Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kiedy najlepiej jest według was zajść w ciąże?

Polecane posty

Na studiach, po studiach, po ustabilizowaniu swojego życia(stabilne dochody, dom itd)? U mnie na roku jest taka laska 2 lata starsza, co zaszła swiadomie w ciąże, przecież ona nic nie ma, wykształcenia, pracy, nic, mam nadzieje, ze jej facet zarabia dużo i jest w stanie zapewnić jakiś dobry byt temu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich ludzi, którzy nie skonczyli nawet gimnazjum a narobią sobie dzieci a potem żyją na koszt państwa i narzekają w programach w tv jak im to jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguly. Dla jednych kobiet moze to byc wczesna dwudziecha, dla innych pozna trzydziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo tacy, ktorzy natrzepia dzieciakow a potem lamentuja bo bida az piszczy, bo pracy ni ma, forsy ni ma ale kolejny noworodek w chalupie! I sruuuuu po zasilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są w większości dzieci z wpadek, swoją drogą, nie wiem co kieruje kobietami, które celowo chcą zajśc w ciąze w wieku 20-22 lat. Ja sama chce mieć przed urodzeniem dziecka stabilną sytuacje finansową i życiową, zeby nie potrzebnie sie nie stresowac, nie dziadować i zapewnić dziecku dobry start w życiu, miec kase na jakieś rozwijanie jego umiejętności, jakies dodatkowe zajęcia pozaszkolne, żeby móc z nim jechać na fajne wakacje a nie skazywać go na spedzanie wakacji w bloku, albo na badziewiastych koloniach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najwczesniej to dla kobiety najlepiej :) jesli chcesz to napisz xio8383@tlen.pl mam stabilne zycie stac mnie na wakacje na krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrywanie na forum kafeteria bladej jak trup metalówy, która gustuje w facetach z długimi blond włosami, mającymi ciekawe zainteresowania, to raczej kiepski pomysł, bo wydaje mi sie że jesteś takim standartowym kolesiem, z krótkimi włosami, głupim ryjem, siłownią jako hobby, co gustuje w opalonych blondynkach. 🖐️ Nie mówiąc o tym, ze nie uznaje randek w ciemno przez internet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylka nie podrywam cie a co reszty to juz chyba wiesz napisalas cala serie pomylek ale mimo to napisz :) pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×