Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystyna10023

Jak pozbyć się zmarszczek

Polecane posty

Też mam ten problem.... Szkoda tylko, że te wszystkie rozwiązania są czasowe... Szkoda, że nie ma rozwiązania raz na zawsze :) Wiem, za dobrze by było... Cieszę się z tego, że w ogóle są jakieś rozwiązania nawet na pół roku czy rok :) Ja tak jak chyba większość moich znajomych pozbywam się zmarszczek kwasem hialuronowym i szczerze powiem - jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Zabiegi mam wykonywane w Centrum Zdrowia i Urody przy Szczęśliwickiej. Musisz znaleźć gabinet kosmetyczny/klinikę, która będzie Ci odpowiadać i lekarza medycyny kosmetycznej któremu zaufasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma byla na zabiegu ich wypelniania u www.lekarze-kolber.pl i jak tak teraz patrze to wyglada to swietnie, jeżeli sama miałabym z tym problem to skorzystałabym z takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zastanawiam się nad zabiegiem z wykorzystaniem nici liftingujących, po przeczytaniu tego artykułu: http://fit7.pl/zabieg-nici-liftingujace/ - wydaje się to być zabieg dosyć trwały, a przede wszystkim mało inwazyjny. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wykonana mezoterapie iglowa preparatem cytocare 532 z duza iloscia HA 32mg i 55 aktywnych skladnikow... zrobilam to w sesji 3 zabiegi co 2 tygodnie... efekt WOW!!! zaden krem nie jest w stanie dac Ci tego... Polecam Panią Izę https://www.facebook.com/izabellakrysiukmedycynaikosmetologia/?fref=ts ... robi to perfekcyjnie !!! dokladnie i nie robi siniakow... Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watkyky
Oprócz kremów masz jeszcze całe mnóstwo zabiegów i wbrew pozorom nie są wcale takie drogie i wcale nie są konieczne igły do przeprowadzenia zabiegu. Np. zabieg Pelleve (wiem ze robia min. w Viva-Derm w Warszawie) albo płaty kwasu hialuronowego, wygoogluj sobie. Mysle ze warto pomyslec o czyms takim, jesli nie chcesz inwazyjnego zabiegu, ale chcesz rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, odpowiednie kosmetyki, dobra pielęgnacja to podstawa, ale też w trudniejszych przypadkach myślę, że warto się wybrać do dobrego lekarza, który pomoże się tych zmarszczek pozbyć. Ja byłam u dra Piotra Osucha i dzięki niemu wyglądam znacznie młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
Ja uzywam na co dzień nawadniającego kremu przeciwzmarszczkowego na dzień dermiedic hydrain hialuro bardzo fajnie redukuje ilość oraz głębokość zmarszczek mimicznych i statycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia770
ja nie mam glebokich zmarszczek, ale moja cera wyglada na szara i zmeczona... kremy stosowalam z roznym skutkiem, ale nigdy nie uzyskalam takie efektu jaki bym chciala. Poszlam do madame art w Poznaniu na zabieg geneo. Skora nie ma zadnego cienia, cera jest odzywiona i nie ma juz smutnego wyrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam ćwiczyć na twarz, facefitness, czekam na książkę Ewy Fraser i jeszcze jedną o liftingu bez skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekcja zmarszczek zajmuja sie np w http://www.esthe.pl/kategoria/twarz - na pewno uda sie zalatwic sprawe. Ja tam pozbylam sie zmarszczek wokol oczu. jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoksem usunęłam już zmarszczki na szyi, na nosie i na policzkach. Do tego wyrównałam nieco kontur twarzy. W Imeiaa nic mnie nie bolało. Strzykawki w ogóle nie czułam, bardzo cienka igła. Nawet mi pani lekarz Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska pokazała :) Po dwudziestu minutach w gabinecie już wyglądasz inaczej. Efekt natychmiastowy. Powtarzam raz do roku i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ContinuingON
Polecam krem Anti Aging Floslek, cudownie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmerald4
ja polecam poczytać o wypełniaczach Erelle - wg mnie jedyny sposób na pozbycie się zmarszczek dla osób, które nie chcą iść na operację plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem zastanawiam się, w jaki sposób odświeżyć cerę. Miałam kilka problemów, głównie z drobnymi zmarszczkami i przebarwieniami. Pomógł mi bardzo artykuł na stronie www.imeiaa.pl/blog_type/ach-co-to-bedzie-za-slub-czyli-jak-estetycznie-przygotowac-sie-do-tego-dnia/ . Bardzo długi tekst, ale wyjaśnia, jakie zabiegi stosować krok po kroku. Warto przeczytać, bo nie wiedziałam, np. o wszystkich zaletach botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurgia estetyczna zapewne zdała by tu egzamin, u nich www.lekarze-kolber.pl sprawdź sobie ofertę, może znajdziesz coś również interesującego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może botox? Warto poczytać o tym zabiegu, np. tutaj http://www.klinikasfera.pl/botox, ja osobiście uważam, że to najlepsza metoda walki ze zmarszczkami. U mnie mimiczne już po 20 r.ż. były koszmarnie widoczne, taka moja uroda, botox pozwolił mi utrzymać młodzieńczy wygląd mimo mijającego czasu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka33
Przeczytałam wiele różnych różnistych opinii na temat usuwanie zmarszczek. Opinii jest miliard. Ja jednak wybrałam zabiegi Icoone, które były dla mnie najskuteczniejsze. Miałam mimiczne zmarszczki na twarzy. Po 12 zabiegach Icoone, zniknęły. Najważniejszą dla mnie kwestią było to, że zabiegi są w 100% naturalne i bezinwazyjne. Skorzystałam z usług doktor Dethloff z Warszawy. Ważna kwestią było jeszcze dla mnie to, że zabiegi są wykonywane nowymi urządzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam koszmarne zmarchy, a nie mam jeszcze 30 lat. Zbyt ekspresyjna mimika chyba... Zajrzę sobie na http://www.klinikasfera.pl/botox, czytałam o tej klinice dobre opinie, a powoli dojrzewam do tego, aby poeksperymentować z medycyną estetyczną. Byle by z kimś doświadczonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zabieg wypełniania kwasem hialuronowym firmy http://www.techderm.pl . Dla mnie zdziałał cuda. Uwaga, takie zabiegi róbcie tylko u zaufanego lekarza medycyny estetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast inwazyjnych zabiegów spróbować na początek jakiś odpowiednich kosmetyków, może seria lift bielendy? warto spróbować zanim wydasz dużą kasę na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstałe zmarszczki można usunąć tylko zabiegami kosmetycznymi. Jeśli chodzi o kremy to warto wybierać te nawilżające (duży wybór jest w aptece Melissa) i regularnie wklepywać je w skórę pod oczami. Wtedy kolejne zmarszczki tak szybko nie powstaną. ;) I z tego co słyszałam, to warto też pić dużo wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu jestem fanką koreańskiej pielęgnacji. Najpierw uzywałam kosmetyki, a ostatnio trafiłam na gabinet, który wykonuje koreański zabieg odmładzająco-przeciwzmarszczkowy. Już po jedym zabiegu skóra zrobiła się gładsza i napięta, a zmarszczki wokoł oczu zniknęły. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu i koreańskie zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkazGirka
Nie ma jednego skutecznego sposobu, ale mozna np isc na zabieg laserem Harmony XL w Clinica Cosmetologica. (bo tam przykladowo maja ten laser). Sadze, ze jest bardzo skuteczny czytajac wszelkie opinie ale takze siegajac po opinie przyjaciolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kremy z witaminami i kwasem hialuronowym, a raz na jakiś czas zabieg w gabinecie medycyny estetycznej. Jest ich wiele, ale jakbym miała polecić jeden, to byłaby to redermalizacja w klinice Estetica Nova w Warszawie. Moja skóra jest nawilżona, przebarwienia się rozjaśniły, a zmarszczki są jakby troszkę wygładzone... :) Za mną seria 3 zabiegów, ale nie wykluczam, że w przyszłości zdecyduję się na więcej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo lepsze efekty niz po laserze sa po zabiegach radiofrekwencji mikroiglowej. Moja przyjaciolka miala robiony zabieg 2 miesiace temu i wyglada rewelacyjnie. Ja jestem umowiona za tydzien i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabe
Ja stosuję krem gold revita z eveline, oni mają różne produkty z tej serii 30+, 40+, 50 + z tego co widziałam. Krem jest bardzo mocno nawilżający i co ważniejsze skuteczny, bo wygładza i nieco napina skórę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że krem za 25 złotych może być tak dobry, zachęcam do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję botox http://www.klinikasfera.pl/botox i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Jest super efekt:) Oczywiście dobra pielęgnacja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×