jest taką ci/peczką, że musi się wyspać do pracy :o XXX z drugiej strony nie wyobrażam sobie wracać zza granicy bez kasy na koncie i forsy na taksówkę. bo może być i tak że facet z domu wyjdzie i złamie nogę, więc trzeba być przygotowanym na samodzielny powrót. nawet jak wracam z wakacji z ekipą, to mam przy sobie awaryjny zapas gotówki, bo wiadomo, różne rzeczy mogą się zdarzyć. że o głupocie ubierania się w sukienkę o tej porze roku nie wspomnę. dobrze, że w bikini nie przyleciałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahhahaha ale idiotka.Wystrojona w kiecunię, bez grosza przy duszy, bez telefonu, biedny zmęczony miś śpi w domu, a panienka w kiecuni dla niego wlecze walizy z buta , ale jazda, kabaret buahahahhahahaha.Jakbym taką debilkę zobaczyła, bo bym padła ze śmiechu, ale miś jest dobry, zmęczony tylko był. buahahhahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było topless o 3 w nocy lecieć, co za kretynka. Idiotka typ klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję autorko ale wygląda na to, ze chłopakowi nie zależy na Tobie, bo powiedzmy sobie szczerze: Kochający facet na rzęsach by stanął aby się z Toba zobaczyć po rozłące, nie mówiąc o tym, ze nie pozwoliłby aby jego kobieta sama tachała toboły w środku nocy... Jak wychodzi niwa gra na konsole to faceci napieprzaja do 3 i nie przeszkadza im, ze na 8 do pracy a tu znaleźli się obrońcy uciśnionego biednego chłopczyka co MUSI spac o 1 bo się nie wyspi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetem, który tak się zachował i mnie olał juz bym nie była bo szkoda mi czasu na frajerów ale autorka ściemnia bo nie wierze można wracać z podróży i nie mieć przy sobie ani żadnych pieniedzy ani karty płatniczej a jesli rzeczywscie tak było to jest chyba uposledzona umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie wierzę, ze można być tak głupią osobą, aby nie mieć grosza przy duszy wracają z podróży, jesłi to prawda, to faktycznie jest normalna inaczej.chłopak, no cóż, skoro panna tak się zachowuje i jest głupia totalnie, to na mądrego faceta nie trafi, bo i o czym mieli by rozmawiać, a łóżko to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale gdzie wy czytacie, ze ona nie miala kasy??? Ja widze tylko, ze nie miala na karcie SIM i widac, ze pozniej doladowala, skoro juz mu SMSy wyslala....Ona pisze, ze bylo zapozno, zeby zorganizowac transport, nosz kur... na lotnisku sa taksowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry znowu, juz doczytalam w drugim poscie!!! Coz, autorce oprucz kasy, brakuje tez rozumu! chlopak, chlopakiem, ale zeby wybierac sie w podroz bez pieniedzy, to trzeba miec niezle w glowie p**********e..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×