Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystyna10023

Jak pozbyć się zmarszczek

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Wystarczy, że na zmarszczki zastosujesz witaminę C, E i A. Nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba. Witamina C i E zabezpieczy twój kolagen przed degradacją powodowaną w szczególności przez wolne rodniki a witamina A (retinol) będzie stymulować kolagen do wzrostu. Podsumowując weź serum CE-Tetra i Retinol 3TR z Medik8 i temat masz zamknięty. Wszystko znajdziesz tutaj http://medikan.pl/ ......... Czy trzeba używać z dermarollerem, czy można normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne kremiki z marketowej półki z pewnością nie pomogą. Pożądne rzeczy kosztują. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, że wit C i retinol są niezbędne. Jednak obecność związku aktywnego to jeszcze nie wszystko. Trzeba wiedzieć ile tego związku zaawiera się w kosmetyku. Masz krem z retinolem? Świetnie! a ile tego retinolu tam jest? hmmm... nie wiesz... i tutaj jest odpowiedź czemu Twój krem nie jest skuteczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenaxa
kremy to jedno, a zabiegi drugie. jednym pomoże krem, inni (jak ja) decydują się na zabieg - nie botox, ale np. lifting termiczny (rewelacyjny robią we Wrocławiu na Inowrocławskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą. Kremiki to jedynie dodatki, ponawilżają itp. Już wystarczająco naczytałam się o kremach po kilkaset złotych nie wiadomo z ilu wyciągów które świetnie niwelują zmarszczki. Mimo, że nie mam jeszcze 30 lat osobiście skusiłam się na fotoodmładzanie. Subtelny lifting twarzy to nic złego, faktem jest, że skóra przez kilka pierwszych dni jest lekko zaczerwieniona u mnie była jeszcze delikatnie spuchnięta ale efekt było widać po krótkim czasie. Do skuteczniejszych metod jeszcze bym zaliczyła mezoterapię- ale to już wiele osób wcześniej pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z fotoodmładzania od czasu do czasu, a w domu używam wyłącznie serum. Nie biegam jednak za nimi po sklepach, sephorach, douglasach. Mój dermatolog przekonał mnie do małocząsteczkowych kosmetyków, które rzeczywiście dają radę. I oczywiście zgadzam się z powyższymi opiniami na temat retinolu. Mi służy na przykład ten http://www.medikan.pl/37-retinol-3-tr.html. a Jeszcze słyszałam, że jakieś kosmetyki hydropeptydowe czy coś w tym stylu też są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się też spotkałam z tymi kosmetykami, o których piszesz u swojej kosmetyczki. Zapropoowała mi jednak na początek kwas hialuronowy, bo mam trochę przesuszoną skórę. Różnicę zauważyłam po miesiącu jak to przestały mi się pogłębiać niektóre drobne zmarszczki. Nie znam się do końca na tych wszystkich serum, ale to ponoć ma bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego bo aż 4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy u mnie się nie sprawdziły. Bardzo zawiodłam się na Lorealu, bo od niego oczekiwałam najwięcej. Poprawę zauważyłam dopiero po tym, jak przestałam się malować. Zaczęłam suplementować kolagen naturalny noble medica. po miesiącu widzę, że zmarszczki mimiczne są płytsze, a skóra gładka i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołeky
Zmarszczki można się pozbyć używając inne kremy niż dotychczas. Na przykład beepure, to kosmetyki na bazie jadu pszczelego. Mi poleciła je koleżanka, a sama znalazła u jakieś blogerki kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trustt
Nie ma jednego sposobu na pozbycie się zmarszczek. Najlepiej w jakiś sposób nawodnić skórę. Herbata, woda niegazowana najlepiej mineralna. Do tego dobrze używać odpowiedniego kremu. Ja na przykład używam kremu beeyes. Są jeszcze odpowiednie ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata...? jakieś suplementacje...? jakieś inne cudne kremy...? niektóre z tych wypowiedzi wyglądają jak SPAM. Muszą wam płacić za to solidną kasę :P Teraz najlepszy jest popyt np. na kwas hialuronowy. Ktoś wyżej pisze o 4%? Dla mnie SUPER! uwielbiam kwas :) może jakieś namiary na ten kwasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do złagodzenia zmarszczek i bruzd, możesz wykorzystać zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat podany w fałdy nosowo-wargowe czy zmarszczki nad górną wargą, skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu. Odmłodzenie skóry w okolicy ust osiągniesz także dzięki laserowi frakcyjnemu CO2. Światło lasera obudzi głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. W celu spłycenia zmarszczek i przywrócenia gładkości skóry, możesz zdecydować się również na zabieg mezoterapii igłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości namówiłam swoją mame na fotoodmładzanie. do łodzkiego centrum (http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie). Kilka razy padło to okreslenie więc a co szkodzi, warto spróbować, co prawda dopiero mama jest po jednym zabiegu ale niedługo mamy kolejne. Sadze, że 5 trzeba odbyć by rezultat był widocznym gołym okiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na jakiś dobry suplement z koenzymem Q10 że poprawić ogólny wygląd skóry. Suplementy Meiers lab z naukowo potwierdzoną recepturą są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma już głębokie zmarszczki to chyba kremy nie za wiele dadzą, lepiej się zdecydować na zabiegi medycyny estetycznej, moja mama (60+), zrobiła sobie na 60tkę wypełnianie zmarszczek gps w Elite, odjęło jej spokojnie kilka lat, widać, że psychicznie też lepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie że kremy nic nie dają bo jednak mimo wszystko pomagają. Poprawiają syntezę kolagenu. Oczywiście nie mówię że wszystkie ale akurat za jeden który stosuję teraz mogę ręczyć: https://e-kosmeo.pl/pl/p/Organic-Ocean-Anti-Aging-Serum-30-ml/192 Słyszałam że im więcej składników odżywczych w kremie przeciw zmarszczkowym tym lepiej a właśnie Organic Ocean ma do 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczym piszesz nic mi nie mówi. Ani związków aktywnych, ani podanego składu. Substamcje organiczne - no super. Czyli masz pełno rózżych wyciągów z roślin, w których nie masz zielonego pojęcia ile jest stężenia procentowego choćby np witaminy C. Synteza kolagenu? odpowiedź to glównie odpowiednio stężony retinol a nie jakieś naszpikowane wyciągiem z rokitinka tanie serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczkaa
ja stosuję bee pure, jeżeli jesteś po 40 stce to są idealne. Do tego dużo zielonej herbaty i po miesiącu będziesz wyglądała na młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia39
Krem zmarszczek raczej nie usunie, jeżeli już to zabiegi medycyny estetycznej, ale to niestety dosyć drogie. Moja znajoma sobie zrobiła taki zabieg z kwasem hialuronowym i różnica jest - trzeba to przyznać. Coraz częściej się zastanawiam czy też sobie czegoś takiego nie zafundować, ale trochę się boję efektów :( A podobny efekt napięcia i wygładzenia, tyle że na krócej, mam po tej maseczce http://www.mango.pl/nowosci/przeciwzmarszczkowa_maska_na_twarz_masque_prestige_larune_paris Chociaż wiadomo, zmarszczek na stałe niestety nie usunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbilansowana
stanowczo bee pure oraz zbilansowana dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym beee ghóóóóóóóóóóóównem!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj dobrze pisał, że dobrze stężone serum pomagają w dużym stopniu. Macie np. Environ, Filorga lub nieco tańsze, ale równie skuteczne Medik8. Do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nikt o zdrowych zmysłach nie kupuję kosmetyków z MANGO... Bo jeśli chodzi o mój sposób na zmarszczki jest nim oczywiście kwas hialuronowy, ale kupuję go w sprawdzonej drogerii internetowej http://www.topdrogeria.pl a nie w MANGO czy w innego tego typu naciągaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcecie skutecznie i bezpiecznie pozbyć się zmarszczek,to myślę,że najlepszym wyjściem jest zabieg u chirurga plastyka. wiem to z autopsji,bo wybrałam się do warszawskiej kliniki http://www.drchecinski.pl na lifting twarzy i szyi. doktorowi udało się zredukować moje zmarszczki mimiczne i wyglądam teraz o wiele młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na lifting bezoperacyjny w poradni naczyniowej dr Ziaji w Katowicach www.chirurgnaczyniowykatowice.pl myślę,że było warto,moja twarz naprawdę odmłodniała i dzięki temu czuję się teraz o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio moja babcia była na zabiegu: fale radiowe z laserem biostymulującym. Byłam w szoku jak po jednym zabiegu poprawiła jej się cera, o połowe mniej widoczne zmarszczki i skóra zliftingowana jak po operacji plastycznej. Sama znalazłam dla babci ten salon, weszłam na stronę www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki krem polecicie osobie po 30 roku życia? Mam niewielkie zmarszczki mimiczne, plus nie chcę by powstały jakieś nowe. Ostatnio dużo mówi się też i chwali radiofrekwencję mikroigłową. Dlatego zdecydowałam się na zabieg Scarlet Rf. Jestem dopiero 2 tyg po zabiegu, widzę że skóra jest lepiej nawilżona i wygładzona. Zmarszczki chyba się lekko spłyciły. Poinformowano mnie że dla lepszego efektu muszę wykonać jeszcze jeden. Jeszcze się nie zdecydowałam na kolejny., gdyż chciałabym zasięgnąć opinii innych czy warto? Poddawała się któraś z was tego typu zabiegowi? Jestem ciekawa efektów i ogólnego zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu EUCERIN Hyaluron Filler i uważam, że jest bardzo skuteczny. Kupuję go w drogerii Żyj Zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 3 zabiegach z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Mam bardziej napiętą twarz, wygładzone zmarszczki, lekko uniesiony owal. Jestem bardzo zadowolona. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam z kilku zabiegow w http://www.victoriaclinic.pl/, zdecydowanie mogę polecic to miejsce. Efekty sa naprawde swietne a przy tym nie sa zastraszająco drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatno zakupiłam świetny krem odmładzajacy z Bielendy, maja rózne olejki: araganowy, makadamia, marula oraz pro-retinol. Moja skóra juz w kilka dni wydała sie mi bardziej gładka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×